Skocz do zawartości

Sezon 4 - A Storm of Swords, part 2 / A Feast For Crows & A Dance With Dragons, part 1


Rekomendowane odpowiedzi

odcinek taki jak można sie było spodziewać czyli przypominanie sytuacji i gadanie w oczekiwaniu na rozwój akcji

 

mimo to w miare przyjemnie sie oglądało, chyba głownie dlatego że taka długa przerwa była, gdyby jednak było kilka takich odcinków pod rząd to byśmy mieli takie samo zamulanie jak drugi sezon walkin dead

Odnośnik do komentarza

A dobrze, że poprzedni aktor był podobny do swojego książkowego pierwowzoru, tamten też pasował jak pięść do oka ale skąd Ty miałbyś o tym wiedzieć..

Zresztą beka z Was straszna, serial leci już 4 rok więc to chyba wystarczająca ilość czasu, żeby przeczytać sagę jeśli zajarało się tą historią? Jedynym wytłumaczeniem nasuwającym mi się jest postępujący analfabetyzm w społeczeństwie..

 

Mogę się założyć, że połowa z Was w ciągu kilku następnych dni w(pipi) się na spory spoiler dotyczący śmierci pewnej postaci, lata to wszędzie, na filmwebie, YT w komentarzach czy masie innych serwisów.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Tylko przygłupy nie czytają książek także jak ktoś obejrzy sobie pierwszy sezon w TV i spodoba mu się ta historia to ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby nie chcieć poznać ciągu dalszego z kartek książki zamiast czekać kilka lat i chłonąć tą genialną fabułę z serialu, który może być potraktowany zaledwie jako średnie streszczenie..

Już nie wspominając o ryzyku natrafienia na spoilery, których jak wcześniej wspomniałem jest pełno w internecie.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No to mogli o tym pomysleć już na etapie 3 sezonu. 

Jeśli chodzi o aktora, który grał Daaria w 3 sezonie, to on sam nie chciał dalej z HBO współpracować, bo dostał rolę w jakimś dużym filmie (tytułu nie pamiętam).

Zdaje się, że do Transportera jako młody Statham. 

Odnośnik do komentarza

W książce Daario jest opisywany zupełnie inaczej niż obaj aktorzy z serialu. Do tego ma kilka charakterystycznych cech, które w serialu pominięto. A co do samej zamiany aktorów, to uważam, że poprzedni był lepszy głównie dlatego że był charakterystyczny i wyróżniał się spośród innych postaci. A zamienili go na zwykłego, zarośniętego, brązowowłosego przystojniaczka. 

 

BTW mina Szarego Robaka w ty odcinku- bezcenna XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle wątek Daenerys coraz bardziej się rozłazi. Już w końcówce 3 sezonu było z tym słabo, ten cały Dario i Denny jako matka teresa wyzwalająca kolejnych niewolników dla samej idei. W tym odcinku to już był szczyt, żenująca zamiana aktora i jakieś high school drama bzdety. Tylko drogowskaz na koniec dał radę.

Odnośnik do komentarza

Drugi odcinek 9/10

Gdybym nie czytał książki byłoby 10/10. Swietnie budowane napięcie wesela

 

Zresztą, już sam początek z

polującym Ramsayem był mocny. Ale...w książce to trochę inaczej się odbywało bo po schwytaniu ofiary Ramsay ją gwałcił a potem obdzierał ze skóry. Trupa następnie gwałcił Reek (nie Theon tylko książkowy-pierwszy Reek). 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...