Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czas na mnie ... W tamtym roku

ps vita - średni zakup (ale dla gier z psp było warto)

3ds - najlepszy przenośniak ever :) Już przegrałem ponad 400 h w gry z ds'a i 3ds'a

ps4 - meh .... nie licząc 3 gier i okazyjnych meczyków w fife i cod ghost

 

W tym Wii U :)

 

Na obniżkę za bardzo nie liczę ale czekam na bundla z mario kart w polskich sklepach (internetowych) i biorę . No i na wypłatę do 10 maja muszę poczekać :P

 

Tutaj moje pytanie:

Kupuję czarną 32 gb premium i co potrzebuję aby się bawić we wszystkie gry z wii i wii u bez stresu. Z tego co sam wyczytałem to oddzielnie musze dokupić:

 

sensor bar

wii remote plus

gruche

pro controler

 

Czy to wszystko ? czy są jeszcze jakieś rzeczy które muszę umieścić w budżecie?

 

Co do gier to jestem fanem jrpg, gier akcji i platformerów. Nie podobała mi się zelda ocarine of time ale kiedyś miałem chwilkę wii i przeszedłem twilligh princess z przyjemnością. Jakie gry mi polecacie z Wii i Wii u. Poza oczywistym mario 3d world i donkey kong (gram teraz w donkey konga 3d na 3ds i po prostu super gra :) )

 

Dobre pytanie, wlasnie tez sie zastanawiam nad dodatkowymi akcesoriami do konsoli :)

 

w wersji czarnej 32 GB jest już sensor bar

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czarne sie nie rysuja bo niby dlaczego - chyba, ze ktos cos kladzie na konsoli, jak juz to na czarnej konsoli i GamePadzie widac "paluchy" i odciski.

Co do bialych to zolkna analogi i przyciski - spusty.

Konsola rysuje sie latwo, mi sie porysowala od przetarcia kurzu.

Odnośnik do komentarza

zastanawiam się, czy jest szansa, aby Nintendo sprzedawało Wii U bez tableta. powiem szczerze, że korci mnie ta konsola i z chęcią kupiłbym, ale cena mnie trochę odstrasza. ostatnie wielkie gry od Nintendo nie wykorzystują możliwości drugiego ekranu. sądzicie, że to jakiś sygnał i możemy się na E3 spodziewać ogłoszenia cięcia ceny i zestawów z pro kontrolerem ?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak wytną kompatybilność z Wii to odpadnie jeden z największych atutów WiiU :P 

 

Tak na marginesie to konsola już jest tania, bo taki bundle z MK8 w USA chyba stoi po 250$, co daje nam 200$ za samą konsolę, problem z cenami jest taki, że w EU jest super przelicznik 1:1, który sprawia, że w Europie konsola jest o jakieś 30-40% droższa.

 

Trzeba powiedzieć jasno, nie każda konsola N może sprzedawać się w niebotycznych ilościach i nawet cięcia ceny nic nie dadzą. N i tak ma dobrą passę, na ostatnie 5 konsol, 3 okazały się dużym sukcesem.

Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza mi specjalnie brak wykorzystania 2 ekranu w każdej grze. Fajnie ze nie wciskaja tego na sile, powinni jednak wprowadzic mozliwosc wylaczenia padleta ;-). w zeldzie jest super wykorzystany i wlasnie do takich gier powinno sie tego używać. Zresztą od zawszs mowili, ze to bardziej zastepstwo tv.

Odnośnik do komentarza

A mi jednak  trochę to przeszkadza bo można go z głową wykorzystać w większości gierek na WiiU a tym czasem samo Big N sprowadza go do poziomu nie użytku lub raptem kopiowania obrazu z dużego ekranu. Jak ma tak dalej być to niech dadzą opcje wyłączenia go a nie nie dość że jego atrybuty nie są wykorzystywane to jeszcze musi być aktywny podczas korzystania z pro controlera :(

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze sama sie nie porysuje, ale tu material jest na to bardzo podatny. Pierwsza ps3 nie miala rys, a specjalnie o nia nie dbalem. Wii U przetarlem pierszy raz i rysy, potem paluchy odbite przez syna chciałem zetrzeć i rysy. Tak Wii u latwo sie rysuje.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo kiedy polski dystrybutor zacznie normalnie działać. Mam na myśli jakąkolwiek reklamę sprzętu, standy z możliwością grania, możliwość kupna sprzętu, gier i akcesoriów w większych sklepach takich jak media markt ? Przecież za czasów pegazusa wszyscy byli podjarania grami nintendo, gdyby to dobrze wykorzystać firma osiągneła by ogromny sukces w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo kiedy polski dystrybutor zacznie normalnie działać. Mam na myśli jakąkolwiek reklamę sprzętu, standy z możliwością grania, możliwość kupna sprzętu, gier i akcesoriów w większych sklepach takich jak media markt ? Przecież za czasów pegazusa wszyscy byli podjarania grami nintendo, gdyby to dobrze wykorzystać firma osiągneła by ogromny sukces w naszym kraju.

 

Nie, to się nie stanie. Ile razy musimy przeżywać rozczarowanie nowym dystrybutorem Nintendo by w końcu się nauczyć? Bywały już huczniejsze wejścia na polski rynek i zawsze kończyło się tak samo. Moim zdaniem Wii mogłoby być niezłym sukcesem w Polsce parę lat temu, tylko gdyby pojawiły się reklamy pokazujące specjalność tej maszynki. Teraz już za późno. Nie ma ratunku.

Odnośnik do komentarza

To nie jest takie proste jak sie wydaje, zwlaszcza dla takiej malej firmy jak ci czesi.

Np. pewnie wiekszosc ludzi nie wie, ale zeby w ogole moc sprzedawac swoje produkty w takim saturnie trzeba zaplacic 6 tys pln (razy zalozmy 50 sklepow = 300 000pln).

Do tego haracze za banery, plakaty, ekspozycje...

To samo w innych sieciach.

To sie po prostu nie oplaca. Dlatego np w media markt z akcesorii 90% rzeczy jest z HAMA, niemieckich ziomusiow media markt.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W Szczecinie Menago.pl miało z dystrybutorem przeprowadzić huczną premierę Mario Kart w jednym z centrów handlowych, ze standami itp. ale niestety przez ich planowaną zmianę lokalu i przeprowadzkę odpuścili z pomysłem. Ale może podobne eventy będą gdzieś w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Największym problemem Nintendo jest to, że Janusze nawet nie ogarniają, że ich konsole istnieją. Standy w centrach handlowych, banery i plakaty + sprzedaż w dosyć normalnych sklepach, a nie tylko tych specjalizujących się w grach to pierwszy krok, jaki powinni zrobić, jeśli mają jakikolwiek budżet, który pozwoliłby umożliwić zmianę sytuacji Nintendo w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Obojętnie co sie stanie, to Nintendo nie ma szans u nas, bo za mało "dorosłych" gier i ogolnie dużo osób jest zakompleksionych i granie w kolorowe gierki Nintendo jest dla retardów

 

Pamietam jak kiedyś za czasów Gamecuba Krakowski Świat Nintendo chciał zrobić rewolucje jednak skończyło sie na rozwiązaniu firmy:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...