Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

 

A bo mało to świetnych tytułów lądowało day one i to np. na vite? Twój tekst jedynie świadczy o tym, że jesteś ograniczony i z góry skreślasz grę tylko dlatego, że... co właściwie? bo wychodzi day 1 w plusie na vitę? bicz plis :shotgun: poza tym wypowiada się człowiek, co to nawet normalnej Vity nie ma tylko śmieszny wynalazek sony Vita TV zwany :reggie:

 

NIE (pipi) BO MUSZE ZAPŁACIC SONY 27zł ZA GRE "KOT W WORKU" jak będe chciał ograć platformówkę to sobie ogram mario czy Dk ale nie (pipi) jakiegoś balasa z ps+ czy knacka.

 

Btw stary ja byłem jednym z tych 20 ludzi w polsce co kupili wii u na day one sprawdź sobie temat spis posiadaczy i nie (pipi) mi tu że ograniczony jestem xd mogę się założyć że ograłem więcej tytułów na 3dsie i Wii u niż Ty.

Edytowane przez Orzeszek
Edycja bluzgo
Odnośnik do komentarza

 

NIE (pipi)  BO MUSZE ZAPŁACIC SONY  27zł ZA GRE "KOT W WORKU" jak będe chciał ograć platformówkę to sobie ogram mario czy Dk ale nie (pipi) jakiegoś balasa z ps+ czy knacka.

 

Btw stary ja byłem jednym z tych 20 ludzi w polsce co kupili wii u na day one sprawdź sobie temat spis posiadaczy i nie (pipi) mi tu że ograniczony jestem xd mogę się założyć że ograłem więcej tytułów na 3dsie i Wii u niż Ty.

 

 

nie zapominaj, że za te 27 zł masz inne dobre gierki ;) 

 

Ale ja nie wątpię, że ograłeś więcej tytułów na 3dsie i wii u , tym bardziej, że ja Wii U mam od miesiąca! Po prostu - według mnie - nie należy oceniać gry przez pryzmat tego, że wychodzi day 1 w plusie. Thats all :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

NIE (pipi)  BO MUSZE ZAPŁACIC SONY  27zł ZA GRE "KOT W WORKU" jak będe chciał ograć platformówkę to sobie ogram mario czy Dk ale nie (pipi) jakiegoś balasa z ps+ czy knacka.

 

Btw stary ja byłem jednym z tych 20 ludzi w polsce co kupili wii u na day one sprawdź sobie temat spis posiadaczy i nie (pipi) mi tu że ograniczony jestem xd mogę się założyć że ograłem więcej tytułów na 3dsie i Wii u niż Ty.

 

 

nie zapominaj, że za te 27 zł masz inne dobre gierki ;)

 

Ale ja nie wątpię, że ograłeś więcej tytułów na 3dsie i wii u , tym bardziej, że ja Wii U mam od miesiąca! Po prostu - według mnie - nie należy oceniać gry przez pryzmat tego, że wychodzi day 1 w plusie. Thats all :reggie:

 

powiedz to tym co chcą zassac driveclub ps+

Odnośnik do komentarza

Czytając komenty na fb ps polska dotyczące ofert ps+ można dostać raka :(

 

Po ludziach na FB za wiele sie nie spodziewaj, smutne niestety jest to ze oni stanowia znaczna wiekszosc growej rzeczywistosci :/

 

Rozpiska w miare ok, co prawda ogralem transistora na PC, ale chetnie ogram ponownie, czemu nie, Yakuza 4, z tym mnie troche zaskoczyli, oby sie ludziom spodobalo.

 

@Orzeszek, Rayos

 

Skonczcie juz sie przekomarzac albo idzcie do CW, wystarczy juz. :)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się ten miesiąc podoba. Na Vite gierka którą mam na wishliscie i po prostu nie miałem jeszczekiedy kupić. Transistora miałem kupić jakoś po ograniu BB a Yakuza 4 to coś nad czym się zastanawiałem od dawna. Trójka fajna nawet ale po ograniu musiałem zrobić dłuższą przerwę od wszystkieco co z jap.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze recenzje Apotheona pokazują, że dostaniemy bardzo dobrą grę:

 

Destructoid - 9,5

Gameinformer - 9

Softpedia - 8,5

IncGamers - 8

 

http://www.metacritic.com/game/pc/apotheon

 

Dalej niektórzy uważają, że lepszy byłby Thief na PS4? :P

 

na ppe tak.

xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...