Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

A potwierdza,ze battlefront w wyjdzie w Q4 2015. I,ze bedzie fpsem.

Star Wars Battlefront, Battlefield developer DICE's take on the Star Wars shooter, is coming a little later than previously expected. Publisher Electronic Arts confirmed today that the game will arrive sometime in the holiday 2015 quarter, between October and December next year.

 

That means the new Battlefront will hit during the same quarter that Star Wars: Episode 7 arrives. The JJ Abrams' directed sequel is slated to hit theaters Dec. 18, 2015.

 

EA chief financial officer Blake Jorgensen confirmed that Star Wars Battlefront will be a first-person shooter, and will be EA's "major first-person shooter" for the year.

http://www.polygon.com/2014/10/28/7086413/star-wars-battlefront-battlefield-5-release-dates
Odnośnik do komentarza

BF4 anyone? Kiedy to było grywalne? Po pół roku? Poza tym fchuj dużo dlc i map packów :/

Cały czas było grywalne. Problemy były tylko przez pierwszy tydzień po premierze PS4, kiedy co kilka meczy wywalało do dasha (a i tak gierka dawała już wtedy dużo frajdy). Występowały też drobne problemy z netcodem, które były wyolbrzymiane przez hordy noobów, które nie dawały rady zabić przeciwnika zanim on zabije ich.

Jakby ktoś zrobił porównywalnie złożoną grę FPS, która działała by idealnie od samej premiery to może i nawet noobki miały by prawo zwalać swój brak skilla na słaby netcode. Niestety nie ma gry, którą można by było postawić obok Battlefielda, więc noobki powinnny siedzieć cicho.

 

MMO, RTS - Blizzard,

Sandbox'y - Rockstar,

FPS - DICE.

 

Nie ma lepszego studia, które mogło by się tym zająć. Tym bardziej że Battlefronta by nie było jakby nie powstał wcześniej Battlefield.

 

Co do DLC to nie widzę w tym nic złego. Każdy dodatkowy mappack odświeża grę. Są dobrze zrobione. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu. Można się bawić i bez nich.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Kwestia sprawności gry jest w tym momencie drugorzędna.

Znając EA, gra zostanie wydana chwilę przed/po premierze nowego filmu w uniwersum SW. BEZ WZGLĘDU NA BŁĘDY / NIEDORÓBKI.

Przepustka online jest więcej niż pewna, ja chcę tylko w miarę zbalansowaną grę i przyjemną rozgrywkę. Żadnych "Jedi-aciton". Battlefield w klimacie SW w zupełności mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza

no to się pogubiłem :) to o czym ma być ta gra ? :) ja sądziłem że to będzie BF w świecie SW 

 

Nie grałeś w poprzednie Battlefronty? To było mega zaje.biste w Battlefroncie 2 zaczynać od zwykłego troopera i jak byleś kozakiem to dostawałeś dostęp do legend Jedi lub Sith zależy, którą stroną grałeś i naku.rwiałes je.banym mieczem świetlnym w multi. Ja nie wiem jak można być takim smutnym człowiekiem, że chcieć tylko pif paf z laserka do innego stormtroopera :reggie:  No, ale znając DICE i EA zrobią po prostu BFa w świecie SW zamiast kolejnego BFa w przyszlości (zwłaszcza, że teraz moda jest na strzelanki z egzoszkieletami). Jak sobie jeszcze przypomne walki online na miecze świetlne z Jedi Academy to ojejuniu :fsg:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Kwestia sprawności gry jest w tym momencie drugorzędna.

Znając EA, gra zostanie wydana chwilę przed/po premierze nowego filmu w uniwersum SW. BEZ WZGLĘDU NA BŁĘDY / NIEDORÓBKI.

Przepustka online jest więcej niż pewna, ja chcę tylko w miarę zbalansowaną grę i przyjemną rozgrywkę. Żadnych "Jedi-aciton". Battlefield w klimacie SW w zupełności mi wystarczy.

Battlefront ma wyjść na Frostbite3. Na tym silniku już jakiś czas pracują, więc nie sądzę żeby miały się pojawić jakieś duże błędy na premierę.

