Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem za 199zł, odpaliłem, świetny tryb podczas instalacji gry ;), sama instalacja 15min. Podobnie jak w przypadku bf4 a potem...a potem sama esencja, muzyka na kinie domowym urywa głowę :), grafa podobna do bety, chociaż nie wszystko widzieliśmy, z początku nie mamy nic ale to kwestia czasu :) dzisiaj kawałek nocy ogram to więcej opisze ale jak na razie czuję, że na podstawce spędzę co najmniej 100h

 

Ps.

 

Tryb misji też ciekawy, jak komuś nie chce się ogrywać typowego multi to uderza tam i nawet offline jest grywalnie

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

- Pograliśmy teraz ze 4h w party w 6-8 i jest dobrze, nie ma problemu z dołaczaniem do gry ze znajomymi tak ja w becie, lobby nie ma, ale wskakujemy przez impreze i za każdym razem byliśmy razem w teamie

- Grafe na PS4 chyba troche podciągneli wzg bety i inni na imprezie tak mówili (porównanie do mapki ze skałkami z bety)

- Jeszcze nie obczailiśmy wszystkich trybów, ale niektóre są po(pipi)ane, można przez całą gre wygrywać, mieć przejete 4 z 5 punktów, aby pozniej na koniec wszystkie ostatecznie stracić

- Samemu za cholere nie chciałoby sie grać, ale w party jest mega fun :)

- wybuchy, pikowanie samolotem w kogoś, strike, to wszystko jak w becie, jest mega!

- Endor zayebisty co tu dużo mówić, przewage mają tam alianci którzy mają zielone stroje i mniej ich widać w lesie, na innych pustynnych z kolei rebelie mniej widać jak ubiorą zakurzone pancerze. Las jest pietrowy, są dolne ścieżki, wyższe i jeszcze drabinki i pomosty miedzy drzewami

- w Endor nawet mniejsze drzewa sie łamą, można je ściąć z cięższego guna lub granatami, wszystko sie sypie na kawałki. Do tego roślinność sie rusza, na gameplaych wyglądała jakby statycznie, jest fajnie :)

- Na Endor zmieniają sie też pory dnia, jest ciemno, rozjaśnia sie, dzień, jest też mapa z deszczem w lesie, chłopaki mówili, że tam graficznie już w ogóle miazga, ale jeszcze nie grałem

- Na pustynnych mapkach są też zamiecie piaskowe, momentami biegasz tylko i oglądasz widoczki i giniesz, pierwsze wrażenie - przepięknie to zrobili i to przy 60fps

- Contentu na razie nie wydaje sie mało, bo nie graliśmy nawet walk w powietrzu, przy samym Drop Zone ze 2h chyba spędziliśmy, ulubiony tryb. Z czasem może brakować zawartości zobaczymy

 

Są też ewoki, biegają pomiedzy chałupami po lesie, Endor GOTY :banderas:

 

2289647-ewok_49229_screen.jpg

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

- Pograliśmy teraz ze 4h w party w 6-8 i jest dobrze, nie ma problemu z dołaczaniem do gry ze znajomymi tak ja w becie, lobby nie ma, ale wskakujemy przez impreze i za każdym razem byliśmy razem w teamie

Jest coś w stylu lobby bo możesz do 8 osób stworzyć drużynę i wtedy obojętnie jaka osoba wybiera tryb i wszystkim się wyświetla informacja o dołączeniu, klikasz jeden czy dwa przyciski i dołącza Cie ze znajomymi do gry przez co generalnie od wyboru do połączenia z serwerem mija jakieś 10-15 sekund. Świetna sprawa. 

Odnośnik do komentarza

Da się ewoki pierdyknąć z blastera, ale nic im nie robisz, a one uciekają do tych swoich domków na drzewach, ale jak grasz Imperium to rzucają w ciebie kamieniami jak jesteś blisko tych domków. Jest nawet osiągnięcie za oberwanie kamieniem. :D

Odnośnik do komentarza

Mi właśnie Ewok za(pipi)ał kamieniem  :dynia: Endor wygląda przepięknie, a w nocy i z deszczem to  :obama: niestety na tej mapie jednak widać, że to 900p ale tylko w tedy gdy się stoi w miejscu więc whatever. Gra wygląda i działa mega stabilnie, każda mapka miażdży cycki graficznie i dźwiękowo. Z trybów, w które raczej będą się zagrywał to: supermancy, potyczki, eskadra, zrzut. Gra się przyjemnie arcadowo na rozluźnienie, bez spiny i dla poczucia klimatu Star Warsów!!!, który wylewa się z ekranu  głosników  ^_^

