Skocz do zawartości

Resogun


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sie troche bawilem w tworzenie swojego statku, ogolnie ciezka sprawa dla mnie bo nie mam jakiegos zmyslu artystycznego zeby cos ciekawego wyklepac. Da sie gdzies sprawdzic ile blokow ma nasz statek (chodzi mi o trofeum w ktorym trzeba zrobic taki o odpowiedniej ilosci).

 

Ps. a jak tam u was z tym edytorem bawicie sie czy raczej odpusciliscie sobie te cuda?

Odnośnik do komentarza

Fajna rzecz, do tego trofeum do wypełnij 3 rzędy klockami, i dodaj jeszcze 14 klocków, zapisz i podziel się, trofeum wpadnie, potem usuń. 

 

Ja teraz skilla odbudowuje bo odpuściłem sobie na długi czas Resogun. Jeszcze na normalu nie skończyłem a przede mną cały hard i jeden poziom Master. Potem wszystko zaliczyć za jednym podejściem.

 

Dzięki temu DLC wróciłem do grania. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Włączyłem dziś grę po dłuższej przerwie i mocno zgniłem :D Dodali nowego ludzika, tego "pirata" aż chce się znów grać. Szkoda tylko że skill znika w tempie błyskawicznym gdy się dłużej nie gra. Ale niech tylko skończę Black Flag to znów przysiądę do strzelania bo niewiele mi do platyny brakuje.

 

Tych "ukrytych agentów" ratujesz zabijając tych "dużych zielonych keepers detected".

 

Być może gdy usłyszysz "keepers detected" i użyjesz Bomby niszcząc wszystko na mapie zniszczysz tych specjalnych za jednym zamachem. A trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności. Oni się wyróżniają, też świeca na zielono ale są więksi i nie lecą w grupie tylko w większej odległości. Łatwo wyczaić którzy to

Odnośnik do komentarza

jak sie ratuje ukrytych agentow?

ukrytych odblokujesz gdy masz odpowiednio wysoki mnożnik punktów

 

Special Waves – Human Rescue Conditions
There are 10 humans to save on each stage. Most humans can be saved the basic way; destroy the Keepers to free the human from their cage.
 
Grab the human and deposit him/her onto an escape ship. Others will die instantly if a special condition is not met.
 
Check out the full list of conditions in below.
 
Level: Acis
 
Keeper Wave: 7
Requirement: 3.00x Multiplier (Experienced) / 2.00x Multiplier (Rookie)
Keeper Wave: 9
Requirement: 4.00x Multiplier (Experienced) / 3.00x Multiplier (Rookie)
Level: Ceres
 
Keeper Wave: 8
Requirement: Destroy Marked Keepers in Order
Keeper Wave: 9
Requirement: 4.00x Multiplier (Experienced) / 3.00x Multiplier (Rookie)
Level: Decima
 
Keeper Wave: 4
Requirement: Destroy Marked Keepers in Order
Keeper Wave: 6
Requirement: Destroy Marked Keepers in Order
Keeper Wave: 9
Requirement: 3.00x Multiplier (Experienced) / 2.00x Multiplier (Rookie)
Level: Febris
 
Keeper Wave: 2
Requirement: Destroy Marked Keepers in Order
Keeper Wave: 9
Requirement: 4.00x Multiplier (Experienced) / 3.00x Multiplier (Rookie)
Level: Mefitis
 
Keeper Wave: 7
Requirement: 3.00x Multiplier (Experienced) / 2.00x Multiplier (Rookie)
Keeper Wave: 8
Requirement: 4.00x Multiplier (Experienced) / 3.00x Multiplier (Rookie)
Keeper Wave: N/A – Only appears after saving every other human.
Requirement: Destroy Marked Keepers in Order
When the Marked Keepers appear, target only the Keeper with cross-hairs. Destroying any other Keeper will kill the human. Once the Marked Keeper is destroyed, the target will move on to another keeper, and so on.
Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem wczoraj w przecenie za 25,20 zł, ale gdybym wiedział, że jest to poziom Super Stardust to brałbym za te 59 zł. Jezu jaka ta gra jest za(pipi)ista, o takie indyki właśnie walczyłem. Wciągająca i na lata, Stardusta na PS3 męczyłem od premiery aż do teraz, z Resogun będzie podobnie. Jak na 2 godziny gry mam 86 miejscie w polsce :) Pierwsza trójka jest raczej poza zasięgiem, bo trzeba nastukać 150-188 mln punktów!!! Aż mi słabo :) Ale platyna będzie moja :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...