Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

 

nieźle zaorane, dlatego my zawsze po pierwsze puszczamy puls żeby widzieć czy nie ma jakiegoś żartownisia w okolicy a po drugie przy wysyłce kłade plecak leczący - nawet jak byśmy oberwali granatem to plecak automatycznie nas zaczyna ożywiać

 

Gość tak chyba z 15 minut z tym karabinem nad głową latał

 

widzieliśmy tego buga ze 3 razy, wystarczy zmienić broń na chwile i wraca do normy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja mam Vectora na 100k dps z dropu, ale chodze jako main ze sporo lepszym kałachem z większym dps i dużo większym magazynkiem.

Craft end game jest kosztowny jeśli chodzi o matsy i sam sie zastanawiam co produkować, dziś wieczorem Jacek ma robić tego Vectora z mastsów to zobaczymy co mu wyjdzie.

A najlepsze Vectory widziałem po 145-150k dps

 

Generalnie wole coś z większym magazynkiem, przy 77 naboi magazynek z bliska moge zjechać cały armor z elity 32lvl na jeden raz


Zeratul - niezłe znalezisko, czyli mają po prostu cała mape zrobioną tak jak na E3 pokazywali i pocieli na DLC aby więcej kasy wyciągnać. Dlatego właśnie pisałem z rakiem i nie chciałem tego kupować. Choć obecnie nie tylko oni już tak robią, zaorać anyway :pirate:

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja wbiłem tam na 17, ale samemu trochę lipa.

Broniłem z typem miejsce odbioru, przyczepił swoja paczkę do liny, ja zaczynam swoją a ten mi plecy seryjkę...

 

No mercy

 

Odpalasz super dodajacego shielda plus rzucasz wiezyczke na ziemie... 1vs1 i masz szanse.

Odnośnik do komentarza

Dość regularnie spotykamy Rogue'ów, trophy za 20-tu już wpadło, Bansai też ma. Najbardziej lubią kręcić się w okolicach sklepu sportowego i lotniska. Moim zdaniem rushowanie 30-ki to zły pomysł i lepiej regularnie bawić się w Dark Zone i ogrywać misje na hardzie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

@Fanek kałach bazowego ma 65K czyli z modami prawie dwa razy tyle ale zrezygnowałem z niego tak jak z 40K DPS na karcie ponieważ....

 

 

PANOWIE olejcie główny DPS na karcie, stakujcie gdzie się da szanse na kryta, dmg od niego i obrażenia od trafień w głowę, na broni warto mieć talent z dwoma toporkami który też daje większe obrażenia HSów ja wczoraj zjechałem z 125 K na 85 K DPS na kracie a w zamian skupiłem się na ukrytych bonach który wymieniłem wyżej, cyfry obrażeń znacznie urosły, różnica widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...