Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie będzie na 100% w tym miesiącu.

Może w grudniu. 

 

Prędzej w styczniu. Jak w grudniu ludzie mają wolne na granie + masa nowych konsol dochodzi, to nie wrzucą DC do Plusa żeby im się serwery gry całkowicie rozkraczyły.

 

Kolejny raz napiszę: Lepsze takie gry jak BoI niż jakiś wypalony Asasyn. Ale kto to zrozumie :)

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mogę z tego narzekania, no nie mogę. Proszę sobie sprawdzić jak było na początku Ps+, jakie tytuły były. Jeśli ktoś myślał, że dostanie gry AAA w pierwszym roku usługi na nowej konsoli to gratuluję. Chociaż gorsze jest od tego samo narzekanie na "indyki", przykro czasami się robi czytając niektóre opinie.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

A daj spokój jakoś na ps3 dawali duże gry nikt nienarzekał każdy płacił po 160zł na miecha i było si, teraz dają gry, które można mieć za 'zeta' w humble :cebula: i się ludzie wkur.wiają i tyle

No, ale o to chodzi kiedy te duże gry dawali, pierwszy był staruśki Burnout: Paradise (ponad dwa lata na rynku w momencie udostępnienia) prawie rok po starcie usługi. "Konkretne" gry zaczęły się ukazywać jeszcze później.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Nie mogę z tego narzekania, no nie mogę. Proszę sobie sprawdzić jak było na początku Ps+, jakie tytuły były. Jeśli ktoś myślał, że dostanie gry AAA w pierwszym roku usługi na nowej konsoli to gratuluję. Chociaż gorsze jest od tego samo narzekanie na "indyki", przykro czasami się robi czytając niektóre opinie.

to nie jest początek plusa, tylko ROK plusa, nie muszą być gry AAA, wystarczą dobre gry a nie crapy z atari, przykład Outlast pokazuje, że się da. Przykro to się robi odpalając PSN, licząc, że dzisiaj zadziała PŁATNY ONLINE, albo, że dziś pogramy w DRIVE CLUB z roczną obsuwą, albo, że w końcu dostaniemy w zamian za płacenie za zepsuty online jakąś GRĘ, a nie badziewie dla nołlajfów, którzy wmawiają sobie i nam, jakie to szczęście spotyka świat gier, bo sony daje "za darmo" indyka z telefonu

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to nie jest początek plusa, tylko ROK plusa, nie muszą być gry AAA, wystarczą dobre gry a nie crapy z atari, przykład Outlast pokazuje, że się da. Przykro to się robi odpalając PSN, licząc, że dzisiaj zadziała PŁATNY ONLINE, albo, że dziś pogramy w DRIVE CLUB z roczną obsuwą, albo, że w końcu dostaniemy w zamian za płacenie za zepsuty online jakąś GRĘ, a nie badziewie dla nołlajfów, którzy wmawiają sobie i nam, jakie to szczęście spotyka świat gier, bo sony daje "za darmo" indyka z telefonu

 

 

 

Outlast też jest grą niezależną, to że developer obrał inny punkt przy produkcji i postawił na technikę 3D i inny silnik KOMPLETNIE nie ma znaczenia. Przed cytowaniem i odpowiedzią radzę też czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie pisałem o początku plusa. Stwierdziłem, że w pierwszym roku nie ma co liczyć na gry AAA. Takoż też jest. Choć sam nie spodziewam się gier AAA jeszcze co najmniej kilka miesięcy.  Żaden wydawca nie zgodzi się na udostępnienie gry, gdy to mu się nie opłaca. Wstrzymałbym się też z nazywaniem czyjejś ciężkiej i czasami absolutnie niewdzięcznej pracy "badziewiem dla nołlajfów". Ani ta opinia nie ma poparcia w rzeczywistości, ani nie jest specjalnie grzeczna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

to nie jest początek plusa, tylko ROK plusa, nie muszą być gry AAA, wystarczą dobre gry a nie crapy z atari, przykład Outlast pokazuje, że się da. Przykro to się robi odpalając PSN, licząc, że dzisiaj zadziała PŁATNY ONLINE, albo, że dziś pogramy w DRIVE CLUB z roczną obsuwą, albo, że w końcu dostaniemy w zamian za płacenie za zepsuty online jakąś GRĘ, a nie badziewie dla nołlajfów, którzy wmawiają sobie i nam, jakie to szczęście spotyka świat gier, bo sony daje "za darmo" indyka z telefonu

 

 

