Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrze i na allegro praktycznie zero używek i to chyba pokazuje najlepiej, że gierka nie stanie się Desitny 2.0 tj. jej cena nie spadnie na łeb po kilku tyg. 

 

Takie rzeczy zachęcają do kupna - klimat, klimat i klimat

Ta gra posiada wszystko, czego mi zabrakło w destiny.

mija tydzien:

Też odczuwacie znużenie ? Dark Zone trochę się przejadł a raptem minął tydzień od premiery gdzie przy takim Destiny dopadło dopiero po 14 miesiącach.Ciekaw jestem jaki poziom zaprezentuje niedoszły Raid i czy grywalność będzie choć trochę porównywalna do poziomu Bungie  :notbad: ?

No już za bardzo nie ma co robić w grze, ja kończe po weekendzie :)

No ja też chyba. Zrobiłem dziś na ambitnym misje i w sumie .... Pobiegam sobie jeszcze po dark zone i wsio :)

fakt powtarzające schematy misji i pobocznych, masz wyzwania na 30 lvl i ogólnie zawartość jest dużo większa niż w takowym destiny na premierze, gdzie szło się tam szybciej zanudzić i odstawić na bok.

W Destiny 1 Raid grali ludzie dluzej niz tutaj niektorzy chca spedzic z cala gra... Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W Destiny Bungie sztucznie wydłużało grę limitami i ograniczeniami. Tutaj grasz i robisz co chcesz, w czasie, który Tobie odpowiada, a nie jaki narzucił deweloper.

no racja, ale licznik godzin w samej grze nie klamal.

Wczoraj popykalem troche w Dark Zone, ale ze bylo pozno, awiekszosc znajomych juz dawno na 30 levelu musialem biegac sam ^^

Raz mnie ogradli inni gracze przed samym ladowaniem smiglowca - juz jak szli w moja strone, to widzialem, ze celuja, wiec zaczalem uciekac w grup mobkow, zaczelismy sie strzelac miedzy soba i konsola, no ale nie wyszlo, za 2gim razem spotkalem przyjazniejsza ekipe, troche z nimi pobiegalem, to skolei dostalem od generycznego murzyna w kapturze i zanim dobieglem z save'u do miejsca zgodnu, 2 lepszych przedmiotow do podnieseinia juz nie bylo - ogolnie ciekawy pomysl ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ja jestem zadowolony ok 35 h gra mi dała bez nudy. Ta gra ma potencjał ale niestety jak masz czas i ekipe. Ja gram jak mi życie pozwoli czasem o 17 z 1 h a czasem o 20 ze 2 h. Trudno mi się zgadać z kimś. Na ambitnym jest prosto za prosto. W dark zone za mało ludzi bawi się w rogue i przez to jest nijak.

Odnośnik do komentarza

Blantman jeśli piszesz, że poziom ambitny jest prosty to mam wątpliwości czy aby nie grałeś przypadkiem inny poziom trudności :)

Jaką misje grałeś?

Ostatnio próbowaliśmy tunel lincolna we 4, doszliśmy do momentu gdzie murzyny wybiegają na nas z kijami golfowymi. Zrushowali nas przebiegli jak po styropianie, nie szło zatrzymać tej hołoty :D

 

Na PS4 nie ma problemu z ekipą, ostatnio po południu caly czas 40 osób online z czego połowa w Division.

Ale bieganie w kółko i robienie tego samego przestaje być fajne, każdy lata już tylko za itemkami.

Mógłbym usiąść jeszcze porządnie do craftu i dobić z dps do 200k ale co mi to da, tylko troche szybciej bede robił to samo co do tej pory :D

Tak sie zastanawiam teraz w jaki sposób spędziłem tyle czasu przy Diablo3, tam były urozmaicone miejscówki i było ich więcej, masa buildów pewnie o to chodzi.

W Division masa perków, które są zupełnie nieprzydatne.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

wczorajszą daily na ambitnym . Mam achievement na potwierdzenie. :) wczoraj była chyba akademia bo one wszystkie mi się już zmywają w jedną. Tak czy siak w ok 40 min całą zrobiliśmy. Jeszcze zdążyłem wczoraj dwie na trudnym daily zrobić i zamknąć moje granie w 1,5 h.  Dostałem nawet wczoraj achievement za przejście misji bez powalenia i śmierci gracza w drużynie. To chyba świadczy o tym jak łatwo jest na trudnym i ambitnym :) Robiłem je z jakimiś randomami pamiętam jednego z ksywą baby jesus :D

 

Hardened Combatant

Complete a mission in Challenge mode.
Earned March 17, 2016, 6:57 pm (UTC)
 

United We Stand

At lvl 30 start and complete a Co-op Mission without anyone being Downed or Dying.
Earned March 17, 2016, 6:57 pm (UTC)
Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ok, oficjalny ranking challenging misji wg mnie na chwile obecna:

Lexington - banal, z 2 randomami i YANEM zrobilem bez wiekszych problemow

 

Tunnel - ciezko, do zrobienia, ale z problemami

 

Elektrownia - KUR*#*!*#!*#*!*! - 3 godziny to robilismy, ale wlasnie sie nam udalo :obama:

 

Konsulat - jutro sie zobaczy jak bedzie w daily

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok dobiłem do 117k ONS - 68k zdrowia i 10k elektroniki. Dzisiaj pobawię się tym sposobem na farmę. Póki co fajnie sobie radzę na DZ solo na 31 lvl ale 32 lvl za dużo czasu zajmuje. W końcu też ustabilizowałem Caduceusza i nie ma już rozrzutu jak stąd do Manhattanu.

Odnośnik do komentarza

Zeratul grasz na Xboxie tak?

W ogóle kto już dobił do 150k ONS albo przekroczył?

