Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ok, zauwazylem ze sporo sie zmienilo na Wii U od jej ostatniego pobytu w Narnii u mnie w domu, takze pytanie, oplaca sie juz ustawiac swoje konto na PL, czy moze dalej na UK mozna kupic wiecej ciekawych rzeczy?

Ja mam na pl i nie narzekam wszystko jest Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, wszystko co jest na polskim eShopie jest brane z UK wersji więc nic Cię nie ominie (wiem sprawdzałem). Obecnie jedyny zestaw z Wiilotem to właśnie z Wii U Party i NintendoLand ale często gęsto jest pełen zestaw wiiremote plus, nunchuk, sensor bar za 200/250zł (kwestia okresu wyszukiwania). 

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Basic packi z Wii Party U i NintendoLand mają remote plus i sensor bar :)

To dobrze mi cos switalo, przegladalem te zestawy dzis.

Wiilot wystarczy do grania w mario kart? Bo szukam najtanszej opcji zeby pograc w 4 osoby na splicie, konsola z padletem, wiilotem i mam drugi jeszcze z wii, plus dokupic pro controller i mozna grac.

Odnośnik do komentarza

 

Basic packi z Wii Party U i NintendoLand mają remote plus i sensor bar :)

To dobrze mi cos switalo, przegladalem te zestawy dzis.

Wiilot wystarczy do grania w mario kart? Bo szukam najtanszej opcji zeby pograc w 4 osoby na splicie, konsola z padletem, wiilotem i mam drugi jeszcze z wii, plus dokupic pro controller i mozna grac.

 

 

Mozna spokojnie. Najtaniej wychodzi chyba kupic uzywke Wii z 2 wiilotami i potem sprzedac sama konsole, ewentualnie jak nie masz i bedziesz potrzebowal to pro controller i namierzyc gdzies wiilota jednego, ale uwazaj na podróbki, mnóstwo tego wszedzie.

Odnośnik do komentarza

penek musi być kompatybilny z USB 2.0 i ogólnie nic więcej nie potrzeba. W przypadku dysków potrzebujesz odpowiedni kabelek przypominający literkę Y gdzie podpinasz dwa wtyki pod USB aby zasilić dysk (aczkolwiek możesz trafić na niekompatybilnego). Jeśli mowa o większych dyskach to bez zewnętrznego zasilania się nie obejdzie. Ja nabyłem penka Sandisk 64GB (w przyszłym roku ma wyjść Bloodstained, Yooka-Layle i Little Devil's Inside więc im nie odpuszczę a będą to tylko cyfry) i jestem happy.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

A mi właśnie pendrive nie działa i nie wiem, co jest. Podobno nie polecają pamięci Flash i może trafiłem akurat na egzemplarz, który nie podołał. Przy ściąganiu czegoś z eshopu mam zawsze błąd z takim czerwonym X i informację, że "data is corrupted". A nie bardzo już mi się to wszystko po ściągnięciu paczek do Xeno mieści.

 

A, no właśnie. Może po prostu przerzucę sobie te paczki tam.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Będę za parę dni nowym posiadaczem używanej konsoli wii u z grą mario kart 8, gra jest już wgrana na konsoli, jest to tylko wersja cyfrowa i jest ona zapewne juz pobrana na innym koncie (czy mógł ją pobrać i zagrać w nią bez zakładania konta?)

wiec mam parę pytań

1 Czy ta gra jest przypisana do konta , czy będę ją mógł odpalać na swoim koncie?
2 Czy grę można skopiować na pendrive, wii u sformatować i wtedy wgrać grę ponownie z pendrive na wii u i grac już ale na swoim koncie?  będzie wtedy działać?
3 Gry cyfrowe są przypisane do konta? czy do konsoli ?

Odnośnik do komentarza

@Extrimer

 

1. Gra jest przypisana do konsoli. Usuń konta starego użytkownika i załóż swoje.

2. Nie musisz formatować konsoli aby gra dalej śmigała, wystarczy abyś założył swoje konto, poprzestawiał na swoje dane w eShopie i usunął konto które było w systemie. Proste. Możesz mieć i 100 kont i na każdym odpalisz daną grę. Niestety jak będziesz chciał opchać konsolę zanim nie wprowadzą nowego systemu w życie to stracisz wszystko co kupiłeś. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...