Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam takie pytanie do znawców tej gry:

żeby grać postaciami z 2 sezonu wystarczy kupić ten dodatek za 69,99 zł:

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/DLC/Killer-Instinct-sezon-2-dodatek-Combo-Breaker/a420fafe-e9d8-4401-b433-d4971f133d29#gameDetailsSection ?

Co dodatkowo zyskam kupując Sezon 2 Ultra Edition? 

 

Ultra Edition - includes 8 costumes, 16 accessory sets, and KI 2 Classic game.

 

 

Widziałem ten opis, ale te dodatki moim zdaniem nie są warte tej ceny...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak kogoś interesują retro skiny i akcesoria, to lepiej kupić paczkę "złota" nawet za te 70 zł i dokupić sobie co lepsze.

 

Riptor ma świetny zestaw płatnych akcesoriów które robią z niego "cyber" Riptrora. Ma też wyczesany retro skin, gdzie jego wygląd jest bliższy oryginałowi. TJ Combo ma zestaw akcesoriów z którym wygląda jak Blade. Aganos ma retro skin gdzie jest golemem ze stali. To najciekawsze z rzeczy z drugiego sezonu, które są warte dodatkowej kasy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

dużo prostszy zrobił się KI z tym assistem, w sumie dla laików jak ja miło

No widzę w MP sporo potencjalnych użytkowników tego systemu. Dzięki nim zrobiłem sporo osiągnięć w MP (łącznie juz 2060 GS XD) w ostatnich dniach a i odsetek cyborgów w ogólnej liczbie graczy jest mniejszy i pnę się coraz wyżej w randze Silver. Generalnie zmiany in plus :)

Odnośnik do komentarza

No w sumie laicy będą troche lepiej koksić między sobą i mieć jakąś tam szansę z pro, a pro i tak wie co robi, więc dla nich żadna różnica :lapka: miło, że i tak ten assist pomaga tylko utrzymywać combosy, bo nadal i tak trzeba wiedziec co klikać, więc to nadal nie jest bezsensowny button masher ^_^

 

Aaaa i możliwość zagrania w KI bez wkładania płytki to :obama::banderas: i :fsg: 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja bym powiedzial, ze paradoksalnie z lepszymi graczami beda mieli jeszcze gorzej bo nastawiaja sie tylko na cios otwierajacy combo i juz w ogole nie patrza jak gra przeciwnik. No ale miedzy soba cos sie tam teraz szarpia.

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedzial, ze paradoksalnie z lepszymi graczami beda mieli jeszcze gorzej bo nastawiaja sie tylko na cios otwierajacy combo i juz w ogole nie patrza jak gra przeciwnik. No ale miedzy soba cos sie tam teraz szarpia.

 

Zależy od ludzi, bo niektórzy faktycznie zrobią tylko openera a potem mashowanie bez sensu guziczków... No ale whatever, grunt, żeby ludzie się bawili dobrze :D 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na pewno sporo ludzi po GwG się bawi z grą. Przeglądałem feed na game hub KI i wcześniej wpisy deva miały Np. 200 czasem 400-500 lajków, a ostatnie dwa wpisy po wrzuceniu gry do GwG to 800 i 1400 lajków. Zrobili to w dobrym momencie bo gra jest 2 lata na rynku, a za rogiem trzeci sezon. Szczytem moich marzeń nowy sezon co roku i w efekcie jedna ogromna gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno sporo ludzi po GwG się bawi z grą. Przeglądałem feed na game hub KI i wcześniej wpisy deva miały Np. 200 czasem 400-500 lajków, a ostatnie dwa wpisy po wrzuceniu gry do GwG to 800 i 1400 lajków. Zrobili to w dobrym momencie bo gra jest 2 lata na rynku, a za rogiem trzeci sezon. Szczytem moich marzeń nowy sezon co roku i w efekcie jedna ogromna gra.

 

Tak stale rozwijana i dopieszczana gra to byłoby cudo :banderas: nie grałem jakoś dużo w KI, ale mam oba sezony i gra jest po prostu genialna, najlepszy fighter w jaki grałem i smutno będzie jak przestaną wspierać :( 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wraz zakończeniem 3 sezonu gra będzie duża nawet na tle utrwalonych już IP w tym gatunku - ok. 27 postaci i 25 aren oraz motywów muzycznych. Ale liczę, że na tym się nie skończy. Liczę że poza zmianami w mechanice postarają się o więcej trybów mniej klasycznych wzorem MKX.

Odnośnik do komentarza

 

dużo prostszy zrobił się KI z tym assistem, w sumie dla laików jak ja miło

 

?

 

combo same się robią teraz?

 

 

 

poniekąd, nie musisz (jeśli nie chcesz) trzaskać combinacji do linkera/endera, wystarczy samo nacisniecie przycisku ataku i postac sama wykona nastepna akcje. Ja i tak gram tak jak nalezy, ale assist ... no.. pomaga w tym co chce uzykac ;) oczywiscie shadowy, endery czy linkery nadal sami musimy uruchamiac

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

You have been asking and we are all excited to announce that we will have the FIRST PLAYABLE PREVIEW of one of Killer Instinct: Season 3’s characters on the show floor for those attending the KI World Cup! If you can’t make the Cup & you happened to be going to PAX South, that’s not a problem! Pax South will have a playable preview that same weekend as well! The goal of this is to get Season 3 out there, so the more places to get people’s hands on the game, the better!

 

30-31 stycznia.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

You have been asking and we are all excited to announce that we will have the FIRST PLAYABLE PREVIEW of one of Killer Instinct: Season 3’s characters on the show floor for those attending the KI World Cup! If you can’t make the Cup & you happened to be going to PAX South, that’s not a problem! Pax South will have a playable preview that same weekend as well! The goal of this is to get Season 3 out there, so the more places to get people’s hands on the game, the better!

 

30-31 stycznia.

 

 

:obama: są w ogóle jakieś plotki/przecieki na temat tego jak będzie wyglądać 3 sezon?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

You have been asking and we are all excited to announce that we will have the FIRST PLAYABLE PREVIEW of one of Killer Instinct: Season 3’s characters on the show floor for those attending the KI World Cup! If you can’t make the Cup & you happened to be going to PAX South, that’s not a problem! Pax South will have a playable preview that same weekend as well! The goal of this is to get Season 3 out there, so the more places to get people’s hands on the game, the better!

 

30-31 stycznia.

 

 

:obama: są w ogóle jakieś plotki/przecieki na temat tego jak będzie wyglądać 3 sezon?

 

Na starcie bedzie 3-5 zawodnikow. Bedzie rozbudowane dojo. Jakies zmiany w ogoolnej mechanice. Rash prawdopodobnie nie bedzie jedynym goscinnym zawodnikiem. Na chwile obecna to tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...