Nie widzę powodu dla którego nie miało by być jedi-action podczas gry. Z drugiej strony nie przeszkadzało by mi jednak gdyby ich zabrakło. Poprzednie Battlefronty były przez te opcje średnio zbalansowane.

Dobry feeling strzelania, jeżdżenia pojazdami (including X-Wing vs TIE Fighter) i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

 

Kwestia sprawności gry jest w tym momencie drugorzędna.

Znając EA, gra zostanie wydana chwilę przed/po premierze nowego filmu w uniwersum SW. BEZ WZGLĘDU NA BŁĘDY / NIEDORÓBKI.

Przepustka online jest więcej niż pewna, ja chcę tylko w miarę zbalansowaną grę i przyjemną rozgrywkę. Żadnych "Jedi-aciton". Battlefield w klimacie SW w zupełności mi wystarczy.

Battlefront ma wyjść na Frostbite3. Na tym silniku już jakiś czas pracują, więc nie sądzę żeby miały się pojawić jakieś duże błędy na premierę.

Nie widzę powodu dla którego nie miało by być jedi-action podczas gry. Z drugiej strony nie przeszkadzało by mi jednak gdyby ich zabrakło. Poprzednie Battlefronty były przez te opcje średnio zbalansowane.

Dobry feeling strzelania, jeżdżenia pojazdami (including X-Wing vs TIE Fighter) i jestem zadowolony.

 

Widać dupa boli bo dajesz minusy na lewo i prawo, jak ktoś ma inne zdanie i nie chce Battlefielda w przyszłości i ze stateczkami. Battlefronta to jest pewna marka. Kurwa, miałem pewniaka, że osoba, która lubi tę grę, wie co dobre :D Teraz co najwyzej rozpoznam januszy. 

Brak Jedi czy Sithów "nie przeszkadza"? Ty jesteś fanem Star Warsów? 

BF ma pewien znaczy minus: jak dołącza się w połowie rozgrywki do słabej drużyny to wuja mogę zrobić. W 1943 nawet z lotniskowca nie zejdę, bo myśliwce skutecznie blokują wszelki opór. W SW BF było inaczej. Wskakiwałeś, chwilę ogarniałeś sutuację, rozwalałeś najbliższych ciołków i starałeś się o bosta w postaci Jedi. Wtedy miałeś szanse podbić staty drużyny i jakoś to wyglądało. Prawa, sam dużo nie zdziałałeś ale rzadko kiedy grałem z typowymi pierdołami co tylko siedzą na respawnie i tyle z nich pożytku. 

 

TL DR : Nie podoba mi się kierunek jaki może przybrać seria, ale daję szanse EA.

Odnośnik do komentarza

Dupa mnie boli? Chyba was. Ja tam jestem zadowolony z kierunku :) (minusy tylko oddaje) Battleftont był w jakiś sposób wzorowany na Battlefieldzie, a teraz tytuł wpada w ręce gości, którzy są w tym gatunku po prostu najlepsi. 1 i 2 część były spoko w swoim czasie. To co było przygotowywane jako 3 część (ta niedokończona) mocno odstawała jakością od dzisiejszych standardów. Nie dziwie się że projekt nie został ukończony. Gierka była by crapowata. DICE jest gwarantem jakości.

Lubie Star wars i dla mnie całe uniwersum jest świetne. Nie tylko Jedi i Sith. Same miecze świetlne widzą dzieciaki, które wychowywały się na nowej trylogii.

 

Jak chcesz pobiegać sobie z mieczem świetlnym to weź miotłę i pobaw się z kolegami. Może coś ogarniecie.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

. Gierka była by crapowata.

DICE jest gwarantem jakości.

. Same miecze świetlne widzą dzieciaki, które wychowywały się na nowej trylogii.

Jak chcesz pobiegać sobie z mieczem świetlnym to weź miotłę i pobaw się z kolegami. Może coś ogarniecie.

