Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

No i nie ośmieszaj się z tym sprintem i ułatwieniami.

 

2010 ---> Halo: Reach ----> Bungie -----> Sprint + inne AA.


Pierwszy raz w halo grałem w 2009. :lapka:

 

Ale spoko, wiedziałem, że betonu się nie da skruszyć. To tak jakbym miał przekonać mendrka do innych platform.

 

Impossibru. :gayos:

 

Tyle, że Ty bzdury piszesz, jak te ze sprintem wprowadzonym przez 343i.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, to że bzdury pisałeś, że Halo 4 wprowadziło ułatwienia dla casuali skoro to nie Halo 4 je wprowadziło???

No, ale przyznałem się do błędu. Natomiast to niczego nie zmienia w kwestii tego czym stała się 4.

 

@Hum

Chyba dobrze wiesz co powiem. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Don i Sutek. Przestańcie już bo robicie śmietnik w temacie. Jeśli sutkowi się gra nie podoba czy spodoba to trudno. Świat się na tym nie zakończy :D

Ja osobiście już skończyłem kampanie i podzielam zdanie Raptiego. Także jeszcze nie mogę się doczekać aby zagrać Legendary w coopie.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Ale bredzisz, widać nie połapałeś się, że ludziom w 90% chodzi o multiplayer, a jednocześnie ci sami ludzie zapominają, że między Halo 3 i Halo 4 było jeszcze Halo: Reach zrobione przez Bungie i to ta część wprowadziła wszystkie nielubiane zmiany w serii, a nie 343 Industries z Halo 4 dlatego pisanie, że 343I coś zepsuło jest bzdurą, bo zepsuło same Bungie, które samo teraz wydało paszteta w postaci Destiny.

 

No i sorry, ale głupoty piszesz, fakty są jasne dwie oskryptowane sceny na cała grę, a etapy uciekania i pościgów były praktycznie w każdej części zrobionej przez Bungie. Singiel w Halo 4 niczym specjalnym tu nie odbiega od tego co robiło Bungie.

 

Walisz samymi ogólnikami.

W Reach jeszcze dało się grać, w czwórkę nie. Ale piątka zapowiada się dobrze, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

na poprzednich stronach byl screen z liczbami halo 5, jest 15 misji, okolo 12 godz na normal.

PS. Proponuje nie wlaczac ponizej trudnosci "heroic", mamy kumpli do pomocy caly czas...

 

Chyba żaden zaprawiony gracz nigdy nie odpala poniżej heroic. Normal to taki poziom dla początkujących.

Odnośnik do komentarza

 

na poprzednich stronach byl screen z liczbami halo 5, jest 15 misji, okolo 12 godz na normal.

PS. Proponuje nie wlaczac ponizej trudnosci "heroic", mamy kumpli do pomocy caly czas...

 

Chyba żaden zaprawiony gracz nigdy nie odpala poniżej heroic. Normal to taki poziom dla początkujących.

 

Tutaj jest jeszcze latwiej. Sam dla luzu wrzucilem Heroic, ale przejechalem sie bo na heroic jest to spacerek (przynajmniej dla mnie).

Odnośnik do komentarza

Zeby nie było to w halo podobają mi się design statków i architektura, ale niestety pomysłu na przeciwników to nie mieli najlepszego 

 

halo_enemies_by_tfprime1114-d6urtjq.jpg

 

xD

 

jest dokładnie tak jak mówi nobody

 

a dasz przykład gry SF, w której przeciwnicy nie są śmieszni albo pokraczni? tylko nie wyskakuj z jakimś Mass Effectem, bo tam wszyscy to humanoidalne stwory, różnią się tyko kształtem oczu i kolorem ryja.

 

Odnośnik do komentarza

 

Jakby ktoś chciał zobaczyć kilka pierwszych misji w PL wersji -

- Uwaga na Spoilery!

9.55 oficjalnie ten fragment odbiera palme zwyciestwa pewnej odegranej scence z shadow fall jako najgorszy fragment polskiego dubbingu tej generacji 

 

 

żartujesz, prawda?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...