Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jak teraz nie masz Shadow Jago to masz przecież 8 postaci w pierwszym sezonie :P

 

Wcześniej był dostępny jedynie jako "skin" dla Jago. Różnił się tylko wyglądem i miał ten sam zestaw ruchów. Teraz Shadow Jago jest całkowicie odrębną postacią z własnym setem.

 

Niektórzy mieli wcześniej skin, np. ja (za kupienie waluty w grze z przeznaczeniem na community fund) i teraz mają go już jako osobną postać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ale teraz tej postaci nie ma.

Aha. Myślałem, że żaba jest dostępna do odblokowania cały czas dla tych co mają kolekcję od Rare. Widać była to czasowa oferta. Ja się zastanawiam czy kupować sezony już teraz, czy poczekać na trzeci? Może całość na płytce wyjdzie, skoro 3 sezon ma być niby ostatnim (chyba, że coś się zmieniło?). Z drugiej strony u mnie w Media Expercie płyta z 1 sezonem jest po 18 zeta.

 

 

Płyta z pierwszym sezonem to z pewnością dobra opcja bo wychodzi bardzo tanio, jednak to już tylko licencja i tak wszystko trzeba pobrać z XBL bo od czasu wydania na płycie sporo się zmieniło. Sam się zastanawiam czy nie kupić ponownie pierwszego sezonu, ale w wersji cyfrowej, bo jednak bijatyki są dobre do szybkich rozgrywek i po ponad 100h gry już mnie zaczyna denerwować to przekładanie płyty z KI i innymi grami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

O, to już się pojawił? bosko, nie będę musiał grać z płytką :banderas:

 

Będę musiał pobrać od nowa cały sezon 2, patche itd, itp? 

 

Nie, pobiera tylko jakies dodatkowe uaktualnieni i mozna grac bez plyty.

 

Retro Glacius ma kozackie akcesoria :)

Odnośnik do komentarza

 

O, to już się pojawił? bosko, nie będę musiał grać z płytką :banderas:

 

Będę musiał pobrać od nowa cały sezon 2, patche itd, itp? 

 

Nie, pobiera tylko jakies dodatkowe uaktualnieni i mozna grac bez plyty.

 

Retro Glacius ma kozackie akcesoria :)

 

 

no to super! odkad mam W3, żal mi przekładać płytki na cokolwiek innego, nawet Halo MCC cierpi na tym :( 

Odnośnik do komentarza

został mi ostatni ,,punkt,, tutorialu i przyznam, zeby powtórzyc niektore comba musiałem trochę posiedziec a i nawet pare ku,rew poleciało. ja jestem jakis lewy(ostatni raz gralem w bijatyke chyba na ps2) czy ten system jest jednak wymagajacy?

 

Easy to learn - hard to master. Możesz nakur.wiać przyciski jak rasowy Casual i zawsze Ci coś fajnego/efektownego wyjdzie, ale jeśli chcesz cisnąć solidne combosy to bez treningu ani rusz ;) a jak jeszcze chcesz sukcesywnie robisz combo-breakery i inne takie, to już w ogóle trzeba spędzić trochę czasu 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...