Skocz do zawartości

Sezon 4 - A Storm of Swords, part 2 / A Feast For Crows & A Dance With Dragons, part 1


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnyy odcinek ;) Imp miażdży moszne, Jamie pokazuje że jest prawdziwym bratem, Shae okazuje sie totalną szmatą a Oberyn jest jedynym ktory jest fair w tym całym kapturowym sądzie. 

 

Scena z Davosem tez wymiata - tak werbalnie zmiażdzyc liczykrupy z Iron Banku to aż miło oglądac :) 

 

Szkoda tylko że Yara tak skrewiła. Troche zle zrobili tą scene bo miała dobre 5 sekund jak Ramsay spuscil z niej wzrok zeby wypuscic te psy a stała ze dwa metry do niego.

Odnośnik do komentarza

odcinek zapowiadał sie nudno i pierwsze 10 min ogladalem na bocznym ekranie przeglądając forum, ale potem już bylo ciekawie a końcowka koazacka

 

 

spoiler nt końcówki czytać tylko po zobaczeniu odcinka

 

 

 

rozprawa bardzo ciekawa, chociaz na poczatku aż sie wkurzałem że wszyscy zeznają tak okropnie przeciw karłowi, ale bardzo fajnie z tego wybrną i podniósł adrenaline

 

szkoda że tyle trzeba czekać na walke, 20 dni... eh

 

 

Odnośnik do komentarza

W ogole o ile czegos nie pomieszalem to nie ma konsekwencji w szybkosci poruszania sie postaci. Np smocza babka albo kaleka przez 3 sezony sie szlajaja i nigdzie nie doszli. A ten brodaty ziezimieszek co obcinal rękę dostal zadanie pojscia pod mur do krukow i dostal sie tam w jeden odcinek a chyba zaczynal w stolicy?

Odnośnik do komentarza

Czemu oni w stolicy mają kompletnie w chuju te smoki, armie dzikich i nieumarłych? to chyba poważniejsze problemy niż ta cała rozprawa.

 

 

a końcówka odcinka bardzo dobra.

 

 

ostatnio gadali, że muszą zająć się blondyną, a tak swoją drogą kończy im się kasa, wspominali też że mają już spore długi w żelaznym banku

Edytowane przez Lokomotywa
Odnośnik do komentarza

DWARF OF THE DECADE 

 

Yano oczywiście źle pamiętasz. Locke dostał zlecenie od Boltona w Dreadfort, który znajduje się na północy niedaleko Winterfell, skąd do muru jakoś przesadnie daleko nie jest.

 

Odnośnie naszyjnika to nie jestem pewien czy Bealish po zaprezentowaniu go Sansie wyrzucił go za burtę, ale jeśli nie, to rzeczywiście nie wiem skąd go mieli. 

Odnośnik do komentarza

@Yano: "smocza babka" do tego czasu zdążyła przejść ogromną pustynię i kilka niezłych odległości między Mereen, Yunkai i tym trzecim miastem. Można powiedzieć, że zrobiła "wpi.zdu" drogi, więc to nie tak, że ona się nigdzie nie ruszyła. Oczywiście mówię o tym nawiązując do wszystkich sezonów, nie tylko czwartego. Locke faktycznie miał dość blisko do muru. I na pewno miał konia, zapasy i może jakichś gości do pomocy. Bran, Hodor, Jojen i Meera są raczej powolni, muszą się zatrzymywać, ukrywać, polować żeby zdobyć żarcie. I przedzierać się przez puszczę. Nadal za szybko?

 

Przemowa Tyriona GOTY normalnie, czekam na 8 odcinek z wywieszonym jęzorem.

Odnośnik do komentarza

Yano nawet Varys powiedział, że smoki rosną 'year after year', czyli można założyć, że w serialu conajmniej 2 lata minęło od pilota. 

Tzw timeline nie jest określany co odcinek, ale to logiczne, że pomiędzy niektórymi są spore przerwy, nawet w obrębie samych odcinków już mijały tygodnie.

Świat Westeros jest ogromny, ale jakby jeszcze ich wędrówki szczegółowo pokazywali to byśmy mieli po 24 odcinki na sezon.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie nie wiem czy tylko ja tak mialem ale bardzo przewidywalny zwrot wydarzen w najnowszym odcinku. Przewidzialem zarowno akcje z Bronnem

chociaz tez wydawalo mi sie, ze Bronn bedzie akurat walczyl przeciwko karlowi

, akcje z Cezarym Pazurom i zakonczenie. Ale i tak dam 7/10 bo nakreslaja one co sie wydarzy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...