Skocz do zawartości

Resogun


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki grze w Resogun można wygrać roczny abonament PS+ i inne gadżety http://community.eu.playstation.com/t5/Konkursy/Konkurs-RESOGUN-podejmij-się-wyzwania-i-wygraj-roczną/td-p/20302861

 

Pierwsze wyzwanie

 

Czas trwania: 13 - 19 grudnia 2013r.

 

Przetrwać tak długo, jak tylko to możliwe, bez strzelania.

 

Poziom: 1 (Acis)

 

Statek: Jeden z trzech dostępnych

Poziom: Weteran

  • Wybierzcie jeden z trzech statków i rozpocznijcie pierwszy poziom w trybie zaawansowanym.
  • Nie strzelajcie, nie upuszczajcie żadnych bomb ani nie wykorzystujcie Boost'u.
  • Jedynym celem w tym starciu jest po prostu przetrwać tak długo, jak to tylko możliwe bez trafienia. Im dłuższy czas tym lepiej.
  • Użyjcie funkcji "Share" i opublikujcie nagranie ze swoją próbą na Facebook'u, a następnie prześlijcie w poniższej odpowiedzi link do filmu. ** Wstawiając nagranie na Facebook'u upewnijcie się, że jest on oznaczony jako publiczny, w innym wypadku nie będziemy mogli go obejrzeć.**
  • Najlepszym pięciu zawodnikom, którym uda się najdłużej przetrwać i zgodnie z wskazówkami udostępnią swoje nagranie w tym wątku zostanie zwycięzcami, natomiast osoby z kolejnymi pięcioma wynikami to wicemistrzowie.
Odnośnik do komentarza

Co jakiś czas trzeba zabić tych specyficznych keepers w odpowiedniej kolejności.

 

Jeśli usłyszysz keepers detected i np. użyjesz Bomby to zginął wszyscy na raz i tak samo nasz (pipi)nięty ludzik. Wiem że to dziwne ale podejrzyj youtube jak nie możesz zaczaić którzy to.

 

Zazwyczaj jest tak że zabijasz albo od góry do dołu albo od dołu do góry. 

 

I nie wolno im pozwolić uciec. Jeśli choć jeden ucieknie, ludek ginie. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Wbij sobie poradnik na trophy hunters i jest dokładnie opisane, w którym levelu, który ludek kiedy wpada i co trzeba zrobić. Poza tym, polecam szczególnie na ostatni etap grać w coopie. Właściwie IMO granie w coopie w tę grę skraca czas splatynowania o jakieś 60%.

Odnośnik do komentarza

 

Kogos kto przeszedł veterana w singlu poproszę na priv.

 

Kolego, nie zaczynaj tematu. Jedyna rada jest taka aby dokończyć to co się zaczęło. Nie ma rady trzeba próbować, jak nie tym stateczkiem to innym :D Uparcie starać się przejść. 

 

Jasnowidz się znalazł i z góry wie o co mi chodzi

Edytowane przez zawiszakapy
Odnośnik do komentarza

Kogos kto przeszedł veterana w singlu poproszę na priv.

Jesteś trochę niekonsekwentny. Prosiłeś o kontakt od tych co przeszli veterana w singlu. Wiedziony niezdrową ciekawością odezwałem się do ciebie na PM. Do dzisiaj się nie odezwałeś, przez co czuję się jak porzucona i sponiewierana niewiasta ;) .

Jak będziesz miał w przyszłości jakiś problem napisz o nim w odpowiednim temacie a prywatne wiadomości lepiej sobie odpuść. Po co zapracowanym graczom zawracać dupsko.

Odnośnik do komentarza

 

Kogos kto przeszedł veterana w singlu poproszę na priv.

Jesteś trochę niekonsekwentny. Prosiłeś o kontakt od tych co przeszli veterana w singlu. Wiedziony niezdrową ciekawością odezwałem się do ciebie na PM. Do dzisiaj się nie odezwałeś, przez co czuję się jak porzucona i sponiewierana niewiasta ;) .

Jak będziesz miał w przyszłości jakiś problem napisz o nim w odpowiednim temacie a prywatne wiadomości lepiej sobie odpuść. Po co zapracowanym graczom zawracać dupsko.

 

Wybacz ale nie spędzam na forum 24h na dobe 7 dni w tygodniu twojej wiadomosci nie widze bo została prawdopodobnie po wysłaniu usunięta przez Ciebie, ale jakbyś był chętny na przejscie w coopie na veteranie lub mistrzowskim to zapraszam bo gra jest ekstraklasowa i wciaga nawet po wielu godzinach gry i mam nadzieje, że niebawem wydadzą jakieś DLC.

Edytowane przez zawiszakapy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomóc chciałem radą a nie szukać zaczepki. Przeszedłem veterana sam bo czasami w on line aż mnie szlag trafia jak ludzie padają często. Dlatego wiem co nieco o tym poziomie. I o podejściu graczy to strzelanek, czasami jest tak że wydaje nam się, aaaa tam uda się. Wcale nie jak się nie przyłożymy albo nam się nie chce dalej grać po kilku nie udanych próbach co jest często spotykane w strzelankach właśnie. Rzucamy je bo są za trudne, a wystarczy posiedzieć dłużej. 

 

Anyway już tylko zmęczę jeden poziom master i platyna wpadnie. 

Odnośnik do komentarza

Co polecacie..

masterowanie leveli na maxa raz po raz, czy ukooczenie gry na veteranie i new game od razu poty gorace ?

 

Jeśli veterana na dwóch to tylko z kimś kto ogarnia bo wydaje mi się że jest dwa razy trudniej. Po tej rozpierdusze jaka panuje w on line gra w singlu wydaje się mieć spokój i swój własny rytm. Tak na prawdę to tylko bossowie sprawiają problemy i najlepiej jest zachowywać 2 życia + 1 z uratowania ludzika.

 

Bossowie też mają swój własny sposób ale czasami tam się traci przez głupi błąd cały postęp. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Kurde, jak to jest z tymi zielonymi ludzikami. Nie raz podświetla się na niebiesko, ale dalej siedzi w klatce i tam też umiera. Jak go wydostać ze środka? Ogólnie to będę wdzięczny, jak ktoś mi przybliży kiedy i jak mam ratować ludzi? Bo niektórzy sobie chodzą (gdy świeci się ludek na zielono) a inny, tak jak wspomniałem powyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.