Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś się orientuje w temacie blokady regionów na Wii U? Ale chodzi mi o gry na Wii uruchamiane na WiiU - czy wtedy też działa blokada regionalna? Chcę kupić dla dziecka Just Dance Disney na Wii w USA bo w Polsce nie mogę znaleźć i nie wiem, czy to zadziała na mojej konsoli. Czy jak widzę aukcję, że gra na wii jest PAL, to czy taka gierka zadziała na konsoli w Europie?

Odnośnik do komentarza

Jak można zmienić region zamieszkania bo przy pierwszym odpaleniu konsoli wybrałem wielką brytanie, słyszałem ,że jak wybiorę Polskę to i tak nie będę miał cen w zł i ominą mnie promocje. Nawet kupiłem trylogię metroid w tych funtach i się pobiera. Pomyślałem ,że sprawdzę co się stanie jak zmienię na Polskę i tu zonk zmienić się zmienia ale po próbie wejścia do eshopu wyskakuje błąd z kontem i nie mogę wejść do niego,to samo jak wybiore Niemcy. Koniec końców funt stoi po ponad 5,5 to już cena w euro była by atrakcyjniejsza.

Odnośnik do komentarza

Kurde, Pany, mam problem. Mam w sumie wszystkie konsole sony i ms, ale ciągle oo głowie chodzi mi Wii U. Chętnie ograł bym Mario World, Bayonetta 1 i 2, Mario Kart i Donkey Kong. Zeldy mnie kompletnie nie interesują, jrpg również. Mam możliwość kupna Wii U premium z wszystkimi akcesoriami + pro Controler + Bayonetta 1 i 2 + Mario World za 900 zł. Czy to dobra cena? No i czy w ogóle warto dla tych 5-7 gier...

Odnośnik do komentarza

Kurde, Pany, mam problem. Mam w sumie wszystkie konsole sony i ms, ale ciągle oo głowie chodzi mi Wii U. Chętnie ograł bym Mario World, Bayonetta 1 i 2, Mario Kart i Donkey Kong. Zeldy mnie kompletnie nie interesują, jrpg również. Mam możliwość kupna Wii U premium z wszystkimi akcesoriami + pro Controler + Bayonetta 1 i 2 + Mario World za 900 zł. Czy to dobra cena? No i czy w ogóle warto dla tych 5-7 gier...

 

Cena bardzo dobra. 

 

Warto, warto, warto.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś się orientuje czy Advance War 2 posiada tryb story czy tylko skirmishe jak Advance Wars? Jest w ogóle jakaś inna gierka na Wii U na tą modłę?

Z tego co pamiętam jest tryb Story. Z innych tego typu gier jest Fire Emblem. A jak masz głoda na takie gierki to najlepiej po prostu kup 3DSa. Tam jest znakomity Fire Emblem właśnie, a za chwilę sequel. Setki godzin grania

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Poszukaj jednego z moich poprzednich postów ale oficjalnie masz tak naprawdę dwa sklepy: Nintendo eShop i Wii Shop Channel. W tym pierwszym masz mniej gier na NESa i SNES'a ale masz za to pozycję z GBA, DS"a, parę nieosiągalnych wcześniej pozycji z N64 i obecnie Wii. Z kolei Wii Shop Channel to istna kopalnia retro gier. NES, SNES, Mega Drive, Turbo Graphics, Master System, N64, Neo Geo itp., spora ilość produkcji które wcześniej nie wyszły poza granice Japonii jest tam dostępna w języku angielskim i spokojnie zapłacisz za gry kartą (i tak większość gier to same kultowe pozycje w które aż chce się grać). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jestem zielony w temacie.

 

czemu taka stara i słaba technologicznie konsola jak wiiu jest tak droga?

Zastanawiam się nad tym od roku. WiiU w tym czasie nie potanialo ani o grosz. Bardzo chcę kupić tę konsolę, ale nie w tej cenie. Trzeba się szanować co nie? :P
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...