Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bezsens, miałem kupować w tym tygodniu Infamousa, a tak zleję i poczekam już do Stycznia, a kupię co innego, po co tak szybko informować o grach ? Sama oferta mocno na plus, coś się w końcu dzieje :)

 

Edit, chociaż w sumie wiadomo o co chodzi, teraz każdy mniej będzie gadał o braku driveclub w plusie.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Jakie genialne zagranie speców od marketingu. Winszuję. Przeciętny Janusz będzie wniebowzięty i szybko zapomni o tym, że najbliższy miesiąc nadal jak był tak i pozostaje chuyovy. "Kalinho, ale teraz obiecane mamy gry AAA!!". Przypomnę tylko, że podobne obietnice były przy Driveklapa Ps+ edyszyn. Co nie zmienia faktu, że liczę wreszcie na to, że ktoś tam w Sony się obudził i zaczął wracać do idei #4theplayers, bo ostatnio wygląda to tragicznie - od PSN, przez soft, a na PS+ kończąc.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Ale bezsens, miałem kupować w tym tygodniu Infamousa, a tak zleję i poczekam już do Stycznia, a kupię co innego, po co tak szybko informować o grach ? Sama oferta mocno na plus, coś się w końcu dzieje :)

 

Edit, chociaż w sumie wiadomo o co chodzi, teraz każdy mniej będzie gadał o braku driveclub w plusie.

 

Z punktu strikte handlowego i "zyskowego" to faktycznie nigdy nie powinno się tak szybko informować o promocjach bo można "zabić" bieżącą sprzedaż. Jednak czasami sprawy wizerunkowe są ponad te nastawione tylko na zarabianie.

Po ostatnich failach Sony vide DriveClub, PSN czy takie se ostatnie oferty w Plusa chcieli jak najszybciej t.j. przed okresem zakupów świątecznych oczyścić się trochę w oczach konsumentów.

 

Co do Last Light to bardzo się cieszę, też miałem go na liście, a biorąc pod uwagę, że będę miał prawie 4 tyg wolnego od wigilii to pewno bym kupił aby przejść.

Odnośnik do komentarza

hehe, ładnie na szybko wypuścili info dwa miechy do przodu, myślą, że zmniejszy się na nich hejt w sieci ? No nie wiem, czy roczne opóźnienie w demie drive club, gry crapy, działanie usługi poniżej wszelkiego poziomu, oraz danie 4 godzinnego DLC do Infamousa, zmaże te plamy jakie daje sony od startu ps4 do teraz. Injustice mnie nie jara kompletnie. Czekam dalej, na coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza

Ale koleś czy ktoś ci obiecał, że dostaniesz nie wiem nowe Call of Duty na premierę w plusie? Obiecali tylko DC z którego nie udało im się wywiązać, więc rzucili listę gier, które będą w plusie na dwa miechy i DLC, które wyszło raptem z 3 miecy temu plus póki co jedyna bijatyka na ps4, ale dla ciebie jest źle, indyki źle, retailowe gry źle. No ku.rwa ręce opadają na takie polaczkowe narzekanie, było trzeba kupić kompa dla gry w piłke miałbyś stabilne serwery za free.

Odnośnik do komentarza

mam kompa, nie było tam fify 14, na kompie grać to padaka, nie zmienia to faktu, że większość ludzi słusznie narzeka na usługę zwaną ps plus na ps4, bo jest słaba i tego nie zmieni póki co nikt i nic. Forum, nie jest od głaskania sony po pupci, tylko od pisania własnej opinii na dany, temat moja jest taka, należy to uszanować i tyle

Odnośnik do komentarza

No to graj w Fife i nie marnuj czasu na sciąganie innych gier. Jak sam powiedziałeś - nie masz wyjścia. Nastały czasy że za online się płaci i nic na to nie poradzisz. Możesz kupić Xboxa i mieć ten online stabilniejszy. Narzekanie na Plusa skoro kupiłeś go do grania po sieci jest CAŁKOWICIE bez sensu. Straszne Polactwo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...