Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie z kolegami wyzej. moje sesje to byly min po 6h dziennie, 0 znuzenia do gry, jak to dobrze byc sam jak wychodza takie gry. ~140h na skonczenie wszystkiego, trofka za smoki nie wpadla ;(. crafting i dobieranie ekwipunku to wredna suka zjadajaca czas ale to lubie :D zawsze na spokojnie kilka razy porownujesz te same przedmioty ^^ 

ja juz zaczynam koszmar, a raczej dopiero stworzylem po(pipi)

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości pytanie do osób które grę skończyły:

kto u Was został nową Boską ? u mnie padło na Vivienne, mimo tego że rozmowy prowadziłem raczej w ten sposób że miała nią zostać Leliana.

 

Leliana ktora chcialem na boska

 

 

Dobra "wykupiłem" w profitach inkwizycji, że każdy z członków drużyny może nieść o jedna wiecej miksturę ale nic się nie zmienił i dalej mam 8 why ?

tam chyba sie odblokowuje 3 slot na mikstury

Edytowane przez dApo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@balon masz innego perka który zwiększa ilość tych podstawowych flaszek z 8 do 12.  

 

A co do Boskiej 

to poszukałem trochę i wygląda na to że sporo naszych decyzji ma wpływ na wybór nowej, nie tylko konwersacje z daną postacią. http://forum.bioware.com/topic/523531-information-on-choosing-new-divine-spoilers-updated-first-post-12314

Odnośnik do komentarza

A gdzie najlepiej "farmić" pkt władzy. Potrzebuję 8 poziomu aby rozpocząć nowe quest z głównej fabuły a mam dopiero 2 (mimo, że robię dość dużo pobocznych) i patrząc na tępo jak to wpada to potrwa to wieczność...

 

Jednak szybko się farmi. W sumie jeden poboczny quest = 1 pkt władzy. Po raz setny co ta gra jest wielka i rozbudowana ale co najważniejsza mega wciągająca i grywalna. Co do ilości aktywności to chyba więcej niż w Skyrimie co ?

Odnośnik do komentarza

witam probuje zrobić platynę w dragon age Inquisition ale mam mały problem z rekrutacją Sery, jestem juz pod koniec gry i przepadła mi w dzienniku misja

" Przyjaciel Rudej Jenny (A Friend of Red Jenny) - nowy towarzysz Zadania towarzyszy (Wewnętrzny Krąg)"

cos mi swita w glowie ze znalazlem te czerowne husteczki tylko nie wiem dlaczego nie mam teraz tej misji w dzienniku co jest grane ??

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1564&PART=15075

Edytowane przez CELL7777
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...