Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam ja tdm nie widzę w tej grze. Chcesz tdm to masz call of duty czy halo. Kurna jak wy sobie wyobrażacie tdm jak gracz może przyjąć 1000 pocisków na klate. To inny rodzaj gry i inny rodzaj strzelania. To tak jak byś chciał tdm w wowie. Ja widzę przyszłość w ciekawych trybach sieciowy. Jakieś strategiczne zdobywanie czegoś, podchody etc. Tradycyjne tryby multi przy tej mechanice odpadają.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A jak jest z matchmakingiem z randomami, załóżmy że misja dana ma wymagany lvl 5-8 to istnieje szansa że jakiś high lvl wbije i będzie brał wszelkich na hita?

Miałem takie coś w destiny i kompletnie rujnowalo dla mnie rozgrywkę.

25% misji zrobionych i jeszcze mi się tak nie zdarzyło. Maksymalnie 1-2 poziomy wyższe ode mnie, gdzie i tak na hard jest ciężko.

Odnośnik do komentarza

Uzytkownk Wet Willy przed premiera Division:

 

Bansai: Tapczan, kupujesz dywizje? Bedziem ciorac z ekipa c'nie? :lapka:

Ukyo: A wez ty mi spiertalaj z tym rakiem, beka wnuniu

 

*premiera Dywizji*

Ja, Yano, Hendrix i kilku innych kolezkow siedzimy, gramy, jaramy sie rakiem, coopik, emocje, szampanska zabawa, Ukyo siedzi, slucha, troche smutałke, no ale trzymal sie dzielnie grajac sobie w Street Fightera. Mija kilka dni, Ukyo wciaz siedzi i slucha, wciaz smutalke, az wczoraj nie wytrzymal, kupil giereczke, zraczyl sie razem z nami totalnie, no ale powiedzial od razu "dlugo dzis nie pogram, bo jutro do roboty". 

Wchodze teraz do imprezki, patrze, Ukyo ma 19 lvl i 20 rank w DZ, pytam go skad tyle tego natrzepal skoro mial krotko grac bo jutro do pracy, no i okazalo sie ze siedzial do 5ej rano a do pracy jednak dzisiaj nie idzie :reggie:

Mesjasz? NO CHYBA MESJASZ :daddy:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

jeden z wieluuuu smaczków gry - reakcja szyb na ostrzał

- zwykła szyba na budynku tłucze sie i rozpada na kawałki po paru strzałach

- wzmocniona boczna szyba samochiodu nie rozpada sie na kawałki tylko dziurawi i można wycinać wzorki

- najbardziej wzmocniona przednia szyba która jest hartowana dla zwiększenia bezpieczeństwa nie niszczy się tylko pęka na kawałki ale zachowuje całość

naprawde mocno pojechali z realizmem jeśli chodzi o takie smaczki

 

 

pisze to głownie w kontraście do większości gier które dzielą się na 2 opcje

1 po pary strzałach szyba sie rozpada i znika

2 na szybie robią sie tylko dziury jak na zwykłej ścianie

 

tutaj mamy różne zachowania szyby i różne stopnie rozpadu nawiązujące do realnego świata i tego jak reaguje zwykłe szkło a jak hartowane i laminowane

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dark Zone - bardzo brzydka pogoda, strzelac sie nie da -> relokacja do metra, fajny klimacik i ekstra wymiany ognia w zamknietych pomieszczeniach -> o, mini-boss -> skrzyneczki -> wyjscie na zewntarz, o, fajna pogoda -> pora na ewakuacje lootu -> kolejny mini-boss -> loot extracted.

 

 

No kurcze moglbym tak caly dzien :fsg: a czasem jeszcze dochodzi czynnik ludzki w postaci rogue'ow i wtedy dopiero jest ciekawie. Super giereczka, fajny raczek.

 

PS. Fanek cienias uzyl taxi, gardzic typem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...