Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego dnia Massive przeprowadził kolejny odcinek "State of the Game", w którym podali szczegóły nt. patcha 1.2. Podsumowanie wszystkich punktów można znaleźć tutaj w j. angielskim.

 

Pawiem tak, patch 1.2. na papierze zapowiada się świetnie. Nowe widełki dla DZ (200+) z najlepszej jakości lootem i szansą na dropy z GS 204-240, same złote Division Tech w nowych widełkach Dark Zona i poprawienie ilości i jakości high endowych dropów cieszy. Problem w tym, że patch 1.1 też zapowiadał się świetnie, a wyszło jak wyszło.

 

Massive nie podało konkretnej daty wyjścia tego patcha, ale ma to nastąpić w maju. Zespół stara się by update był jak najbardziej dopracowany zanim  go wypuszczą, ponieważ chcą uniknąć powtórzenia błędów popełnionych w poprzedniej łatce.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Nie wierzę w to, są tak słabi ten cały zespół massive, że duża szansa jest na nowe kolejne błędy w nowym patchu. Poprzednia łatka wprowadziła więcej szkody niż pożytku, co totalnie zrujnowało grę, masa bugów, masa exploitów dzięki czemu zdobyli bardzo szybko gear 214 na challenge (240 tylko tygodniowo za zadanie). Oni non stop tak mówią, piszą, że będzie lepiej, przez okres 2-ch miesięcy lali pomyjami, nie dziwię się, że zbiera tak negatywne i bardzo duże opinie jak ta gra jest porażką roku przez błędy jakie wynikły. Jak by się postarali to by do tego nie doprowadzili ale o czym tu mówić to jest Ubishit i żabojady, niestety.

Odnośnik do komentarza

Wiem że DPS to średnik miernik siły ognia ale zawsze coś.

 

Ale jak to jest bo już nie łapię:

 

W zależności od tego którą broń mam w zestawie 1/2 lub w łapie - w ekwipunku pokazują się różne DPS. SOCOM potrafi pokazywać DPS od 117000 do 140000, podobnie M4 od 150000, przez 162000 do 172000.  Wychodzi na to że perki lub modyfikacje broni w łapie wpływają papierowo na DPS pozostałego uzbrojenia w plecaku. Papierowo bo chwytając inny karabin czar pryska i z DPS 172000 robi się znowu np. 1500000.

Odnośnik do komentarza

Zależy też przez co rozumiesz słowo mmo, jak Ci developer poszedł taką drogą i taką Ci powiedział no to chyba nie ma sensu spierać się. Nazwać division mmo jest jak najbardziej na miejscu, masz rozmowy z graczami, masz loot system, ogólny RPG (kłóciłbym się z tym, bo tam jest mało co wspólnego z rpg) i to nie ja powiedziałem, że każda gra, więc nie przeinacza mi tu słowa jakim tu napisałem odnośnie mmo :)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Zależy też przez co rozumiesz słowo mmo, jak Ci developer poszedł taką drogą i taką Ci powiedział no to chyba nie ma sensu spierać się. Nazwać division mmo jest jak najbardziej na miejscu, masz rozmowy z graczami, masz loot system, ogólny RPG (kłóciłbym się z tym, bo tam jest mało co wspólnego z rpg) i to nie ja powiedziałem, że każda gra, więc nie przeinacza mi tu słowa jakim tu napisałem odnośnie mmo :)

WOW to jest MMO diablo ani division nie są

 

MMO oznacza gre gdzie na serwerze masz tysiące graczy którzy ze sobą jakoś współżyją. a nie gry gdzie masz coopa na 4 osoby

zapamiętaj to na zawsze bo takie błędne definicje MMO jaką ty podajesz krążą w necie od wielu lat

Odnośnik do komentarza

Z najazdem nie wiążę wielkich nadziei - raczej liczę na pozostałe elementy patcha 1.2. Jeśli zrobią to samo co w pierwszym najeździe tylko w innej scenerii - a tego się obawiam - to i tak nie skorzystam. Latanie po hali przez 15 fal nie jest tym co tygrysy lubią najbardziej. Nawet dla zielonych ubranek.

Odnośnik do komentarza

Cisza więc się wypowiem choć od razu uprzedzam iż grałem może 1 godz. Patch 1.2 wygląda interesująco: misje na mieście (offline) z jednej strony ciekawe: 3 do wypełnienia z bazy lokalnej za co dostajemy nowa walutę za którą wykupujemy namiary na zadanie za konkretne nagrody na poczcie. Zadań z poczty jeszcze nie robiłem ale przeciwnicy na mieście (z misji) są już z wyższego niż normalnie poziomu (31-32?). Pytanie tylko czy wszystkie będą wyglądały tak samo czyli obrona 3 miejsc i powrót.

 

W sklepiku niespodzianka: Snajperka Historian (acz bez wszystkich slotów) i ciekawa kamizelka lvl 204 oraz nowe sety (wybrane elementy).

 

Nie biegałem po DZ ale z opisu wynika iż można odcinać fanty spod helikoptera - no to się zaroi pewnie od "czajników kradzieżowych" co najpierw się przyczają a po zawieszeniu przez agenta fantów będą odcinać i w nogi (status rogal). Ale w sumie ciekawa opcja. Nowy najazd - dla mnie niewiadoma. Poziom wejścia ustawili taki sam jak poprzedni ale sam bym poczytał wrażenia graczy zanim sam tam się pojawię. Mam tylko nadzieję iż nie jest to powtórka poprzednego.

 

Kwestia częstotliwości i wypadania fantow od bossów, DZ, ambitnych i dziennych - okaże się w praniu.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Misje na zbieranie inteli są zawsze takie same, dojdź/zabij. Za każdym razem zwiększa się tylko poziom przeciwników.

 

Same koszenie HVT też robi się bez problemu oprócz dwóch ostatnich w obu kategoriach (dzienne/tygodniowe), bo tam już przeciwnicy są konkretni.

 

Natomiast DZ (201+) to już totalny hardkor. Samemu nawet nie ma co wchodzić bo paść można błyskawicznie.

Co do odcinania liny to raczej nikt narazie się w to nie bawi. Animacja trwa na tyle długo że taki koleś pada na glebe momentalnie przy ostrzale.

 

Generalnie update na duży plus.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

No tak właśnie wydawało mi się trudniej w DZ01 - dopiero przy drugim wejściu okazało się że zamiast 161 jest 201 :) Ale na dole samotnie daje się radę choć to już nie bułka z masłem jak przed patchem.

 

Misje na poczcie mają mały haczyk: wymagają zabicia wszystkich przeciwników w wymaganym czasie. Nie jest to problemem dla misji z niższym poziomem trudności ale gdy w ostatnich falach wylatuje kilkunastu żółtych lvl 32, których trzeba szybko wykończyć to robi się mało zabawnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...