Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Z początku mi się średnio w to grało, gra wydawała mi się jakaś taka niemrawa, mimo świetnej graficzki i udźwiękowienia to jakoś gameplay mi nie podpasował, ale im dalej w las tym przyjemniej mi się grało. No kurdę nawet mógłbym to wziąć na premierę, ale skoro nie ma żadnej kampanii, a do multi jest tak mało map, co zwiastuje multum płatnych DLC to ja raczej podziękuję, Nie jestem z tych co lubi raka karmić. Ta gra to zło.

Odnośnik do komentarza

14 (12+2) map na początek to dobra liczba, zanim ludzie porządnie się ich nauczą to kupa czasu minie, zresztą nie przypominam sobie żadnego multi (z wyborem serwerów), w którym nie dominowałyby 3-4 mapy, a reszta była grana od czasu do czasu (o często pustych mapach z DLC nie wspominając).

No i wolę, aby DICE nie robiło kampanii, tylko pracowało nad serwerami, ich "historie" to jedne z najgorszych doznań w kategorii single player FPS, nawet Bad Company były przeciętne (2-ka do zaorania kompletnie, tak samo jak BF3 i BF4).

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przed betą karmiono nas, że nie będzie płatnych dodatków i mikro transakcji, oczywiście z planów wyszły nici bo przed chwilą ogłosili season passa :)

 

Płatne DLC, season passy to jest (pipi) plaga i naciąganie napalonych graczy, zaraza.

Wiadomo jaka będzie cena i co będzie zawierał?

 

No respawny mają jeszcze do poprawy

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
 

Przed betą karmiono nas, że nie będzie płatnych dodatków i mikro transakcji, oczywiście z planów wyszły nici bo przed chwilą ogłosili season passa  :)

 Juz w marcu sugerowali ze beda dlc. Z NFS ci sie pomylilo.

 

Wiadomo jaka będzie cena i co będzie zawierał?

 

16 map w 4dlc,2tyg wczesniej dlc doatajesz I jakies emotki. Cena 50€/ +/-200 zl

 

Battlefront kosztowal 180mil(produkcja+marketing)

Battlefront, as the game is known, cost an estimated $180 million to make and market, and hopes are that it will sell roughly 12 million copies worldwide, which translates to about $720 million in retail sales or $550 million wholesale, according to Michael Pachter, an analyst at Wedbush Securities

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem parę godzin w betę i wciąż mam problem z tą grą. Oprawa audio - wizualna jest rewelacyjna a do tego jestem fanem tego uniwersum. Tylko dlaczego nie potrafię wczuć się w klimat? Bo grywalność leży i kwiczy (subiektywnie). Gra nie nagradza graczy za wykonywanie celów misji, co jest głównie widoczne na Hoth. Gdyby zrezygnowali ze statystyk może byłaby lepsza zabawa a tak spora część graczy patrzy tylko na cyferki... a przekaźnik sam się nie włączy. No dobra, nie jest to problem samej gry, tylko społeczności. Wiedziałem, że jest to typowa zręcznościówka, ale nie mogłem się do niej przyzwyczaić i grę dziś skasowałem. Samo strzelanie niczym się nie umywa do tego z Destiny (i teraz troszkę żałuję, że odpuściłem sobie ten tytuł).

 

Błędy jakie zauważyłem lub sam doświadczyłem:

- parę razy postawiłem tak działka, że nie strzelały (przypuszczam, że chodzi tutaj o brak poziomu w jego ustawieniu);

- w misji boty potrafiły mi przeskakiwać na urwiskach (tak jakby raz wisiały a raz stały tuż nad przepaścią) w ciągu 2-3 sekund;

- dwa razy załatwiłem sobie AT-ST wchodząc na zbocze góry gdzie się blokował a nogi wykrzywiały się niemechanicznie (jakby z gumy);

- zapadanie się pod mapę na Hoth (liczne, choć tylko w niedzielę, lol);

- raz, kiedy strzelałem do przeciwnika stojącego za zniszczoną maszyną, moje pociski odbijały się o niewidzialną ścianę (celowałem nad żelastwem i to sporo).

Reszty w tym momencie nie pamiętam.

 

I teraz ocena samych map:

- Hoth, z pozoru duża mapa, bo tak na prawdę są tylko trzy ścieżki (jaskinia, środek i bok) bez ostatniej fazy gdzie mamy otwartą przestrzeń;

- Sullust, tutaj bardzo fajnie się grało mimo losowych punktów odradzania.

 

Nie wiem, może sobie już tak wmawiam, ale w poprzedniej części mam wrażenie, że jak wchodziłem do X-winga to nie był on ikonką...

Odnośnik do komentarza

Przez chwilę nie wiedziałem co sie stało, jak widać Vader walczy do końca.                                                                                                                                                                                                                                                            

Odnośnik do komentarza

 

Wersja PC 199zł ładnie chcą zrównać ceny z konsolami powoli 

Na PC zawsze mozesz kupic z innych zrodel. np.GMG,ktory zawsze ma promocje albo -23% kody ewentualnie jak chcesz ryzykowac to masz szary rynek. Ale fakt po tym jak dodali opcje zwracania gry po zakupie to ceny skoczyly. Ale to samo zrobili z fifa points,w uk kosztowaly najwiecej wiec zamiast obnizyc cene fifa points w uk to reszta swiata dostal podwyzke cen.

Odnośnik do komentarza

Wiesz mnie to nie interesuje zbytnio, po prostu nie miesci mi się w głowie jak mozna 1/3 ceny konsoli wydać na mapy do sieciowego shootera. I nie rozumiem tej patologii od EA, którzy robią to juz 3 raz i jeszcze wydają grę, którą przez rok ładują paczami. Dla mnie BF3 był kosmicznie zbugowany i mając to w pamięci nie dałem juz nigdy złamanego grosza na gierki od nich a BF4 był ponoć jeszcze bardziej rozye.bany

Odnośnik do komentarza

Ja tylko odnosilem sie do ceny na PC ;) A co do konsol to sa osoby ktore kupuja 10 gier rocznie i wydaja na to 2-2,5k zl a sa osoby ktore kupuja 1 gre w roku i tylko w ta gre graja. Wiec dla nich to jest dobry wydatek. 95% posiadaczy konsol to obecnie casuale ktore kupuja tylko fife/cod/bf i nic wiecej wiec wydawca musi jakos na nich zarobic. Jest to (pipi)owa praktyka ale skoro ludzie kupuja to czemu maja tego nie robic? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...