Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Oj szkoda. Zagrałbym w LeafGreen, na Allegro same podróbki, na eBay ceny z tyłka wyjęte. Super że wprowadzili gry na GBA i na początek dali mocne tytuły. Ale powinni jeszcze dodać co najmniej 10 wybitnych gierek z GBA. Uwielbiam przeglądać Virtual Console.

 

Kaxi na swoim blogu o Virtual Console

http://blognintendo.pl/gba-virtual-console-wii/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja pamiętam, że gdzieś w zeszłym roku Nintendo zapowiedziało, że na Virtual Console pojawią się gry z DS'a, ale od tamtej pory cisza.

 

Ja mam tylko nadzieję, że dodatkowymi pozycjami na VC nie będą znowu kolejne mariany, bo tego na stacjonarkach nie brakuje, tylko np. właśnie Pokemony itp. produkcje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

WiiU gdzieś zapisuje czas gry w gry z Wii?

 

I ktoś mi powie w jakie gry mogę grać przy użyciu Nunchuk? Bo kupiłem, ale z Metroid: Other M nie bangla :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

I ktoś mi powie w jakie gry mogę grać przy użyciu Nunchuk? Bo kupiłem, ale z Metroid: Other M nie bangla :P

Metroid Trilogy bez nunchuka ani rusz. Wydaje mi się też że gry typu Red Steel i pewnie też Zeldy, ale to tylko takie moje przypuszczenia, bo sam jestem jeszcze zielony w tych tematach. :P

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nunchucka wymagają na bank:Zeldy tp i ss,mario galaxy 1&2,metroid prime 3/trilogy,madworld,xenoblades,no more heroes 1&2.

 

No to kamień z serca bo myślałem, że niepotrzebnie kupiłem :P

Odnośnik do komentarza

 

Jest duża szansa że na e3 zapowiedzą rozbudowanie virtua console w celu ratowania wii u, po cichu liczę ze rowniez w te gry bedzie mozna grać na 3ds

Gry z gba czy snesa na 3ds to jest prawie darmowa kasa, nie rozumiem polityki nintendo.

Dokładnie, nawet nie zwracalbym uwagi ze gry nie sa przypisane do konta i chętnie wydalbym kasę na te klasyki

 

trzeba czekać na e3 mam przeczucie że tak sie stanie i byc może w końcu gry bedą przypisane do konta

Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakiś sklep gdzie można wyrwać Wii U taniej niż w Ultimie? Nówkę z gwarancją najlepiej. Robię wyprz gratów do PS3 na Allegro i pewnie wezmę Wii U bundle z Marianem. 

Faktem jest że Ultima ma taniej niż na Amazon, sklep polski i sprawdzony, ale jak się da taniej to czemu nie skorzystać...

Obrotny Stefan z portalu aukcyjnego odpada, bo pewnie bez papierów i kod do Nintendo Club może tez być trochę zużyty.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...