Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie czaję. Greg mi polecił ten sklep jak kupował Mario 3d World, a ja polecam innym. Co do brania kasy to nie wiem ile by mi musieli płacić żebym ich reklamował. Sądzę, że by to im się nie opłacało;)

 

Rysie żeby nie było nie czerpię żadnych korzyści od tego sklepu, nie są to moji znajomi, ani rodziana, a do tego sklepu mam z jakieś 600-700 km

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dobra miałem dziś nie odpalać ale wiadomo, że odpaliłem :)

 

Przeszedłem tylko pierwszy level i takie wstępne spostrzeżenia:

- grafika piękna, na trailerach itp nie czuć takiej różnicy względem DK R na Wii. Jednak 576i a 1080p robi różnicę ( dodatkwo tamtą część przechodziłem na 37 calach, a tą na 46), piękne kolory i ultra płynna animacja,

- level był długi ok 10-15 min jakoś 3 checkpointy,

- czuc, że nie będzie łatwo i nie mówię o 100% a o ukończeniu

- jest intro w jakości true next gen.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przeciez gra nie ma natywnego 1080p tylko 720p, skalowanie to nie to samo.

Ciesze sie, ze levele sa dlugie, podobno jest ich mniej, ale sa za to dluzsze.

 

 

EDIT:
Wlasnie dostalem info, ze moj Donkey juz dotarl - ale bedzie dzisiaj granie !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

To nie TV skaluje tylko konsola wyswietla taki obraz i tyle - u mnie tez pokazuje Full HD nawet w grach z Wii  odpalonych na Wii U.

 

Nowy Donkey jest w 720p.
Jesli chodzi o przelaczanie rozdzielczosci to jeszcze sie tym nie bawilem, ale sprawdze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze nie dali go w 1080p, gra mogłaby jeszcze lepiej wyglądać...

Szczerze to on jest taka piękna że byłem pewien że to natywne 1080p  Z drugiej strony szczególnie w grach 2,5 d przeskok z 576 na 720p jest o wiele większy niż z 720p na 1080 p biorą pod uwagę ekrany LED, LCD itp.

 

Saptis sprawdzałeś jak wygląda z wyłączonym w opcjach skalowaniem do 1080 ?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tego nie sprawdzilem, ale dam znac jak sprawdze. Za jakis czas odpale tez poprzednia czesc gry i zobacze jakie sa roznice w grafice. Ogolnie od razu rzucilo mi sie w oczy falujace futro Donkey'a - fajnie to wyglada.
Juz pogralem i gra oczywiscie super ! Troche szkoda, ze nie mozna grac kontrolerem SNES z pierwszego Wii, w NES Remix dziala bo nim gram.

Moj Donkey juz jest, fajnie, ze Amazon wyslal gre dwa dni przed premiera:
 

20140220_173403.jpg

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeleciałem szybko przez recenzje. Główne zarzuty:

 

-surowe checkpointy przy walkach z bossami (xD)

-nic, czego nie widzieliśmy w 1 części

-momentami frustrujące elementy platformowe

 

Czyli zarzuty o kant du.py potłuc. Bezpieczny sequel jednej z lepszych platformówek odchodzącej generacji. Starczy.

Osoby piszące o takich "wadach" powinny być w trybie natychmiastowym zwolnine. Wprowadzają ludzi w błąd. Waśnie dlatego w dzisiejszych czasach, wielkie nadruki na okładce gry: " IGN 10/10" nikogo.

 

Piszcie jak najwięcej o wrażeniach.

Odnośnik do komentarza

Tak - mozna grac na Pro Controlerze.

 

Wczoraj podlaczylem SNES Classic Controller i niestety nie da sie na nim grac, a szkoda bo przeciez ma takie przyciski jak Pro Controller, ale nie ma analogow.

 

No ja sprawdziłem i jak ustawiłem w opcjach konsoli, że TV mam 720p to grafa jest jeszcze lepsza, znacznie ostrzejsza. Także polecam ustawić sobie na 720p.

Jeszcze lepsza ? - hmmm bede musial sprawdzic jak to wyglada.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...