Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W coopie to myślę, że w dzisiejszych czasach już nie ma szans na męczarnie także może zaczniemy ten Legendary od razu?

 

Czy skład (piszę z pamięci) ze mną i:

Blantmanem

Tomci23

i Suteq

 

może potwierdzić gotowość operacyjną czy ktoś zaniemógł?

Ready. Stawiam się na polu walki na premierę jeżeli sklep nie zamuli. Grać będę mógł codziennie wieczorem poza 30 w piątek. Impreze wtedy w domu organizuje i głupio tak przy gosciach na konsoli siedzieć. Za to sobota caly dzień mogę (jak kac mi pozwoli wstac) niedziela też.

Odnośnik do komentarza

W coopie to myślę, że w dzisiejszych czasach już nie ma szans na męczarnie także może zaczniemy ten Legendary od razu?

 

Czy skład (piszę z pamięci) ze mną i:

Blantmanem

Tomci23

i Suteq

 

może potwierdzić gotowość operacyjną czy ktoś zaniemógł?

Pomyliłeś mnie z kimś w tym zestawieniu. 

Odnośnik do komentarza

 

W coopie to myślę, że w dzisiejszych czasach już nie ma szans na męczarnie także może zaczniemy ten Legendary od razu?

 

Czy skład (piszę z pamięci) ze mną i:

Blantmanem

Tomci23

i Suteq

 

może potwierdzić gotowość operacyjną czy ktoś zaniemógł?

Pomyliłeś mnie z kimś w tym zestawieniu.

 

Ku.rwa no pomyliłem ze Słupkiem xD ale niesmak pozostał... Czy Słupek może potwierdzić swoją gotowość bojową, w razie gdyby(ś) nie dał rady to Hum jest następny w kolejce. Dziękuję uprzejmie za uwagę, oddaję głos do studia.

 

E:

Ja chyba solo odrazu pocisne na legendary, mam nadzieje ze duzo ku,rw nie bedzie latać

Ja właśnie bym chciał na solo by jak najwięcej ku.rew latało bo to będzie oznaczało, że się trzeba umęczyć.

 

Do chuopaków z coopa ja też powinienem mieć na premierę (nie wiem czy game wysyła przed). Ale jakby komuś się termin dostawy przesunął to najwyżej odczekamy dzień czy dwa przy multi lub solo ok ok?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...