Tyle głupoty, a minusów tak mało  :facepalmz:  

nbeql4.png

 

E: co typek ma ból, tylko odnowią się minusy i już leci do działy z Battlefrontem  :rotfl:

Edytowane przez Grzegorzo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hah tym bardziej, że sam zacząłeś ten ból minusów :olo:, idź na przyre, bo mama nie da na super dodatki do BF i nie będzie można rozkoszować się geniuszem Dice

Średnio kumaty jesteś. Minusy dałem ludziom którzy mi dali wcześniej. Nie żebym przykładał do tego jakąś wagę, po prostu oddaje.

 

Tak czy siak nie mam zamiaru dyskutować nt. Star Wars z polską gimbazą. Ludziom którzy Gwiezdne Wojny poznawali od Mrocznego Widma jarając się podskakującym Jar Jar Binksem, zasysając jeszcze z cyca mamy.

Edytowane przez Drantzell
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Srednio kumaty jesteś. Minusy dałem ludziom którzy mi dali wcześniej. Nie żebym przykładał do tego jakąś wagę, po prostu oddaje.

Jestem tego przykładem, co?

 

 

Tak czy siak nie mam zamiaru dyskutować nt. Star Wars z polską gimbazą. Ludziom którzy Gwiezdne Wojny poznawali od Mrocznego Widma jarając się podskakującym Jar Jar Binksem, zasysając jeszcze z cyca mamy.

 

Jarać się JJB to beka, ale DLCkami z dwoma broniami i mapą to już "dojrzałość"  :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

Hah tym bardziej, że sam zacząłeś ten ból minusów :olo:, idź na przyre, bo mama nie da na super dodatki do BF i nie będzie można rozkoszować się geniuszem Dice

Średnio kumaty jesteś. Minusy dałem ludziom którzy mi dali wcześniej. Nie żebym przykładał do tego jakąś wagę, po prostu oddaje.

 

Tak czy siak nie mam zamiaru dyskutować nt. Star Wars z polską gimbazą. Ludziom którzy Gwiezdne Wojny poznawali od Mrocznego Widma jarając się podskakującym Jar Jar Binksem, zasysając jeszcze z cyca mamy.

 

Oddajesz minusy? Co to w ogole za logika? Minusuje się z jakiegoś powodu a nie z "zasady" bo ktoś Ci go dał. Właśnie Twoje zachowanie wskazuje na gimbaze, ale to temat dyskusyjny. Co do Battlefronta szkoda że nie będzi Jedi vs Sith i widoku z trzeciej osoby bo przecież to był trzon rozgrywki, a serio jak ktoś chce sobie pograć w BF'a to niech to zrobi a serie Star Wars zostawi w spokoju...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oddajesz minusy? Co to w ogole za logika? Minusuje się z jakiegoś powodu a nie z "zasady" bo ktoś Ci go dał. Właśnie Twoje zachowanie wskazuje na gimbaze, ale to temat dyskusyjny. Co do Battlefronta szkoda że nie będzi Jedi vs Sith i widoku z trzeciej osoby bo przecież to był trzon rozgrywki, a serio jak ktoś chce sobie pograć w BF'a to niech to zrobi a serie Star Wars zostawi w spokoju...

Czy to ważne za co rozdaje minusy? Być może próbuje nawiązać kontakt z gimbazą (dla niektórych z nich to wyłączna forma komunikacji :))? Na pewno nie daje ich ludziom, którzy potrafią bronić swojego zdania.

 

Co do gry to nikt nie powiedział że w grze nie będzie Jedi vs Sith. Jakby nawet się pojawiła to nie widzę problemu jakby nie było przełączania się na widok z trzeciej osoby.

 

Są różne gry i nie widzę powodu dla którego nie miało by być dobrego FPS z pojazdami w świecie SW. Tym bardziej że motywy jazdy AT-AT, X-Wingami, które aż się proszą o to by były wreszcie dobrze wykonane. Przejście z TPP w FPS poprawi immersje.

Gra się nie pojawiła a gimbaza już wiesza na niej psy. Fanom Jar Jar Binksa i mieczy świetlnych z dwoma ostrzami nikt nie każe jej kupować. Są inne gry, w świecie SW, w których można się nawalać tylko mieczami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...