Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażenia już są. Ogólnie bardzo pozytywne. 

Walki do 40 osób na mapie, kilka planet, w grudniu za darmo wyjdzie pierwsze DLC z nową planetą. 

Na mapie będą różne power-upy, nie będzie podziału na klasy postaci. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wtedy w sumie były trochę inne czasy, EA inaczej podchodziło do rynku i klientów.

 

 

Natomiast jak już miałbym rozpatrywać nowego singla SW to przede wszystkim musieliby ogarnąć silnik, bo widać, że sobie z nim średnio radzą. 

Do tego naprawdę fajną historię(ale to raczej nie byłby problem bo SW mają bogate uniwersum) oraz naprawdę zróżnicowany gameplay z fajnymi krajobrazami. 

 

Chociaż i tak cały czas mi się marzy SW: TFU III. :D

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wtedy w sumie były trochę inne czasy, EA inaczej podchodziło do rynku i klientów.

 

 

Natomiast jak już miałbym rozpatrywać nowego singla SW to przede wszystkim musieliby ogarnąć silnik, bo widać, że sobie z nim średnio radzą. 

Do tego naprawdę fajną historię(ale to raczej nie byłby problem bo SW mają bogate uniwersum) oraz naprawdę zróżnicowany gameplay z fajnymi krajobrazami. 

 

Chociaż i tak cały czas mi się marzy SW: TFU III. :D

Ja skończyłem na pierwszej części, która była za(pipi)ista. Sam nie wiem czemu nie zabrałem się za dwójkę. Zgaduję, że przez ocene w PE XD

Odnośnik do komentarza

najlepsze gry ze swiata z sw to byly dwa kotory. end of story.. a tak konczac offtop ja licze ostro na sw battlefront, bitwa o hoth w zamieci snieznej czuje ze moze byc moc:) fajnie ze bitwy beda na 40 osob jak widac w bf4 ilosc graczy nie zawsze powoduje ze jest lepiej zreszta kto gral 24 graczy e bc2 wie ze nieraz starcia tam dawaly wiecej radochy niz mlucka w bf4. czekam na wiecej info mam nadzieje na zakladanie klanow jakies wyzwania klanowe, ranki etc

Odnośnik do komentarza

trailer tak jak przypuszczałem, nie przedstawia ani poziomu grafiki i ani nawet zarysu gameplaya, tylko to cgi/render. Dobrze że jest EA Access to sie obada przed premierą, ale czuję że będą cyrki.

Chyba zartujesz sobie z tym CGI. Slepy na jedno oko stwierdzi ze to jest trailer prerenderowany na silniku gry. Szkoda tylko ze naciagany bullshot ktory nijak bedzie sie mial do koncowej wersji.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...