Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby grać w gry z wii, muszę kupic wiilota oraz nunchuk ? Czy Classic / pro controller bedzie działał z wii u czy trzeba kupic wii u pro controller ?

Najlepiej mieć wiilot i nunchuk. Ja tam w pro controllery się nie bawiłem. Classic działa normalnie na Wii U. Nie ma problemów.

 

No i najlepiej dopłacić, ale kupić oryginał. Na allegro pełno jest "okazji", zestawów, ale z podróbkami. Osobiście to nie cierpię podróbek.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy tylko mnie intryguje, ze don kupuje wii u?

 

Tylko z powodu premiery WiiU nie nabyłem Wii. Jak się dowiedziałem, że WiiU jest kompatybilne wstecznie, to postanowiłem trochę odczekać żeby ceny wersji 32 Gb zeszły do poziomu, który przegryzę i pojawi się kilka gier dedykowanych.

 

Dla mnie biblioteka to gry Wii + WiiU, z samego WiiU z tego co już wyszło, to interesuje mnie 5 do 7 pozycji + kilka z Wii + te co mają wyjść chociażby w tym roku.

 

Teoretycznie to powinienem się wstrzymać do E3 z zakupem (tym bardziej, że z trudem nadrabiam backlog na X360/PS3), ale jak od półtora roku co tydzień sprawdzam oferty w sieci na Wii/WiiU, to już mnie trochę męczy, więc wreszcie kupię i będę miał święty spokój :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Obawiam się, że jak zaczniesz grać tylko w gry od Nintendo to się zamulisz i znienawidzisz tę firmę. Serio. Przegryzaj sobie te Mariany i Zeldy standardowymi grami. Ja po 4 miesiącach comba 3DS i WiiU marzyłem o Halo albo Uncharted

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Obawiam się, że jak zaczniesz grać tylko w gry od Nintendo to się zamulisz i znienawidzisz tę firmę. Serio. Przegryzaj sobie te Mariany i Zeldy standardowymi grami. Ja po 4 miesiącach comba 3DS i WiiU marzyłem o Halo albo Uncharted

 

Tak będę robił, pisałem wyżej, że mam niezły backlog na X360/PS3 :) Zresztą gry Niny są na tyle drogie, że nie będę ich kupował w pakietach po 2-3 miesięcznie jak na PS3/X360 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...