Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Halo zacząłem od halo 3 lata temu i epickość mnie wbiła w fotel. Fabularnie nie ma lepszego sci fi od Mass Effect i KotOR na konsolach. Halo natomiast jest ze swoim uniwersum bardzo blisko a to nie rpg tylko fps.

 

Też śmiałem się z halo za czasów pierwszego xboxa dopóki sam nie spróbowałem. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy skończyłem jeszcze raz  wszystkie główne odsłony. Tak krasnale są i tak są inne głupotki. JA jako gracz przymykam na to oko. Skoro mogę spędzić 100 h grając w jrpg gdzie przeciwnikiem jest kupa (blue dragon i kilka innych) albo w grę w której główny zły to Miś Monokuma (kto nie wie  co za gra powinien nadrobić). Ci co grają tylko w very serious gry dla dorosłych jak call of duty, bf czy assassins creed to smutni ludzie :)

 

Fabuła może być epicka niezależnie od formy podania. Taki Phoenix Wright ma od cholery idiotyzmów ale fabularnie to majstersztyk. Halo ma swoje grzechy ale naprawdę podajcie mi inny fps z tak dobrze rozpisanym uniwersum. Z tak dobrą i zapadającą w pamięć główną postacią męską i żeńską.  Czekam na propozycje ? :D

 

 

P.S. Jak ktoś poda killzone jako przykład prosiłbym o ban dla tej osoby .

 

P.S.2 tak czekam na halo z powodu fabuły

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

O kompaniach:

 

Także gratisowy pack czeka, dołączajcie do forumowej kompanii i dostaniemy po jednym REQ https://www.halowaypoint.com/en-us/spartan-companies/fpe Wysłałem kilka zaproszeń ale najlepiej jak sami wyślecie requesta. Z doświadczenia (BF) wiem, że takie plutony/kompanie to dobre miejscówki do sprawdzania, porównywania statsów itp. co dodatkowo podkręca klimat multiplayerowej sieki.

 

Czuwaj ;]

Odnośnik do komentarza

można być w dwóch kompaniach naraz?

Właściwie to chyba można. W grze po dociśnięciu "start" masz opcje save. Są tam tylko 3 sloty i zapisuje Twój ostatni checkpoint, nie obecny moment. Więc, może i można użyć tego save-ów do prowadzenia nawet 3ch kampanii. Ale sprawdzę to dopiero jutro, chyba że ktoś to przed mną przetestuje.

Odnośnik do komentarza

 

można być w dwóch kompaniach naraz?

Właściwie to chyba można. W grze po dociśnięciu "start" masz opcje save. Są tam tylko 3 sloty i zapisuje Twój ostatni checkpoint, nie obecny moment. Więc, może i można użyć tego save-ów do prowadzenia nawet 3ch kampanii. Ale sprawdzę to dopiero jutro, chyba że ktoś to przed mną przetestuje.

 

Chodzilo mu o klan na halowaypoint, czytaj dokladnie piekny kawalerze :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...