Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

oj blancik :rose:

 

Anyway... wczoraj wpadla mi trofka za zabicie 20 rogali [rogue'ow], dzisiaj wlaczam, poki co ekipy ni ma, no to postanowilem sobie zapolowac chwile na tych psotnikow pospolitych no i niestety zbyt wielu ich nie bylo, ci ktorzy jednak sie osmielili szybko poznali potege CURSED CL- ... a nie, zaraz, zle konto, zly temat, ci ktorzy sie osmielili po prostu zostali zabici xd

 

Najlatwiejszy pojedynek mialem kiedy czterech (jeden w plecy strzelal, nie widzialem go kurde) pociesznych kartoflakow na 20-23 levelu myslalo ze cos moze zdzialac na samotnego typa z 24 lvlem i doszlifowanym w excelu sprzecie - choc przyznam ze ten granat mnie zaskoczyl, liczylem ze calosc obejdzie sie bez apteczki:

 

 

@Malibu

 

Wszystko zalezy od zywotnosci giereczki

Odnośnik do komentarza

Też macie ten problem w Polskiej wersji językowej gry w danych wywiadowczych z poradnikiem przetrwania, że podczas czytania tego urywa czasem teksty albo za dużo przewija? Ciężki problem, a fajnie się czyta, ale czasem trzeba się tam nagimnastykować, żeby dokładnie to wszystko poczytać.

Odnośnik do komentarza

 

Też macie ten problem w Polskiej wersji językowej gry

 

nie, bo gramy po angielsku

 

 

Adekwatna odpowiedź, która nic, a nic kompletnie nie wprowadziła. 

 

ten matchmaking to sredni, misje na hardzie chcialem zrobic, jeden typ lvl 11 dolaczyl, reszta 6-8, wszyscy przeciwnicy na 11 i nie dalismy rady

 

No czasami jest słabo, jak trafiają się czasem niskie lvl kosztem mocniejszych przeciwników na swoim poziomie, co wtedy musisz czasem nadrabiać za wszystkich w danej instancji.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę że chyba nie spodziewali się takich wyników jeżeli chodzi o sprzedaż to pierwszy tydzień od premiery przebiega stosunkowo gładko.

 

Gra jest bardzo fajna ale mam wrażenie że mało jest ekwipunku bo broni jest całkiem całkiem sporo. Wbijasz na wyższy bracket i masz do wyboru 2 rodzaje ekwipunku tyle powinni dodać fioletowe i złote przedmioty na każdym z możliwych bracketow a nie tylko 30+ jest to w sumie jedyna z 3 wad tej gry.

 

Wszystko chodzi płynnie okazjonalnie jakiś lag i to tyle. Gunplay na grę tego typu jest conajmniej zadowalający skilli jest mało ale każdy jest przydatny i potrzeby w jakimś stopniu co promuje różnorodność wśród członków ekipy. Mogli od początku dać 4 skrzydła tak żeby każdy w ekipie miał coś innego pod l1+r1.

 

Wada nr2 Rogue pójście w niego jest totalnie z dupy i bez sensu przez brak profitow kary za śmierć nie są adekwatne do nagrody.

 

Wada nr3 za mało misji głównych :/ te które mamy są tak dobre że chciało by się mieć ich na start dużo więcej z drugiej strony wielkie Elo dla twórców bo przyłożyli się do tego bardziej niż te gamonie od Destiny czy innych internetowych potworów razem wzięci.

 

Dobra do za tydzień jak wrócę do domu.

Odnośnik do komentarza

Wbiłem właśnie 6 lvl w misji z obozem uchodźców. Grałem w dwie osoby 2 razy. Za pierwszym razem nic się nie dało osiągnąć bo mój kompan w ogóle nie ogarniał i chyba pomylił grę z Bfem. Ale za drugim razem współpraca szła świetnie. Misja goty, chociaż trwała bardzo długo. No i było dość trudno, był to poziom normal. Nie wyobrażam sobie gry na hardzie, chyba że w 4 osoby. Jutro i w środę urlop, więc gram ile tylko mam czas.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Moja obecna agentka. Nie jestem jeszcze do końca zadowolony z tego sprzętu, ale nie będę na siłę marnować materiałów i waluty. Musiałem też pójść mocniej w baterię niż bym sobie życzył, ale chcę mieć wszystkie trzy talenty na Caduceusie aktywne. Dzisiaj wieczorem będzie testowanie tego builda w akcji, bo wczoraj już nie zdążyłem :) Sporo mam na ciuchach perków i bonusów defensywnych/leczniczych, więc może być ciekawie.

wjHQqSK.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja obecna agentka. Nie jestem jeszcze do końca zadowolony z tego sprzętu, ale nie będę na siłę marnować materiałów i waluty. Musiałem też pójść mocniej w baterię niż bym sobie życzył, ale chcę mieć wszystkie trzy talenty na Caduceusie aktywne. Dzisiaj wieczorem będzie testowanie tego builda w akcji, bo wczoraj już nie zdążyłem :) Sporo mam na ciuchach perków i bonusów defensywnych/leczniczych, więc może być ciekawie.

 

wjHQqSK.jpg

Gdzie wydropiles Cadeceusa? DZ?

Odnośnik do komentarza

Wrog - te złote graty to masz pewnie większość z craftu?

Wczoraj przez chwile miałem tanka 90k hp, ale tylko 60k dps

 

1. Z dropu chyba generalnie ciężko coś dobrego znalezc ze złotych?  Może poruszymy ten temat

Wczoraj po 2h farmy w Zone na mobach Weq tylko wydropił złoty automat, ale dodawał tylko 5k dps więcej od mojej broni, która jest średnia, czyli słaby drop

 

2. Złoty drop wypada tylko w Zonie?

3. Z jakich mobów w Zonie wypada wam złoty loot, zółte moby na 32lvl czy zupełnie nie ma zasady z kogo?

4. Ile robiliście craftu jednego iteamu aby w końcu coś dobrego wyszło?

5. Za co najwięcej dostaje sie Kredytó Feniksa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...