Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

No to lipson. Wybrałem rycerza z dwuręcznym mieczem, on będsie miał jakieś uniki? Ogólnie to zawsze wolę grać wojami na krótki dystans ale nie wiem czy nielepiej było wziąć tego szybszego wojownika?

 

Dobra jeszcze jeden temat. Można jakoś wyłączyć obecny cel, który jest wypiany w prawym górnym rogu ekrnu?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wojownik uników nie ma. Wyborem się nie martw, po czasie jak będziesz miał komplet i każdego z inną profesją w drużynie to będziesz grał kim chcesz, przyjemne zróżnicowanie, aby nie popaść w monotonię przy jednej postaci.

 

pytanie za sto punktów - skąd brać puste kamienie runiczne, aby tworzyć runy? materiałów mam milion, ale przy każdej runie brakuje mi tego kamienia...

Odnośnik do komentarza

No mnie zakończenie da 1 i 2 bardziej się podobało. Tutaj nie czułem że to zakończenie a jakby koniec sezonu serialu. No ale środek gry 100 razy lepszy od da i da 2.

Powiem tak fabularnie gry bioware ostatnich lat

Me2>da 1>me3>me1>da2>da3

Za to jeżeli chodzi o gameplay to da3 deklasuje konkurencje dopiero kilka długości dalej me 1 i da 1.

 

Niestety przez to że jest tyle do robienia w grze troszkę fabuła się rozcieńcza i koniec jedt taki bez tupnięcia.

Odnośnik do komentarza

Czuć trochę, jakby po ME się nieco wypalili. Choć może to tylko ja zbyt krytycznie podchodzę do nowego DA. No ale co zrobić, skoro na każdym kroku miałem wrażenie, że wystarczyłoby zamienić miecz na broń palną i mamy mass effecta. Tylko ME przynajmniej nie były takie rozwleczone. Tam po każdej misji fabularnej chciało się biegać i gadać z każdym członkiem załogi, zrobienie wszystkiego w każdej części było czymś mega przyjemnym. Tutaj najwyżej Żelazny Byk i Solas zbliżyli się do postaci z ME. Reszty imion nawet nie pamiętam.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Ekwipunek i skille trzeba wszystkim samodzielnie ustalać. Nawet jeżeli nie można założyć mu daggerów, a wydaje mi się, że raczej powinno się dać, to na pewno można będzie to zrobić jeżeli zmienisz mu drzewko z domyślnej kuszy - nie pamiętam jak się ono nazywa - na odpowiednie dla daggerów. By to zrobić musisz kupić amulet u kowala. Pierwszy za darmochę, każdy kolejny jakieś 300 złota.

 

Osobiście całą grę przeszedłem z Varrikiem z bianką. dość łatwo o ulepszenia dla jego domyślnej broni.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Ale co ta gra jest wielka to masakra. Widzę ze jeżeli chodzi o zbroje i bronię to reszta drużyny sama nie zmienia na lepsze?

No i mam pytanie na razie chodzę ta podstawowa drizyną i myślałem ze ten krasnolud to łotrzyk ale nie mogę mu przypisać broni dla łotrzyka.

krasnolud moze uzywac tylko bianki, kupuj ulepszenia do niej

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

No mnie zakończenie da 1 i 2 bardziej się podobało. Tutaj nie czułem że to zakończenie a jakby koniec sezonu serialu. No ale środek gry 100 razy lepszy od da i da 2.

Powiem tak fabularnie gry bioware ostatnich lat

Me2>da 1>me3>me1>da2>da3

Za to jeżeli chodzi o gameplay to da3 deklasuje konkurencje dopiero kilka długości dalej me 1 i da 1.

 

Niestety przez to że jest tyle do robienia w grze troszkę fabuła się rozcieńcza i koniec jedt taki bez tupnięcia.

 

 

oj poleciałeś z tym zestawieniem, ME 1 moim zdaniem bezapelacyjnie na pierwszym miejscu :D no ale już kończę offtopic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...