Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Hud w tej grze po Bloodbornie wypala mi galki oczne z komunikatami wlasnie jestes podpalony super koorwo nie zauwazylbym XD

I nie potrafie pojac jak mozna wpakowac magazynek komus w plery a on nie dosc ze nic nie poczuje to jeszcze Ci za rog da dyla o_O

Wyglada to jak sikanie sie gunami na wode a nie ostra amunicje.

Sa jakies tam techniczne headshoty lub inne stealth kille czy wszystko opiera sie na pakowaniu magazynkow? o_O

Bo jest to gra RPG, a nie shooter.

Odnośnik do komentarza

 

Bansai nie troluje, bierzemy na premiere bo gra się wybornie w zgranej ekipie.

 

Dokladnie, ekipa nie do zayebania i lecimy podbijac MROCZNA STREFE!

 

Powiem szczerze, że też miałem spore wątpliwości co do tej gry, ale beta mnie ostatecznie przekonała, że warto zakupić na premierę. Tylko jest jeden warunek - trzeba mieć ekipę do grania, bo inaczej fun w pojedynkę jest IMO żaden.

Odnośnik do komentarza

Taki z tego RPG jak i tytuł z piękną grafiką. Dowalili statystyk i ochrzcili RPG, wow.Widac w UBI nie grali dawno w taką grę. Jak ktoś nie ma życia i ma do tego innych takich samych nolife`ow to pewnie będzie zadowolony ze strzelania, chowania się, strzelania a potem +2 do zycia i +1 do wytrzymałości i tak w kółko caly dzień...bleee...Daliby ciekawą historię to może byc coś z tego bylo a tak potencjał F2P za ciężkie grosze.

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Taki z tego RPG jak i tytuł z piękną grafiką. Dowalili statystyk i ochrzcili RPG, wow.Widac w UBI nie grali dawno w taką grę. Jak ktoś nie ma życia i ma do tego innych takich samych nolife`ow to pewnie będzie zadowolony ze strzelania, chowania się, strzelania a potem +2 do zycia i +1 do wytrzymałości i tak w kółko caly dzień...bleee...Daliby ciekawą historię to może byc coś z tego bylo a tak potencjał F2P za ciężkie grosze.

wiecie co z znim zrobic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam juz kilka razy pisałem, szukam gry gdzie sobie bede mogl pograc z ekipa, pogadac o duperelach. Division sie nadaje do tego swietnie, mozna sobie porobic misje, albo skoczyc na pvp.

Dzis mialem akcje z randomami, misja w szpitalu na hardzie, dwoch typow padlo, wybieglem do przodu z tarcza, oni sie wycofali, czwarty ich wyleczył. W pełnej wersji z wszystkimi skillami bedzie jeszcze ciekawiej.

Boje się tylko o end game, a raczej jego brak, ale gra i tak sie szykuje na dlugie godziny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...