Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk w tej grze to robota na najwyższym poziomie, oprócz znanych odgłosów i muzyki z filmów, są takie perły jak ten granat powyżej. Wczoraj grałem w nocy na słuchawkach i ogólnie 10/10 za ten element gry. Sama rozgrywka mi się podoba, takie arcadowe strzelania wymieszane z wielkimi bitwami z BF. Power upy porozrzucane na mapie są dobrym rozwiązaniem, usiąść za sterami x-winga, od razy na twarzy pojawia się wielki uśmiech. Luck czy Vader na mapie, jeden wielki popłoch i pewna śmierć. Ogólnie ta gra dla fanów SW to wielkie, pyszne ciastko. Wczoraj odwiedził mnie kumpel, wielki fan i świr SW, graczem był za czasów PSX/PS2, uśmiech od ucha do ucha i świecące oczy, a na koniec stwierdził, "to ile to PS4 kosztuje?". EA zarobi na tej grze miliony zielonych, zwłaszcza że pod koniec roku premiera filmu i szał na SW będzie ogromny.

 

Na rozegranych około 8 meczów z kroczącymi AT-AT, wszystkie zakończyły się wygraną szturmowców. Większość jeszcze nie wie co zrobić aby powalić te AT-AT. Ten pierwszy tryb z przejmowaniem kapsuł podchodzi mi znacznie bardziej, rozgrywka jest bardziej dynamiczna, a mapa nie za duża. Ogólnie dobre multi.

Odnośnik do komentarza

Zagralem samemu misje singlowa i w multi na Hoth i jezeli chodzi o oddanie uniwersum SW to ocena 10/10. Muzyka i udzwiekowanie 15/10. Gameplay z 7-8/10. Jest naprawde calkiem spoko, pelen arcade ale gra sie przyjemnie. Nie ma czasu na granie wiec te 2 mecze to jedyny moj kontakt z beta, ale poczekam az wyjdzie full, zobacze ile tego contentu tak naprawde jest i jak po premierze troche polataja gre. Ale na razie chyba pelen sukces DICE i ich najlepsza beta bo nie slysze larma o tym ze cos nie dziala.

 

W grudniu wraz z filmem cisnienie na SW skoczy pod sufit wiec mysle ze wtedy bedzie czas na Battlefronta.

Odnośnik do komentarza

rozegralem 3 mecze i jest calkiem spoko, moze przez to ze bylem nastawiony na calkowita padake bo battlefieldow nie trawie, oddanie uniwersum i udzwiekowienie to serio 10/10, co do samej gry to w sam do ogrania jak dadza w usludze ea access,

 

najbardziej spodobal mi sie moment gdy usiadlem za sterami tie fightera, swietna sprawa, az zatesknilo mi sie za star wars rogue squadron 2, kurde mam nadzieje hype bedzie duzy na star wars i ktos zrobic RS4 albo serio remake dwojeczki <3

Odnośnik do komentarza

Gra się niezwykle przyjemnie. Pierwsze co absolutnie zachwyca to kapitalna sfera audio. Od czasu fenomenalnie udźwiękowionego DriveClub nie słyszałem nic równie wzorowego w segmencie odgłosu jako takiego (nie chodzi o muzykę, ale ta i tak jest znakomita, jak to w SW). Animacja robi wrażenie. Tak hulać powinna każda pozycja. Rozdzielczość juz mniej mi się podoba. Szkoda, że nie dało się wycisnąć 1080p. Grałem w BF4, nie przeszkadzała, ale było to pod koniec 2k13. Hardline też miał swoje momenty, ale były raczej efektowne niż ładne. Szkoda. Mimo to ostatecznie gra ciszy oko, szczególnie pieczołowitością oddania szczegółów vide iskry po strzale z blastera. W sumie kupiłbym na MR dla 4k, ale i tak większość znajomych na PS4 będzie grała.

Mimo wszytko tryb dla pojedynczego gracza byłby mile widziany. Potencjał tak, czy owak jest. No i palec wędrujący w stronę kwadratu w celu przeładowania....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...