Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z innym pytaniem: od czego zależy czy dana misja z ekipą rozpocznie się lub nie? Jest limit ekip na misję (np ambitnych)? Pakuję się na misję, wybieram poziom trudności, losują MM po czym stoi takich 4 kmiotków i patrzą na zamknięte wrota. Kolejne losowanie - tak samo. I kolejne. Aż  w końcu zdarza się cud i można grać. Próbowałem czekać do oporu ale po 20 minutach odechciało mi się.

Odnośnik do komentarza

Jestem jedyny, który nie wierzy żeby dali coś co będzie przypominało rajd?

 

Bardziej spodziewam się nowych misji składających się na nowy wątek fabularny. Obstawiam, że będziemy walczyć z LMB, a finał będzie miał miejsce na tym lotniskowcu co go ludzie odkryli po za mapą.

 

Bardziej niż informacje o misjach interesuje mnie co zamierzają poprawić przy okazji tego dodatku. Zmiany w DZ oceniam pozytywnie, w końcu coś się zaczęło tam dziać. Teraz powinni skoncentrować się m.in.: na poprawieniu systemu dropu, zwiększeniu dostępności Division Tech i eliminacją farm.

Odnośnik do komentarza

Bardziej spodziewam się nowych misji składających się na nowy wątek fabularny. Obstawiam, że będziemy walczyć z LMB, a finał będzie miał miejsce na tym lotniskowcu co go ludzie odkryli po za mapą.

 

Ekhem:

„In April, the first free update will introduce the first incursion, a new challenging end-game activity developed specifically for squad play. Teams will be able to test their skills as they face seemingly unstoppable enemies to gain high-level weapons and equipment.”

 

„An Incursion is a PvE end-game activity for a group of four players at max level. Incursions require preparation and coordination as they are extremely challenging. The first incursion will be available in the first free update. More Incursions are in development.”

 

Jeśli to nie jest divisionowy odpowiednik raidów, to chyba sami siebie oszukują.

Odnośnik do komentarza

 

eliminacją farm.

 

Przecież to cała gra jest w tym celu zrobiona pod grindfest systemu więc nie wiem jaka tam eliminacja farmy  :yao:

 

Zgadza się, że gra jest oparta o grind - to było wiadomo już przed premierą.

 

Chodzi mi o takie przemodelowanie systemu dropów, żeby się nie opłacało stać za bramą i strzelać do jednego bossa przez 3 dni. Obecny system jest skopany wszyscy to wiedzą,  gdzieś czytałem wyliczenia, że przy ilości talentów i perków dla Vectora istnieje przeszło 56 000 kombinacji tej broni co oznacza, że wydropienie tego jednego z pożądanymi perkami jest prawie nie możliwe - chociaż są i tacy którym się to udało. Wolę grindować biegając po DZ lub wykonując misje.

 

 

 

Bardziej spodziewam się nowych misji składających się na nowy wątek fabularny. Obstawiam, że będziemy walczyć z LMB, a finał będzie miał miejsce na tym lotniskowcu co go ludzie odkryli po za mapą.

 

Ekhem:

„In April, the first free update will introduce the first incursion, a new challenging end-game activity developed specifically for squad play. Teams will be able to test their skills as they face seemingly unstoppable enemies to gain high-level weapons and equipment.”

 

„An Incursion is a PvE end-game activity for a group of four players at max levelIncursions require preparation and coordination as they are extremely challenging. The first incursion will be available in the first free update. More Incursions are in development.”

 

Jeśli to nie jest divisionowy odpowiednik raidów, to chyba sami siebie oszukują.

 

 

Problemem jest przeświadczenie ludzi, że Incursion pozwoli grać w większych grupach niż normalne misje, a nic takiego nie będzie. Skoro grupa będzie czteroosobowa, a poziom będzie "ekstremalnie wymagający" to czym technicznie będzie się to różnić od Daily na ambitnym?

Edytowane przez PiaTeK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...