Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

To dziala w multi? To by wyjasnialo ze nagle lamy ze statusem button masher nagle robia Glaciusem combosy, ktorych sam nie ogarniam. Z jednej strony kretynizm, a z drugiej faktycznie zauwazylem w lidze wiecej ludkow z brazowa ranga, na ktorych i tak wyfarmilem sie dzisiaj do rangi srebrnej. Pewnie mi to bokiem wyjdzie :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To dziala w multi? To by wyjasnialo ze nagle lamy ze statusem button masher nagle robia Glaciusem combosy, ktorych sam nie ogarniam. Z jednej strony kretynizm, a z drugiej faktycznie zauwazylem w lidze wiecej ludkow z brazowa ranga, na ktorych i tak wyfarmilem sie dzisiaj do rangi srebrnej. Pewnie mi to bokiem wyjdzie :P

 

To samo zauważyłem ale i także jak maszują LK na chama aby tylko trafić. Jak w cyrku :D :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
 

 

Salwador, wiesz o co chodzi z tymi ikonami L M H ktore pojawiaja sie gdy przeoczymy okienko na combo breaker?

 

zapewne to, KTÓRE okienko przeoczyłeś  ;)

 

 

Dokładnie do tego wyskakuje mały zegar, czyli w złym czasie był robiony breaker.  A co do H M L to pokazuje z jakim przyciskiem przeciwnik wyjechał np: "High" a Don próbował countera użyć na Low. Dzięki temu jest łatwiej dojrzeć z czym przeciwnik najczęściej wyjeżdża :)

Odnośnik do komentarza

PPE dostarcza:

 

 

Dowiedzieliśmy się tego podczas wywiadu na żywo przeprowadzonego na Twitchu. Killer Instinct, w wersji na PC, będzie działał jedynie na komputerach wyposażonych w system Windows 10. Port zadebiutuje w marcu obok pierwszych postaci z trzeciego sezonu.

 
Ponadto możemy spodziewać się również ogromnego patcha dla sekcji zawierającej samouczki oraz poprawiającego ogólny balans gry. Wszystko po to, aby przygotować bohaterów poprzednich sezonów do wejścia w kolejny etap rozwoju Killer Instinct.
 
Podczas wywiadu potwierdzono również:
 
Na starcie sezonu dostępna będzie większa, niż w przypadku poprzednich, liczba postaci
Wśród bohaterów, w których wcielimy się w marcu pojawią się Tusk oraz Kim Wu i oboje otrzymają retro kostiumy
Do trzeciego sezonu, podobnie jak do drugiego, zaimplementowana zostanie nowa mechanika rozgrywki
Dwójka dostępnych już wojowników przejdzie poważne zmiany. Na pewno NIE będą to Glacius, Aganos ani Shadow Jago
Autorzy mają zamiar zwracać szczególną uwagę na głos społeczności i wprowadzać do gry nowe elementy zgodnie z sugestią fanów. Podobnie jak w przypadku Shadow Jago, będą zbierane na nie dodatkowe fundusze
Więcej informacji zostanie ujawnionych podczas imprezy PAX South, która odbędzie się między 29 a 31 stycznia
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bedzie epicko :banderas:

 

 

Mam nadzieje, ze sezon 3 przyjmie sie dobrze na Xone/PC i otworzy to droge dla 4 sezonu juz w 100% z autorskimi postaciami Iron Galaxy.

 

PS. Ciekaw jestem jak bedzie wygladal Gargos :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do znawców tej gry:

żeby grać postaciami z 2 sezonu wystarczy kupić ten dodatek za 69,99 zł:

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/DLC/Killer-Instinct-sezon-2-dodatek-Combo-Breaker/a420fafe-e9d8-4401-b433-d4971f133d29#gameDetailsSection ?

Co dodatkowo zyskam kupując Sezon 2 Ultra Edition? 

 

Ultra Edition - includes 8 costumes, 16 accessory sets, and KI 2 Classic game.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...