Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa no to gitara :) no nie wiem sugerowalem sie filmikami w sieci wlasnie apropo emulacji ps2 na ps4 no i byl star wars racer .... Please inserd memory card itd dlatego myslalem ze to pazdziochy z ps2 beda a teraz to zglupialem .... To wszystkie tytuly sa zremasterowane czy jak ?

 

EDIT:

Po ogarnieciu tematu na YT wynika normalnie elegancko emulacja pelna geba logo ps2 itd np w przypadku bounty huntera ... Ale jak to mowia media klamia ;) dowiemy sie jak odpale 25 no chyba ze bede dalej gdzies jezdzil ....

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Po jakichś 70h grania odkryłem dobry sposób na wbijanie masy fragów ;) Gram teraz tylko na trybie at-at i najcześciej po stronie rebelii latając wingami, a-wing jest op, a jak jeszcze przetrwa do 3 sektora to zabijanie wszystkich jest dziecinnie proste. Imperium najłatwiej robic sieke w at-at. Od 70 do 122h grania k/d podskoczyło z 2cos do 4,3 i ciągle rośnie. Przeważnie mam staty 50-80 do 1-7, rekord 94:0 i 105:2

Edytowane przez Mefyou
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem to w nocy, gra mniej ludzi i często można trafić na niepełne mecze. Udało się po wielu próbach, bo często sporo ludzi dołączało w trakcie.

Mam jeszcze niesprawdzony pomysł - dołączyć do potyczki jako impreza, wtedy koledzy nie strzelają i robią tłum na mapie, wtedy z powiedzmy gry 9v9 robi się 6v6 i jest już znacznie łatwiej wbić pucharek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A macie jakiś sposób na zrobienie trofika "najwięcej killi w trybie potyczka" ?

Trzeba mieć najwięcej killi i gra musi zakończyć sie z zegarem 10min, gdy dobije sie do 100pkt będąc nawet pierwszym, a do końca zostaje powiedzmy 2min trofik nie wpada.

No musisz znaleźć serwer gdzie jest mała ilość graczy, skampić się gdzieś i zabijać. 

Odnośnik do komentarza

 

Fanek musisz mieć najwięcej killi w meczu, być na pierwszym miejscu w teamie i wygrany mecz, inaczej nie wpada :dunno:

 

No właśnie wtedy nie wpada, warunkiem jest jeszcze dojść do końca czasu.

Spróbuje w nocy wiec, dzieki za tipy panowie

 

Podobno w łatce przed mapką z jakku, był ten trofik naprawiony, jak widać nie do końca skoro Ci po spełnieniu kryteriów nie wpada

Odnośnik do komentarza

 

 

Fanek musisz mieć najwięcej killi w meczu, być na pierwszym miejscu w teamie i wygrany mecz, inaczej nie wpada :dunno:

 

No właśnie wtedy nie wpada, warunkiem jest jeszcze dojść do końca czasu.

Spróbuje w nocy wiec, dzieki za tipy panowie

 

Podobno w łatce przed mapką z jakku, był ten trofik naprawiony, jak widać nie do końca skoro Ci po spełnieniu kryteriów nie wpada

 

Ten trofik nigdy nie był popsuty, po prostu ludzie nie spełniali wymagań. Jak grałem to nie miałem żadnego patcha tylko to co na premierę było i normalnie mi wpadł jak spełniłem wymagania. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, jak wygląda sytuacja z zawartością dodatkową do tej gry ? Wiadomo ile dostaniemy darmowej zawartości dodatkowej, coś w stylu tej nowej mapki co teraz ostatnio dali ?

 

Shajpowamy tuż po obejrzeniu The Force Awakens ściągnąłem 10 godzinną wersję próbną z EA Access i jak narazie bardzo mi się podoba :) Zastanawiam się nad kupnem fulla :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...