Kto najbardziej dopakował postać? :)

 

Na razie widziałem tutaj screeny pod 125k ONS, ale to daleko jeszcze do end game gear

Wczoraj dostałem nową broń i duży boost, craftowałem też złotego kałacha black market, wyszedł perf obrażen 10.500 broń, ale talent tylko 1 dobry, materiałów starczyło na 5 sztuk

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Zeratul grasz na Xboxie tak?

W ogóle kto już dobił do 150k ONS albo przekroczył?

Kto najbardziej dopakował postać? :)

 

Na razie widziałem tutaj screeny pod 125k ONS, ale to daleko jeszcze do end game gear

Wczoraj dostałem nową broń i duży boost, craftowałem też złotego kałacha black market, wyszedł perf obrażen 10.500 broń, ale talent tylko 1 dobry, materiałów starczyło na 5 sztuk

 

Ziom z którym gram ma chyba ponad 150k ONS, ale on już też dobił do limitu feniksów... czyli 1000.

Odnośnik do komentarza

 

wczorajszą daily na ambitnym . Mam achievement na potwierdzenie. :) wczoraj była chyba akademia bo one wszystkie mi się już zmywają w jedną. Tak czy siak w ok 40 min całą zrobiliśmy. Jeszcze zdążyłem wczoraj dwie na trudnym daily zrobić i zamknąć moje granie w 1,5 h. Dostałem nawet wczoraj achievement za przejście misji bez powalenia i śmierci gracza w drużynie. To chyba świadczy o tym jak łatwo jest na trudnym i ambitnym :) Robiłem je z jakimiś randomami pamiętam jednego z ksywą baby jesus :D

 

Hardened Combatant

 

Complete a mission in Challenge mode.

Earned March 17, 2016, 6:57 pm (UTC)

 

 

 

 

United We Stand

At lvl 30 start and complete a Co-op Mission without anyone being Downed or Dying.

Earned March 17, 2016, 6:57 pm (UTC)

Potwierdzam wczoraj tak samo z randomami szliśmy praktycznie cały czas do przodu.

 

Osobiście polecam pocisk ogłaszający + druga osoba ulepszony wybuchowy. Najpierw błysk potem bum. Hp leci w oczach.

 

Trofki poświadczające

http://psnprofiles.com/trophies/4413-Tom-Clancys-The-Division/bananoluczo

Odnośnik do komentarza

Ok, oficjalny ranking challenging misji wg mnie na chwile obecna:

 

Lexington - banal, z 2 randomami i YANEM zrobilem bez wiekszych problemow

 

Tunnel - ciezko, do zrobienia, ale z problemami

 

Elektrownia - KUR*#*!*#!*#*!*! - 3 godziny to robilismy, ale wlasnie sie nam udalo :obama:

 

Konsulat - jutro sie zobaczy jak bedzie w daily

 

Trzeba przyznać, Elektrownia dała nam lekki wycisk, przy odliczaniu potrzebne jest zgranie zarówno skilli i wybierania celów - przy tym to Lexington jest spacerkiem.

Konsulat podobno jest najcięższy - pewnie jutro się przekonamy.

 

Dzisiaj dalej DZ.

Odnośnik do komentarza

United We Stand

At lvl 30 start and complete a Co-op Mission without anyone being Downed or Dying.
Earned March 17, 2016, 6:57 pm (UTC)

 

 

To trofeum jest na PS4 zabugowane  wczoraj poważaliśmy 4 razy i dupa koledze wpadło mi nie  :/ na szczęście to tylko 10 min roboty.

 

 

Ok, oficjalny ranking challenging misji wg mnie na chwile obecna:

 

Lexington - banal, z 2 randomami i YANEM zrobilem bez wiekszych problemow

 

Tunnel - ciezko, do zrobienia, ale z problemami

 

Elektrownia - KUR*#*!*#!*#*!*! - 3 godziny to robilismy, ale wlasnie sie nam udalo :obama:

 

Konsulat - jutro sie zobaczy jak bedzie w daily

Trzeba przyznać, Elektrownia dała nam lekki wycisk, przy odliczaniu potrzebne jest zgranie zarówno skilli i wybierania celów - przy tym to Lexington jest spacerkiem.

Konsulat podobno jest najcięższy - pewnie jutro się przekonamy.

 

Dzisiaj dalej DZ.

 

sie działo :shotgun: to było moje najbardziej intensywne 3h do tej pory spędzone w grze, ale tak czy siak to cud, że w ostatniej akcji wstałem jakoś z powalenia :rolleyes: jak coś to dzisiaj DZ

Odnośnik do komentarza

 

Praktycznie kazda gra w multi ever. Pokazowka - full zgranie taktyczne i napisane kwestie vs Rzeczywistosc - czyli totalny chaos i bieganie jak kurczaki bez glowy :yao:

 

Ale co by nie mowic w DZ juz wiele razy przechodzilismy z wyciagnieta bronia obok innych graczy, a gdyby na koncu jak debile nie robili pajacykow tylko sie faktycznie okopali na ladowisku to by ich nikt nie zabil 1 skillem, az sie prosili o rogala w dupe xD

 

Dla mnie poki co najwieksze zaskoczenie w 2016 roku, malo ktora giereczka jest tak intensywna jak Division w Darkzone, chyba tylko Day Z i wizja straty wszystkiego po smierci bardziej robi robote.

 

sie działo :shotgun: to było moje najbardziej intensywne 3h do tej pory spędzone w grze, ale tak czy siak to cud, że w ostatniej akcji wstałem jakoś z powalenia :rolleyes: jak coś to dzisiaj DZ

 

Yup, dzisiejsza misja zdecydowanie dala popalic. Po 21 badz na PSN i pocisniemy DZ pewnie jak bedzie juz pelna ekipa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...