Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie tylko dlaczego tak wiele osób zawsze hamuje się przed kupnem konsol big N bo niby mają do ogrania ~5 gier a w rzeczywistości połowy porządnych tytułów nawet z tytułu nie znają a przy zakupię X'a lub platform potrafią się skusić już za pomocą 1 gry. Nie kumam tego podejścia a i żeby nie było do kolegi Szejdj nic nie mam ale w ostatnim tygodniu natrafiłem na wiele takich rozbieżności. Na Twoje pytanie mogę odpowiedzieć pytaniem "Dlaczego PS2 będąc tak zacofana technologicznie wobec GameCube'a i Xboxa chodziła po cenie równej platformie MS'a która technicznie zjadała konsole Sony na śniadanie?" Odpowiedź jest bardzo prosta: Chodzi o jak największy zysk przy nie produkowaniu jak najmniejszej ilości nowych konsol dopóki stare się nie sprzedadzą (przynajmniej ja tak to postrzegam). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale na ps4 czy x one myślą też o wielkich aaa multiplatformach a na wii u trzeba myśleć tylko o grach ze stajni nintendo. Ja rozumiem ten strach niektórych. sam taki miałem w końcu mario kart 8 mnie zmusił do kupna. Teraz po roku śmieszy mnie mój strach ale wtedy byłem zielony w temacie nintendo.

Odnośnik do komentarza

Osobiście też mi się nie chce wierzyć iż nie stać Cię na sprzęt za 250 funtów bo na pewno 300 funtów w miesiącu nie zarabiasz ;/ a jeżeli dalej przeliczasz to na złotówki to sorry ale po co w takim razie wyjeżdżałeś do UK? Jak kolega powyżej, nikt na pewno nie karzę Ci kupować konsoli z jednej wypłaty więc zakiś funciaka przez 2 miechy i będziesz miał sprzęt, poza tym znudzi Ci się, możesz odsprzedać.

Odnośnik do komentarza

Ja dostaje ( jeszcze) tygodniowki. Nigdy nie mniej niż 300 funtów, zazwyczaj jest to 340-360 funów. Na prawdę stać mnie na tę przeklęta konsole, ale ja od zawsze szanuje swoje pieniądze i nie wydam ponad 200 funtów na konsole, której czas już się prawie skończył. Tak dla zasady ;)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

To tak jak blantman napisał, kup w polsce, niech Familia Ci ją do Anglii prześlę skoro chcesz się trzymać własnych zasad, wtedy w przeliczeniu na funciaki zapłacisz raczej śmieszne pieniądze. Ale spoko majonez, przez swoją kiepską sprzedaż Wii U stanie się najpewniej szybko towarem deficytowym za który zapłacisz więcej jak tylko nowa konsola pojawi się na rynku ;-) 

Odnośnik do komentarza

Cholernie polecam konsole . Ja sie zastanawiałem przez pół roku czy kupić udało sie trafić za fajna cenę. Syna zaraziłem miłością do postaci nintendo. Gra w mk8 i towarzyszy mi przy zeldzie. W zeszły, tygodniu nawet #4deplejerzstejszyn sprzedałem i kupiłem new 3 dsa masakra. Tydzień wcześniej pogoniłby vite. Potwierdziłem tylko swoje przekonanie najpierw zabawa potem grafika

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam kolegów/koleżanki.

 

Głownie jestem/byłem graczem Playstation , ale ostatnio chcę spełnić potrzebę posiadania Wii U , ale jak zawsze człowiek/gracz ma nurtująco głębokie pytania :).

 

1. Mam zamiar pograć głównie w tytuły Zombi U, Fatal Frame, New Super Mario Bros, Devils Third, Monster Hunter, Donkey Kong Country, Zelda i czy wystarczy jak kupię wersję 8GB bez żadnych dodatkowych kontrolerów tylko to co jest w zestawie ?

2. Jest jeszcze opcja kupna Nintendo 3DS. Tylko wtedy nie pogram w/w tytuły lub tylko część z nich. Ale może zatem 3DS ma więcej głównych tytułów w które warto zwrócić uwagę/zagrać, a może szykuje się następca Wii U i lepiej kupić 3DS-a ?

 

Dziękuję za wszelkie uwagi/popowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. Bez problemu pograsz na 8GB wersji, sam ją posiadam, tak samo jak część powyższych tytułów. Co więcej w ZombiU czy Fatal Frame'a bez Gamepada nie pograsz ale też nie jesteś zobowiązany kupować cokolwiek innego.

2. Oby dwie platformy rządzą się swoimi markami ale to kwestia jaki gatunek gier bardziej preferujesz. Poza tym bierz pod uwagę iż im dalej w las tym trudniej będzie Ci kupić poniektóre pozycję za rozsądną cenę. Co innego jeśli wybierzesz cyfrówki ale wtedy dysk min. 100GB/duża karta SD na gry będą potrzebne..

Szczerze oby dwie konsole oferują na tyle zróżnicowane gry iż szkoda byłoby ich nie mieć. Bardziej zapytaj się czy potrzebna Ci dopakowana wersja New 3DS czy zadowolisz się starszymi wydaniami (taki 2DS do ogrania samych gier bez efektu 3D na allegro to koszt rzędu 300zł).

 

Ja wczoraj nabyłem New 3DS'a i bardziej happy być nie mogę mając i Wii U i ponownie 3DS'a. Nie polecam Ci czekać na NX'a bo tak naprawdę nie wiadomo czym będzie NX (aczkolwiek ja obstawiam że to będzie stacjonarka z krwi i kości a nie hybryda handhelda ze stacjonarką lub ew. sam handheld). Tak to stracisz dobry rok grania na Wii U/3DS'ie a ew. będziesz mógł zostawić sobie gry bo na 99% nowa konsolka będzie wstecznie kompatybilna z poprzednikiem.

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie sprawdzałem tego ale ogólnie nowy profil = brak korzystania z save'ów innego konta (to oczywiste) ale tutaj mowa ew. o tym samym Nin ID wiec może będziesz mógł dalej z nich korzystać (aczkolwiek wątpię). A swoją drogą kogo obchodzi kto z jakiego kraju jest? Chyba tylko polaczki mają typowe nastawienie ujawniania się na necie najczęściej z dopiskiem PL gdzie reszta świata ma na to totalnie w.y(pipi)ane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...