Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jaranka o wielkości tej ciąg dalszy. Mam 6 h i nie mogę w ogóle zacząć misji z głównego wątku. Wpadłem na chwilę na Zaziemie i przygniotła mnie ilość zadań, a co najlepsze dochodzą co chwile nowe wykrzykniki w drodze na questy. Teraz pytanie, zadania "poboczne" robiliście od razu, wg uznania czy jednak większość po głównym wątku ?

Odnośnik do komentarza

Gra jest prze prze cudowna! Jedyne co mi przeszkadza ( ale to tylko i wyłącznie moja wina?), to to, że 90% gry to granie jednym i tym samym zespołem. Postacie mi pasują i ich gadki między sobą, u mnie to wygląda tak :

1. Ja Inkwizytor Świętego Oficjum Qunari - wojownik 1 h + shield

2. Kassandra - 1h+ shield

3. Solas - Ice+ Bariery

4. Dorian - Fire + Demonolog?

 

Póki co, nie mialem zadnych problem z taka ekipa, czasami tylko zamiast Kassandry wbija Sera aby otworzyc jakies drzwi.

Odnośnik do komentarza

tylko ostroznie bo jak przesadzisz to bedziesz overleveled xD na gafie nie od parady jest temat pt. "Leave the damn Hinterlands!" a to dlatego że trudno sie z stamtad wydostac, ahh ta szczelina z 12 lvlami (jak dobrze pamietam?)

Faktycznie. Przez to, że jak już wszedłem w tą krainę to wyszedłem z niej dopiero po ubiciu smoka, czyli na 11 lvlu - później już nie chciało mi tak zagłębiać w następne krainy. Zwyczajnie się przejadłem. Reszta zrobiona po łebkach, byle tylko dokończyć misje członków drużyny i fabułę.
Odnośnik do komentarza

@ Faranell

 

Dziwny skład z tego względu, że grasz bez łotrzyka, więc nie otworzysz wszystkich drzwi. Te potrzebujące specjalizacji będą zaznaczone na mapie, ale zwykłe drzwi nie będą. W drużynie miałem małą rotację, ale teraz gram stałym składem - ja mag, solas drugi mag, kasandra jako wojownik i cole jako łotrzyk (noże).

 

ps. jak zebrałem dla kasandry przedmioty potrzebne do romansu z nią to rozumiem, że józefina już nie będzie zainteresowana?

 

(105h, 6 smoków zabitych, chyba nie długo będzie koniec :( )

Odnośnik do komentarza

Przez zwiedzanie lokacji i robienie wszystkich questów nieźle podlevelowałem, aktualnie mam 20 a misja fabularna zalecane 12-15. :) Trzeba podgonić fabułę. 

Musisz chyba wpierw zakończyć jakiś romans aby zacząć nowy. Też mam praktycznie stały skład, na smoki zmieniam tylko jedną postać na Zaklinaczkę. 

Odnośnik do komentarza

@ Faranell

 

Dziwny skład z tego względu, że grasz bez łotrzyka, więc nie otworzysz wszystkich drzwi. Te potrzebujące specjalizacji będą zaznaczone na mapie, ale zwykłe drzwi nie będą. W drużynie miałem małą rotację, ale teraz gram stałym składem - ja mag, solas drugi mag, kasandra jako wojownik i cole jako łotrzyk (noże).

 

ps. jak zebrałem dla kasandry przedmioty potrzebne do romansu z nią to rozumiem, że józefina już nie będzie zainteresowana?

 

(105h, 6 smoków zabitych, chyba nie długo będzie koniec :( )

Bedzie

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem grę na normalu, zdobyłem prawie wszystkie trofea (brakuje trzech), zabiłem wszystkie smoki. 1. Przejście na Koszmarze 2. Przejście na hard 3. Zdobycie 10 sojuszników (coś mi nie wyskoczyło mimo, że miałem ich 10 :( ) mam dylemat czy startować na koszmarze, czy nie będę się za bardzo męczył z tym wszystkim

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem grę na normalu, zdobyłem prawie wszystkie trofea (brakuje trzech), zabiłem wszystkie smoki. 1. Przejście na Koszmarze 2. Przejście na hard 3. Zdobycie 10 sojuszników (coś mi nie wyskoczyło mimo, że miałem ich 10 :( ) mam dylemat czy startować na koszmarze, czy nie będę się za bardzo męczył z tym wszystkim

Śmiało leć, po 70h na hardzie zacząłem od początku na koszmarze, bo było jakoś za łatwo . Jak przeszedłeś już grę to wiesz co i jak. Męczyłem się tylko podczas pierwszego spotkania z K. kilkadziesiąt minut, a tak to luzik, nie ma lecenia na gazie do przodu i człowiek cieszy się grą dłużej.

Odnośnik do komentarza

sorry za głupie pytanie ale...

 

wszędzie czytam, że najlepsza zdolnośc dla maga to knight enchanter. Co to u diaska jest? Nie mam takiej zdolności. U mojego maga mogę wybierać tylko pomiędzy " Zima", "inkwizytor", "duch", "burza", "morze ognia" i tyle. Na liczniku mam ponad 70 godzin gry więc wątpie aby ta zdolność była dostępna po dopiero po jakiejs misji fabularnej, której jeszcze nie zaliczyłem. Tak więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Po 130h zobaczyłem wczoraj w końcu napisy końcowe. Czytałem wszystko od deski do deski, nie zrobiłem 3 lub 4 questów, zabiłem 8 smoków i nie chciało mi się już tego max'ować. Co za gra, co za przygoda, co za muzyka :) Nie będę się rozpisywać, solidne 9/10, ale żeby nie było kolorowo(+ parę wskazówek):

 

- profity inkwizycji ładujesz tylko do 20 (ich) poziomu, później nie rosną, nie zbierzecie wszystkich

- zaczynając romans z kimś, reszta nie będzie już zainteresowana

- zdarzało się (szczególnie później), że zaczynając z kimś konwersację nie wyświetlał się tekst, ani kółko wyboru, pozostawało tylko wczytanie gry

- na tyle godzin miałem tylko 3 crash'e

- tłumaczenie czasami (rzadko) kuleje, zdania nie mają sensu, występują powtórzenia

- u Cole'a zakładając któreś nogawniki źle wyświetlały się tekstury, wewnątrz zamiast na zewnątrz nogi

- jest kilka książek, których nie możesz przeczytać, dostajesz za nie tylko exp

 

No nic, teraz Lords of the fallen :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...