Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

ja szukam od 5 dni wszędzie i najlepszą opcje ma własnie ultima- http://www.ultima.pl/nintendo_wii_u_32gb_mario_kart_8_premium_pack_czarna_bonus/i15437/

 

Wii32gb + mario kart 8 za 1199zł, po sprzedaniu mario masz wiiu z polskiej dystrybucji na gwarancji za ~1000zł

 

@MichAelis ja własnie zastanawiam się nad uzywką/powystawowa z mad games, co u nich kupiłeś, ze masz tak złe zdanie? 

Odnośnik do komentarza

ja szukam od 5 dni wszędzie i najlepszą opcje ma własnie ultima- http://www.ultima.pl/nintendo_wii_u_32gb_mario_kart_8_premium_pack_czarna_bonus/i15437/

 

Wii32gb + mario kart 8 za 1199zł, po sprzedaniu mario masz wiiu z polskiej dystrybucji na gwarancji za ~1000zł

 

@MichAelis ja własnie zastanawiam się nad uzywką/powystawowa z mad games, co u nich kupiłeś, ze masz tak złe zdanie?

 

Jak coś to pisz jak będziesz sprzedawał MK8

Odnośnik do komentarza

A co ma kompatybilność w przypadku Wii U gdzie nie podłączasz cokolwiek do nieistniejących portów? Poza tym jednak Big N są mistrzami miniaturyzacji (vide: Game Boy Micro). bez problemu po czasie zmieszczą wszystko na długości samego czytnika płyt a nawet przy Wii potrafili go zmniejszyć.

 

Mnie głównie zastanawia czy w końcu na E3 zamierzają wydać informacje o sprzedaży drugiego Gamepada. Bez problemu jego koszta produkcji z biegiem czasu się zmniejszą a dalej o grach na dwa gamepady jak i jego oficjalnym kupnie ani widu ani słychu...

Odnośnik do komentarza

Aktualnie tak masz całkowitą rację, mnie irytuje akurat to że samo Big N rozchwytywało Gamepad a sami nie reklamowali go swoimi grami jak należy i tylko nieliczne tytuły wychylają się z poza tylko zaprezentowania mapy i ekwipunku (w sumie to owe gry to same w sobie perełki). Dobrze że teraz o tym piszą iż na E3 mają zaprezentować tytuły które znacznei lepiej wykorzystują gamepada ale uważam iż powinni zrobić to wcześniej, zwłaszcza z pomocą dla zewnętrznych developerów którzy nic wymyśleć nie potrafią, ponieważ do dziś mam beke z Ubisoftu jak reklamowali Ghost Recon Online i na targach E3 2011 lub 2012 jeden z graczy zapytał gościa o parę pomysłów na wykorzystanie gamepada do informacji o msgach od kumpli, invite'ach, rozmowach głosowych itp. bez uzywania do tego tv i jak się okazało na nic takiego nie wpadli. 

 

To tylko pokazuje jak ograniczeni są współcześni developerzy a jak już coś wymyślą to ma to styczność z tabletami lub smarkfonami pod nazwą "second screen expierence". Czy te same elementy nie można by było zastosować w przypadku gier na Wii U? Uważam że na pewno nie byłoby to gorsze a dobrym przykładem jest Tom Clancy's The Division i wsparcie znajomych przez Tableta/Smarkfona gdzie można by wykorzystać Gamepada i aplikacje która nie wymuszałaby wkładania plyty z grą tylko wchodziło by się na serwer. 

 

Za bardzo dzisiejsze czasy skupiły się na czystym zarabianiu kasy i ograniczeniu w jak największym stopniu wszelakich strat. Kiedys twórcy bili by się o to aby wydać swój tytuł na jak największą liczbę platform. Dzisiaj zachowują się jak wybrańcy którzy z wielką łachą od biedy wydadzą coś na daną platformę przy której potrzeba by było troszkę dłużej posiedzieć. A sama PS4 i XOne świetnie udowadniają iż twórcy są leniwi i mając tyle mocy w bebechach w porównaniu do poprzedniej generacji nie potrafią osiągnąc nawet natywne 1080p o którym psioczyli latami (i tym że konsole mają wiecznie za mało ramu). 

Odnośnik do komentarza

Dlatego mam nadzieję, że niedługo otrzynany konsolę bez padleta. Wtedy bez zastanowienia kupię choć dla tych kilku exów. Bo w gry od N nie grałem chyba jeszcze od N64.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nie licz na to. To się nie stanie. Największym celem Ninny w tej chwili to właśnie podkreślenie zalet padleta.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam ogromną chęć mieć pierwszy raz  od czasów NESa konsolę Nintendo. Tyle tylko, że przed jej zakupem powstrzymuje mnie samo Nintendo :P Niedługo jadę znowu na 3 miesiące do UK, chciałem wrócić z PS4 w pakiecie właśnie z WiiU, teraz się zastanawiam nad tym bundlem z PSV.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Nie licz na to. To się nie stanie. Największym celem Ninny w tej chwili to właśnie podkreślenie zalet padleta.

niech zaczną to w końcu robić, bo ich ostatnie gry raczej deprecjonują padlet. inna sprawa, że jest strasznie ograniczony technologicznie i nieporęczny. do tego z nędznym ekranem.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

niech zaczną to w końcu robić, bo ich ostatnie gry raczej deprecjonują padlet. inna sprawa, że jest strasznie ograniczony technologicznie i nieporęczny. do tego z nędznym ekranem.

Wizualnie może sprawiać takie wrażenie , ale gdy ma się go w swoich dłoniach jest już inaczej.Szczytem wygody bym go nie nazwał ale na pewno nie jest nieporęczny.

Odnośnik do komentarza

Wizualnie może sprawiać takie wrażenie , ale gdy ma się go w swoich dłoniach jest już inaczej.Szczytem wygody bym go nie nazwał ale na pewno nie jest nieporęczny.

rzecz w tym, że miałem tą wątpliwą przyjemność go używać. nieporęczny. a ekran biedny. może gdybym nie miał ipad mini z retiną, to tak bardzo bym na jakość padleta nie narzekał. ale niestety jakość wykonania leży i kwiczy. w głównej mierze to mnie najbardziej powstrzymuje przed kupnem tej konsoli. jakby mi oferowali Wii U za powiedzmy 700-800 PLN z pro kontrolerem, to bez wahania bym brał.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...