Skocz do zawartości

PSX Extreme 191


Oceń okładkę PSX Extreme 191  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 191



Rekomendowane odpowiedzi

No okładka to skok na kasę :P Ogółem wszystko co związane z World of Tanks od razu lepiej się sprzedaje. Ostatni CD Action z kodami do WoT sprzedał się najlepiej od paru lat (zeszło ponad 88 % nakładu). Jestem ciekaw, czy ten zabieg również zwiększył sprzedaż PE.

 

Zawartość fpytę, choć trochę szkoda że niektóre teksty już nie uwzględniły nagłego zwrotu w polityce MS-u i możemy ciągle czytać narzekania na nieaktualne rzeczy.

 

Ekipa z filmweba daje naprawdę radę i wprowadza duży powiew świeżości do publicystyki. Tekst o fabule w bijatykach oryginalny, szkoda że nie uwzględnił Soul Blade z Edge Master Mode jako koronny przykład opowiadania historii, uwzględniania jej w rozgrywce (np. zostaliśmy otruci w karczmie i spada nam pasek zdrowia, albo musimy pokonać kogoś nim nastanie świt). No i trochę zabrakło mi wspomnienia tych bijatyk które są oparte o anime, np. Naruto Ultimate Ninja Storm. Ale ogółem dobry tekst.

Odnośnik do komentarza

Najgorsza okładka w historii. Na  zywo wyglada jeszcze gorzej. W  srodku numer gruby i zapełniony E3, ale i tak mało kto to przeczyta bo wszystko już wiadomo, nie te czasy że o e3 dowidywalismy się tylko z czasopism.

 

Przez pryzmat serii,  WTF?. Shattereded memories najlepszy z Silent Hill? Komodo BYCZ i niezły jajcarz. ,i tak dzięki za ten artykuł ;)

Reszta numerku spoko, bedzie duzo do czytania na kibelku.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

 

znów literówki. Word nie podkreśla ? :)

 

Jakiś konkurs trzeba zrobić na wyłapywanie literówek :). Gdzie wypatrzyłeś? 

 

67 strona. Ta arabska gra. -> restartw :>

 

oraz powrót do przeszłości  cena konsoli raczej nie byla równa " 2500 tysiąca dolarów" :>

 

może będzie więcej ale nie czytałem wiekszości numeru :P

Odnośnik do komentarza

 

znów literówki. Word nie podkreśla ? :)

 

Jakiś konkurs trzeba zrobić na wyłapywanie literówek :). Gdzie wypatrzyłeś? 

 

Dawno, dawno temu, w czasach gdy PE czytali starzy wyjadacze, był konkurs na krytyka, w którym różne babole należało wyłapywać i raportować do Redakcji.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem ostatni nr w Kolporterze i co ja patrzę : 2 strony dla czołgów, reszta tytułów po stronie lub mniej.A co będzie jak wydawca Naughty Bear 2 posmaruje to będzie 6 stron recenzji i mocna 9 ? ( przypominam że jedynka miała około 2).Jakieś priorytety muszą być.
Co do numeru: art na okładce zamazany
masa tekstów do czytania.
Dlaczego w podsumowaniu konferencji MS nie wymieniono w minusach blokowania używwek, DRM.... (czyżby była w ostatniej chwili korekta?,przy Sony wspomniany jest jako minus płatny Online- przecież MS już dawno ma coś takiego(toć to norma, a Sony to był wyjątek)
Felieton Dżuja ( i nie tylko)  przechodzi już 100 lifting graficzny. Romek zdobył osiągnięcie na PPE "miota nim jak szatan" :)? Czy co?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem, czytam i muszę pochwalić. Numer jest tłusty, mnóstwo ciekawych rzeczy do czytania. Na końcu nie straszy już goły koleś. Duży plus za to że nie olewacie Nintendo. Super! Czytając PE ma się wrażenie normalności, konsolowej równowagi i to mi się podoba. Okładkę wybaczam, wolę mieć ciekawe pismo z brzydką okładką niż żadnego :) Już się psychicznie przygotowałem na okładki z Minecraftem, Tibią i LOLem :lol: Co tam jeszcze... kudosy dla Rogera za tekst o MGS2 i dla HIVa za dobry gust muzyczno-filmowy. Zabawnie wyszło z nagłą zmianą DRMowej polityki Microsoftu. Fajnie się czyta nieaktualne felietony. Ciekawe czy są jeszcze czytelnicy bez dostępu do sieci, którzy z PE biorą wiedzę o targach i nowych konsolach.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Wersja dla leworęcznych ;). A tak poważnie oczywiście nasz błąd - tuż przed oddaniem do druku najwyraźniej było "odbijane" tło i razem z nim załapała się grafika. 

Siostrze, która czasem ze mną gra na Xie pokazywałem właśnie wygląd NextGenów i zauważyła ten przekręcony pad i spytała "na licho oni zmienili ułożenie gałek?". Mind fuck był rzeczywiście :)

 

Co do numeru to fakt okładka dno, ale zawartość na prawdę rzetelna. Serio nie widziałem takiej relacji z E3 w necie a tym bardziej nigdzie indziej. Plusy dla Butchera !

Odnośnik do komentarza

No no gruby numer. W recenzjach lipa, ale materiał o E3 daje radę. Choć... mam wrażenie, że z tekstów o grach z E3 wieje ogólnikami. Praktycznie żadnych wrażeń z ogrywanych tytułów. Ciągle tylko "grafa wypala oczy", "zapowiada się mocna gra" itd. Niemniej jednak, fajnie się te teksty czytało.

Z drugiej strony rozumiem Butchera, miał dużo roboty podczas E3.

 

Aha, Mielu rządzi. Świetne te felietony pisze. Świetne.

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Numer gruby ze względu na masę zapowiedzi i najbardziej gorący temat ostatnich lat, czyli nowa generacja u drzwi :) Monika pisze fajne teksty, Ilona chyba jada kiełbasę w piątek. Info o XboxOne nieaktualne, ale kto to mógł przewidzieć :) Fajny numer.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...