Outlast też jest grą niezależną, to że developer obrał inny punkt przy produkcji i postawił na technikę 3D i inny silnik KOMPLETNIE nie ma znaczenia. Przed cytowaniem i odpowiedzią radzę też czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie pisałem o początku plusa. Stwierdziłem, że w pierwszym roku nie ma co liczyć na gry AAA. Takoż też jest. Choć sam nie spodziewam się gier AAA jeszcze co najmniej kilka miesięcy.  Żaden wydawca nie zgodzi się na udostępnienie gry, gdy to mu się nie opłaca. Wstrzymałbym się też z nazywaniem czyjejś ciężkiej i czasami absolutnie niewdzięcznej pracy "badziewiem dla nołlajfów". Ani ta opinia nie ma poparcia w rzeczywistości, ani nie jest specjalnie grzeczna. 

 

ja nie dzielę gier na AAA i niezależne, ja dzielę gry na dobre i słabe. Dobrą grą był Outlast, reszta gier to były crapy nad crapami, bez względu na to, jak bardzo na tym forum ludzie próbowali sobie i innym wmówić że nimi nie były. Jeżeli mają dawać gry 2D, niech będą to produkcje na miarę Machinarium, a nie tego szrotu który dają. Opinia nie ma być grzeczna, opinia ma być szczera i być subiektywna, bo z założenia każda wypowiedź na każdym forum świata w domyśle zaczyna się od słów IMO ( in my opinion ) Piszesz rok plusa, a rok plusa to dużo, to nie jest jego początek, żeby mydlić oczy ludziom crapami z tabletów. Też radzę, czytać ze zrozumieniem, bo nie oczekuję tutaj, że dostaniemy NBA2k15 i GTA V

Odnośnik do komentarza

No ale o to chodzi, że gry są dobre. Zresztą to i tak koniec końców subiektywne odczucie każdego użytkownika, Tobie podobał się Outlast, mojej dziewczynie kompletnie nie, za to spędziła mnóstwo godzin z Pixel Junkiem, Trine 2 i Mercanery King.
Roku plusa to nie jest dużo. Tym razem wystartował razem z konsolą,  wydawca nie zgodzi się na umieszczenie gry w plusie jeśli nie ma w tym interesu. Znowu odsyłam do przestudiowania jakie gry i po jakim czasie na rynku przechodziły do plusa.w minionej generacji.
Do tej pory może jedna naprawdę słabsza gra wyszła (jeśli mamy się silić na wymuszony obiektywizm). Mowa o Cotrast, gra po prostu miała mnóstwo niedoróbek. Choć znam osoby, którym i ona się podobała. Nie rozumiem też porównania do "crapów z tableta". Nie widzę do tej pory żadnej gry w typowo mobilnym stylu na konsolach. Może poza Peggle 2, który nomen omen jest dobrą pozycją.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Next Wave of PS Plus, Games With Gold Titles Revealed

 

Here's what Xbox One, Xbox 360, PS4, and PS3 owners are getting next month.

 
It's gonna be a good month for PlayStation Plus and Xbox Live subscribers, as both Microsoft and Sony have revealed some rad lineups for both services. It's an indie paradise.
 
Here's what you're getting on both platforms in November:
 
PlayStation 4
The Binding of Isaac Rebirth
SteamWorld Dig
 
PlayStation 3
Frozen Synapse Prime
Luftrausers
 
PS Vita
The Hungry Horde
Escape Plan

http://www.giantbomb.com/articles/next-wave-of-ps-plus-games-with-gold-titles-reveal/1100-5068/

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Co do aktualnej jeszcze oferty PS+, cofam swój poprzedni wpis, z wiadomych względów (zainteresowanie Drive Club'em totalnie zniknęło). Listopadowa również mnie nie kręci, bo w oba tytuły już grałem i nie zamierzam do nich wracać. Dobrze, że Never Alone nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Na PS Blog już podali gry, które dadzą na PS4 w grudniu i styczniu:

 

Grudzień: Injustice: Gods Among Us, Secret Ponchos

Styczeń: Infamous: First Light, The Swapper

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/11/04/playstation-plus-november-content-update-little-something-extra/?adbid=529702433107095552&adbpl=tw&adbpr=36969785&emcid=social_20141104_34989337

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znamy rozkład do końca roku :)http://blog.eu.playstation.com/2014/11/04/playstation-plus-november-content-update-little-something-extra/
December

  • Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
  • Secret Ponchos
  • More TBC

January

  • inFAMOUS: First Light
  • The Swapper
  • More TBC



    Edit: Hah, w tej samej chwili dodaliśmy :D
Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...