Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola już kupiona i czeka na podłącznie. W związku z tym mam pytanie: czy update przy pierwszym podlaczeniu konsoli do TV jest konieczny by grac?

Wii U zabieram do Polski gdzie mam internet 1mb/s i nie uśmiecha mi się sciagac 5gb. Poza tym nie chcę ryzykowac gdyż w mojej okolic często wyłączają prąd bez ostrzeżenia a nie chciałbym tego podczas aktualizacji;).

 

Chris85: W tym zestawie basic z remotami, just dance i wii u party jest sensor bar. Przynajmniej ja dostałem;)

Edytowane przez Ceglash
Odnośnik do komentarza

Konsola już kupiona i czeka na podłącznie. W związku z tym mam pytanie: czy update przy pierwszym podlaczeniu konsoli do TV jest konieczny by grac?

 

Update nie jest konieczny zeby odpalic jakas gre, mozna go pobrac pozniej, a jesli chodzi o czas pobierania to u mnie na laczu 12mb pobieralo sie 1h10min.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanko. Zakupiłem niedawno Pro Controllera na Wii U, gdy uruchamiam nim konsole automatycznie włącza się również GamePad, a tego nie chce. Czy istnieje jakiś sposób aby GamePad się nie uruchamiał gdy chce grać tylko Pro Controllerem ?? (na chwile obecną to wynoszę GamePada z pokoju i włączam konsole Pro Controllerem)

 wiiuprocontroller.jpg

Edytowane przez Max Rockatansky
Odnośnik do komentarza

To wlaczanie sie Gamepada nawet gdy nie chcemy nim grac jest bez sensu, ja rowniez rzadko z niego korzystam i zawsze wylaczam w nim ekran. Nintendo powinno wprowadzic mozliwosc wylaczenia Gamepada w uaktualnienkiu konsoli.

 

Do tego Gamepad "ciagnie" baterie nawet gdy on i sama konsola sa wylaczone - widac to gdy nie odpalamy konsoli przez kilka dni, poziom naladowania potrafi widocznie spasc.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak wiem że jest możliwość wyłączenia obrazu, ale po co ma być na czuwaniu skoro gram tylko na Pro ??

 

To nie lepiej po prostu wyjąc baterie z Gamepada? Podobno bardzo łatwo jest go wyjąć a mogę się założyć że nie ma żadnych plomb gwarancyjnych na niej... O.o?

 

Ja mam pytanie do aktualnych posiadaczy którzy może mieli długie posiedzenia przy konsolce. Mianowicie mając swoje Wii konsola wpadała czasami w duże wibracje z tego względu iż jedna z nóżek w Wii zawsze jest krótsza (nie wiem czemu, czarne Wii mego brata ma tak samo). Nie powiem że raz było to irytujące gdyż zaczynała głośno wyć a dwa zawsze bałem się że konsoli lub płycie z grą coś się stanie (w sumie to tak mi raz porysowało Another Code). Czy z Wii U też bywa czasem ten problem? Chodzi o pozycję poziomą konsoli....

Odnośnik do komentarza

 

Tak wiem że jest możliwość wyłączenia obrazu, ale po co ma być na czuwaniu skoro gram tylko na Pro ??

 

To nie lepiej po prostu wyjąc baterie z Gamepada? Podobno bardzo łatwo jest go wyjąć a mogę się założyć że nie ma żadnych plomb gwarancyjnych na niej... O.o?

 

Ja mam pytanie do aktualnych posiadaczy którzy może mieli długie posiedzenia przy konsolce. Mianowicie mając swoje Wii konsola wpadała czasami w duże wibracje z tego względu iż jedna z nóżek w Wii zawsze jest krótsza (nie wiem czemu, czarne Wii mego brata ma tak samo). Nie powiem że raz było to irytujące gdyż zaczynała głośno wyć a dwa zawsze bałem się że konsoli lub płycie z grą coś się stanie (w sumie to tak mi raz porysowało Another Code). Czy z Wii U też bywa czasem ten problem? Chodzi o pozycję poziomą konsoli....

 

 

No ja mam ustawioną poziomo dość mocno od grudnia ją wymęczyłem (Zelda, DK, SM3dW, Lego City Undercover) z tym, że "naraz" nie umiem grać długo (lekkie adhd). Najwięcej to jakoś 6 h z rzędu grałem w święta. Wibracji żadnych nie uświadczyłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Mam pytanie:

 

Z WiiU da się wyprowadzić osobno obraz (HDMI) i dźwięk z wejścia AV jednocześnie? Pytam się bo do mojego TV mam specjalny kabel z konwerterem obrazu, który z HDMI ciągnie sam obraz i dźwięk muszę wyprowadzać osobno do kina domowego.

 

Mam tak podłączone X360 i PS3 i wszystko działa, chcę się upewnić, że z WiiU da się tak samo.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...