Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi mu o to że gry na nim wyglądają jak góvno

 

Singiel w BF wygląda super więc nie wiem skąd takie opinie, i mówię tu o singlu na konsolach a nie na PC gdzie dopiero widać pazura, co do multi to graficznie jest to najładniejsze Multi w jakie gram więc nie wiem znów skąd takie zarzuty. No ale każdy ma prawo do własnego zdania 

Odnośnik do komentarza

Jeśli EA będzie tak dalej leciało w kulki i wszystko ma Frosbite na xone będzie działało w 720p to będzie to jedna z największych porażek tej generacji. 900p jest spoko, ale 720p zdecydowanie nie i jeśli ktoś przez większość generacji ma cisnąć głównie w multi BF albo Battlefront to nie wyobrażam sobie kupować konsoli od MS.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się sposób w jaki "hajpują" na ten "trailer". I tak co z niego przyjdzie - pokażą jakieś CGI na więcej bym się nie nastawiał (dobra ewentualnie hollywoodzki bullshot).

Nowy Deus Ex przynajmniej (pipi)nął znienacka, a tutaj budują wszystko w takiej tajemnicy jakby zaraz mieli postawić mi gwiazde śmierci koło domu.

Jeszcze ten Stormtrooper pokazywany w kawałkach no prosze was  :trap:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Podobno tak wygląda gra, przekonamy się jutro  biggrin.png

Nie przekonamy sie jutro. Jutro bedzie CGI,a twitty ktore mowia,ze gra tak wyglada nawiazuja do pokazu gameplayu dla osob ktore bede na evencie.

Odnośnik do komentarza

Dobrze rozumiem że Obwiniacie silnik za to że na X1 jest 720p ? Ludzie niektórych rzeczy nie przeskoczy się  :empathy: . Ten obrazek to jest z tamtego roku i to wczesny kod !!! :) ale i tak nie oszukujmy się że tak będzie to wyglądało na konsolach jest to zarezerwowane dla PC. Ja tylko obawiam się że będzie silny nacisk ze strony MS by nie było różnic w rozdzielczości i innych bajerów względem X i PS4 :(

Odnośnik do komentarza

MS wypuści XTwo w 2016 roku i zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni xD

 

Ja mam zamiar ograć na pc master race w 1080p/60fps i wszystko na ultra więc mam gdzieś, jak to na konsolkach będzie wyglądało :P

 

Nie będę drążył tematu bo zaraz zacznie się wojenka, ale jeśli popieracie fakt że wcisneli wam słabą konsolę i po 3 letach każą wam kupić lepszy model a wy temu przyklaskujecie to gratuluję.

 

10 sekund z trailera któy dziś ujrzymy  :banderas:

 

 

 

GRA nie będzie posiadała battleloga !!!

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Marek mi osobiście to, że MS wypuścił słabą konsolę kompletnie nie pasuje i uważam, że ludzie za nią odpowiedzialni totalnie zwalili robotę (szczególnie Mattrick ze swoją wizją sprzęty dla casuali). Teraz na szczęście odeszli od tego (dawnej wizji) całkowicie i wypuszczenie nowego sprzętu w niedalekiej przyszłości byłoby dobrym krokiem, bo hardware xone uniemożliwia stworzenie wielu fajnych rzeczy.

 

Co do gry to będzie miazga :D I matko, jak dobrze, że to nie będzie battlefield w klimatach star wars (chodzi mi o między innymi brak battleloga).

Tak btw to myślicie, że w grze zaimplentują zniszczalne otoczenie z bf'a ?

Edytowane przez JJeday
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.