Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wygląda emulacja gier z Wii? Wszystkie działają bez problemu? Jak z jakością obrazu? Da się grać na telewizorze LCD, czy piksele wypalają oczy?

 

Wszystko śmiga aż miło, tylko pamiętaj, że potrzebujesz wiilota i sensor bara (padlet też styknie.)

 

Da się grać bez problemu, a jak coś to zawsze możesz odpalić obraz na padlecie i grać na dużo mniejszym ekranie np w łóżku :potter:

Odnośnik do komentarza

Tylko wtedy i tak musisz grać na wiilocie mimo wyświetlania obrazu na padlecie. Wyjątkiem jest Xenoblade, Pandora's Tower oraz Sin&Punishment, gdyż wersje do ściągnięcia z eShopu w pełni obsługują padleta i możesz grać na małym ekranie bez dodatkowych padów.

 

I w taki właśnie sposób polecam zapoznać się z Xenoblade.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem się was pytać do czegoś jest potrzebny sensor bar? Do ktorych gierek? Bo w zasadzie decyzja padla i kupuje podobny zestaw jak kolega wyzej czyli biala konsolka i gry w pudlach oraz wiilot i teraz pytanie co jeszcze mi bedzie potrzebne zeby grac w te konkretniejsze tytuly z wii (jak juz dorwe jakies gry w pudlach w sensownych cenach)

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem się was pytać do czegoś jest potrzebny sensor bar? Do ktorych gierek? Bo w zasadzie decyzja padla i kupuje podobny zestaw jak kolega wyzej czyli biala konsolka i gry w pudlach oraz wiilot i teraz pytanie co jeszcze mi bedzie potrzebne zeby grac w te konkretniejsze tytuly z wii (jak juz dorwe jakies gry w pudlach w sensownych cenach)

 

do tych ktore wymagaja wiilota, czyli w zasadzie zadna gra na Wii U, bo wiilote jest opcjonalnym gadżetem :) to glownie o wsteczna kompatybilnosc z wii chodzi

 

musisz dokupic nunchucka (gruche) i to w zasadzie wystarczy, mozesz co najwyzej pokusic sie jeszcze o classic controllera/classic controllera pro, ale to juz nie jest wymagane

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem się was pytać do czegoś jest potrzebny sensor bar? Do ktorych gierek? Bo w zasadzie decyzja padla i kupuje podobny zestaw jak kolega wyzej czyli biala konsolka i gry w pudlach oraz wiilot i teraz pytanie co jeszcze mi bedzie potrzebne zeby grac w te konkretniejsze tytuly z wii (jak juz dorwe jakies gry w pudlach w sensownych cenach)

 

 

Jakby co, ten zestaw co ja zakupiłem posiada sensor bar i Wii Remote z Motion Plus.

 

 

@Rayos

 

Do gier z Wii potrzeba tylko Wii Remote? Grucha jest opcjonalna? Przynajmniej tak wyczytałem z menu konsoli, że sam Wii Remote styknie (oprócz sensor bara/lub bara w padlecie)/

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie miałem się was pytać do czegoś jest potrzebny sensor bar? Do ktorych gierek? Bo w zasadzie decyzja padla i kupuje podobny zestaw jak kolega wyzej czyli biala konsolka i gry w pudlach oraz wiilot i teraz pytanie co jeszcze mi bedzie potrzebne zeby grac w te konkretniejsze tytuly z wii (jak juz dorwe jakies gry w pudlach w sensownych cenach)

 

 

Jakby co, ten zestaw co ja zakupiłem posiada sensor bar i Wii Remote z Motion Plus.

 

 

@Rayos

 

Do gier z Wii potrzeba tylko Wii Remote? Grucha jest opcjonalna? Przynajmniej tak wyczytałem z menu konsoli, że sam Wii Remote styknie (oprócz sensor bara/lub bara w padlecie)/

 

 

większość powaznych gier wymaga gruchy, np zeldy, super mario galaxy 1/2, itd itp. Grucha to IMO zakup obowiązkowy.

 

W niektóre gry jak np new super mario bros wii, czy donkey kong country returns zagrasz samym pilotem

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Wiilot sam się wyłącza po kilku minutach więc się o to nie martw. Z tego co pamiętam jak szybko l lekko wciśniesz przycisk power na wiilocie to on się wyłączy nie wyłączając konsoli (pamiętam że sam Wiilota jakoś w ten sposób wyłączałem). 

Odnośnik do komentarza

Chyba nic ciekawego :P

 

 

Ja mam pytanie z tym Nintendo Club. Przy zakupie 3DSa zrobiłem sobie konto i je połączyłem z Club Nintendo (zdobywając z 700 gwiazdek). Teraz przy posiadaniu Wii U zrobiłem na konsoli inne konto (chociaż uzywajac tego samego maila...) i teraz trochę się pomieszałem - bo chciałem to zużyć na grę z VC na Wii U. Widzę jakieś łączenie kont NC z NiD, ale nie czaję.

 

Czyli muszę zrobić drugie konto na Wii U, ale tym razem używając tego z 3DSa? Da się tak?

 

<confused>

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Konsole są dodawane do 1 konta na CN ale jak założyłes 2 do WiiU to na 2 masz gwiazdki za WiiU więc to się nie łączy.

Gry są przypisane do konsoli nie do konta na CN. Na tym koncie masz listę tylko zakupionych nic więcej.

 

Nie, założyłem 1 konto CN. Połączyłem je z NiD, które mam na 3DSie bodajże. Teraz mam Wii U i tam założylem nowe konto (na konsoli).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...