Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu oceniacie gameplay skoro pokazano go tak malo i tak naprawde nie wiadomo jaki gra ma feeling? To trzeba sprawdzic samemu.

 

Nawet jak gra bedzie miala powiedzmy sredni gameplay to moze byc warta premiery jezeli grafika bedzie taka jak na prezentacjach, bardzo dobra fabula, dlugi singiel i nieziemski klimat.

Odnośnik do komentarza

Materiałów pokazano już sporo, a to że nie ma tam dużo gameplay'u tylko pokazuje jak słaby marketing posiada ta gra. QTE festival przeplatany okazjonalnym gameplay'em, są poważne obawy że cała gra tak będzie wyglądać. Ja się zbytnio nie czepiam bo mi się ta gra mimo wszystko podoba - raz na jakiś czas taki tytuł robi każdemu dobrze, do tego świetna tematyka. Graficznie to jest kosa, nic tak nie wygląda na ten moment. No, ale co z tego skoro sami twórcy nawet nie chcą mnie przekonać do Ordera serwując ciągle w materiałach taki sam typ rozgrywki w ciasnych miejscówkach.

Odnośnik do komentarza

dokladnie tak jak Voytec, serio oceniacie gre po jednej akcji z kuchni?

oczywiscie wina Sony, e wybrali akurat taki fragment a nie cos bardziej ciekawego

 

czekam bardzo na ten tytul

 

 

Jak mam wierzyć w ten tytuł, skoro od zapowiedzi nie pokazano nam żadnego porządnego kawałka gameplayu. Przez miesiące karmią nas cutscenkami przeplatanymi sekundowymi fragmentem strzelania, gdy w końcu wczoraj pokazano trochę więcej "z gry" to gra okazała się do bólu standardowa i schematyczna (so 2007). Wyjścia są dwa albo gra posiada najgorszy na świecie marketing albo jest wydmuszką którą trzeba wcisnąć januszom

Odnośnik do komentarza

kazda miejscowka jaka pokazali taka sama - metr na metr, bez jakiegos pomyslu, betonowe otoczenie itp - serio to wyglada gameplayo jak gra na przenosniaki, ktore wiekszych przestrzeni nie pociagna lub pozycja jak piszecie sprzed kilkunastu lat - placze bardzo bo grafa i klimat jest niesamowity ale serio szykuje sie taki ryse na ps4 - ladny ale kupiasty, z ta roznica ze w porzadnej rozdzielczosci i framerate

Odnośnik do komentarza
Czemu oceniacie gameplay skoro pokazano go tak malo i tak naprawde nie wiadomo jaki gra ma feeling? To trzeba sprawdzic samemu.

 

Ludzie nie oceniają całej gry tylko to co pokazali, to chyba oczywiste.

 

I czemu mam niby im ufać, skoro to nie jest pierwsza prezentacja tej gry, która wygląda tak beznadziejnie? Obok Girsów to nawet nie stało.

Odnośnik do komentarza

RaD nigdy nie powinno opuścić szeregów twórców, robiących gier na konsole przenośne. Tyle w temacie. Kłamstw w postaci nieziemskiej fizyki, materiału rozwalającego się na drzazgi, nie rozumiem. Po co komu, to było potrzebne? Kupi sie za 30 zł od Ficusia, którą sam pewnie dorwie za 60 na allegro lub pchlim.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ano ano, tez uwazam ze mogliby robic cos na vite, wtedy taki totalny korytarz bylby inaczej postrzegany majac na uwadze sprzet i specyfike konsolki

 

jeszcze te przemowienie - jak wczoraj gadal o fizyce itp, a tu jeeeb i gameplay gdzie mozna zestrzelic patelnie w kuchni made in ps2

Odnośnik do komentarza

dokladnie tak jak Voytec, serio oceniacie gre po jednej akcji z kuchni?

oczywiscie wina Sony, e wybrali akurat taki fragment a nie cos bardziej ciekawego

 

czekam bardzo na ten tytul

 

nzdwcv.gif

iikinr.gif

 

A nie przyszlo ci do glowy, ze wybrali wlasnie najciekawszy fragment?

Odnośnik do komentarza

 

A na ign zachwalaja nowe demo.

Nie tylko IGN, ogólnie płyną bardzo pozytywne wrażenia, największe spusty oczywiście nad grafiką.

Nadal jestem pewien, ze to będzie dobra gra, pewnie ze względu na wcześniejsze dokonania RAD, jak Dexter czy przenośne GoW.

Też tak sądzę. Co do gameplayu to takie Gearsy ale z lepszym dla mnie klimatem i otoczką. Nic rzucającego na kolana ale też bez przesady, żeby to jakoś hejtować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...