 

Kto chce niech dodaje do znajomych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogrywałem  od 14. wrażenia ? Ale ta gra jest piękna i brzmi NIESAMOWICIE  gram na słuchawkonach i jest mega wczówka. Efekty płynność to sam miód. Projekty map też są solidne choć przydałoby się ich ciut wiecej. Najlepsze tryby to Supremacja i AT-AT , dropy(choć mapki do nich wydają się za małe) team deathmatch  jest użyteczny gdy   podziwiać grafikę i wylączam huda (bajka). Tryby z bohaterami  idą na plasterki  i służą raczej aby się zaznajomić ze sterowaniem bohaterami.

 Latanie jest zbyt chaotyczne aby sie nim bawić na serio.Tak jak w Oryginalnym  SWBF nie lubiłem bohaterów tak  i tutaj ich nie lubię,  choć widok nacierającego na Ciebie Vadera /Luke'a potrafi  zmrozić krew. a i miałem calkiem fajny pojedynek  Ja jako Palpi kontra Luke prawie wygrałem ale dostałem serią w plecy ze stojącego działka.

 

System kart i odblokowań jest ok , ale  wydaje sie być   ubogi.  BTW.: Dobrze ,że szturmowcy To nie klony  bo inaczej byłaby lipa z dostosowaniem wyglądu Stormtroopera(zdjęcie hełmu )

 

Samo sterowanie postacią jest... pozbawione wagi a szkoda, Brakuje odrzutu. A pojazdy steruje się ok ale w "wingach"  ujęcie kamer jest  zbyt oddalone z 3 osoby  a zbyt nieczytelne z kamery w kabinie.

 

Ogólnie gra  idealna na posmakowanie przez chwile. Niestety  może ją ubić spora schematyczność  i zbyt mała zawartość.  Ogram jeszcze trochę i idzie w ludzi, takie 2.5-3 /6

Odnośnik do komentarza

A deszcz jest totalnie randomowo czy sa jakieś tryby/mapy na których cały czas pada?

bo dziś ani razu nie trafiłem, a chłopaki co wcześniej dziś zaczeli grać kilka razy trafili

 

Deszcz masz np w potyczce (obrazek z statkiem imperialnym, nazwy nie pamiętam ^_^)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ogólnie średnie wrażenia po pierwszych godzinach, szkoda że nie ma recoila przy strzelaniu, no i składu nie da się zrobić tylko bieganie w parach, wolałbym rozwiązanie z bfa

 

graliśmy wczoraj w 8, zielone kropki na radzarze to twój team, żółta to kompan

ale chyba o tym wiesz, nie widze gdzie jest problem

Odnośnik do komentarza

Narzekanie na brak recoilu przy Blasterach :v
Sterowanie też jest dopracowane i łatwe, czyli takie jakiego powinno oczekiwać się po Star Wars. Zresztą zarówno myśliwcami(chociaż grając z 3-ciej osoby polecam inverted za ich sterami) jak i piechurami bardzo łatwo ogarnąć wszystko, czy to w widoku TPS, czy FPS.

Odnośnik do komentarza

Moje odczucia po kilku godzinach grania jak najbardzirj pozytywne. Klimat SW wylewa sie z ekrenu hektolitrami. Wyglad lokacji, postaci i udzwiekowienie po prostu miod malina :) Rozgrywka arcadowa dla mnie jak najbardziej na plus. Takie troche podchodzi pod Call of Duty, ale dla mnie to nie problem. Takze polecam

Mam na dzieje ze do czasu 1 dlc season pass bedzie w jakies promocji, bo kusi ale cena ciut za wysoka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ile zajęła wam instalacja? Już 15 minut gram Vaderem, gra się instaluje, słyszę jak napęd chodzi, ale ile to może trwać?!

Mam to samo jakos udalo Ci sie rozwiazac problem?

 

Edit: Wylaczylem, wlaczylem od nowa, pozniej "Pausa" i po 30 sek zatrybilo. Tak jakby ktos mial z tym problemy

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...