Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Muszą coś zrobić z pistoletem DL-44, powinien się szybciej przegrzewać albo mieć mniejszy dmg na daleki dystans, jest zwyczajnie przegięty. Pier.doli zupełnie grę, dzisiaj wbijałem rangi 46-50 i grało się fajnie jedynie w meczach gdzie nikt z tego guwna nie korzystał. 3/4 graczy teraz z nim biega.
Grało się bardzo fajnie, szczególnie w ekipie, ale zbyt wiele rzeczy drażniło. W eskadrze grając imperium przegrywa się 9/10 gier, a-wing jest imba, salwa jest teraz bezużyteczna, rakietka dalej przegięta (powinna mieć dłuższe namierzanie albo mniejszą prędkość), miny są praktycznie niewidoczne i bez perka zabijają w każdym przypadku (rozumiem że taka ich rola, ale ginie się zbyt często), pole drużynowe i działko blasterowe są praktycznie bezużyteczne. Dzisiaj typ ze snajperką zniszczył mój turbolaser 3-4 strzałami z drugiego końca mapy, nie zdążyłem nawet wysiąść - LOL. Kumam że je znerfili w stosunku do bety, ale tym razem przesadzili w drugą stronę. 

Do platyny brakuje mi jednego trofeum - za skręcenie AT-AT. Dziś robiłem już czwarte kółko i przegrałem grę, zabrakło dosłownie pół sekundy. A że zajęło mi to kilkanaście prób i zdecydowanie zbyt wiele czasu, wrócę do niego za jakiś czas. Czekam na nowe mapki, dlc, na cokolwiek dla czego warto będzie wrócić do gry, bo na razie mam dość. 

Odnośnik do komentarza

Już wysłałem :lapka:

 

A tak serio ma ktoś ten zestaw, warto kupić te cztery klasyki, które zostały odświeżone (XD) oraz okraszone trofikami?

No ja kupilem ale zona mi zarekwirowala i dostane dopiero 24. A tak wogole na trofea bym nie liczyl bo to raczej na zasadzie emulacji wlasnie ma dzialac. Gdzies czytalem ze tylko Super Star Wars mialo byc odnowione ale ile w tym prawdy powiem ci jak mikolaj mnie odwiedzi ;)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...