Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Imo lepiej jest kupic 2 karty mniejszej pojemnosci, jak jedna duza. Po pierwsze w razie awari, go drugie mozna skakac miedzy kontami i po trzecie nie ma takiej opcji na swiecie, by zapelnic karte 64gb jakimkolwiek conten`em z vity. Ja mam 16 i "nie" mam z tym problemu.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Jak trzyma się gry dla samego trzymania to wiadomo że się zapelni. Ja stosuję taktykę systematycznego ogrywania zaległości. Jak coś kończę to usuwam i ściągam następne. Żeby nie było cyfrówek mam w obecnej chwili więcej jak pudełek, bo gry z pudełek to też sporo zaoszczędzonego miejsca. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

a ja mam sporo gier do ktorych wracam ;_;

lumines, ridge racer, wipeout, itp. aha no i ten.. Iruś, musimy w koncu zaczac ogrywac tego freedom wars :D

Musimy, musimy. :rayos: Ja gier do których wracam w obecnej chwili nie mam. Raczej tylko zaległości. :)
Odnośnik do komentarza

Imo lepiej jest kupic 2 karty mniejszej pojemnosci, jak jedna duza. Po pierwsze w razie awari, go drugie mozna skakac miedzy kontami i po trzecie nie ma takiej opcji na swiecie, by zapelnic karte 64gb jakimkolwiek conten`em z vity. Ja mam 16 i "nie" mam z tym problemu.

z takim podejsciem to wypadalo by miec 2 ps vity w razie awarii ;) 

 

ja mam 64gb i chyba z 15gb jest wolnego wiec dla mnie ta karta jest idealna

Odnośnik do komentarza

Vita to nie karta, tylko wysokiej jakosci sprzet. Az dziw bierze, jak sony moze zapominac o tak wspaniale zaprojektowanej zabawce do grania po katach. Wracajac do memorek.. Juz za czasow PS2 mialem duze problemy z memorkami ktore psuly zapisy, czy czesto padaly i mowie tu o oryginalach. Karty maja to do siebie, ze moga przestac dzialac z dnia na dzien, przez chodz by nieumiejetne wysuniecie. Duza memorka = duza odpowiedzialnosc.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Czyli  piszesz ze  problemem jest częste wysuwanie i wsuwanie kart - po czym doradzasz zakup 2 kart  co by często je psuć?  Pochwal się ile już kart zepsułeś?

64GB  to zapełnia się  w mig. Dużo osób już od dawna  chce minimum 256GB.

Edytowane przez kypq
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem ten nie dotyczy małych pojemności, ale tych większych. Ja aktualnie korzystam z 16gb, bo 32 przysparzała mi problemy. Stad moje wnioski. A nie jestem Januszem.

The firmware 3.10 was released and introduced a bug, that caused some bigger memory cards (32GB/64GB) to fail and forcing the PS Vita to restart or promt a formation pop-up.

 

Fajnie - tylko ze to stary dawno naprawiony błąd. Nie szerz demagogi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...