Skocz do zawartości

Resogun


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się gra świetnie, no ale nie mam porównania. Co prawda przeszedłem grę dopiero na rekrucie (na doświadczonym nie dawałem rady), ale i tak jest mega <3 genialna gra pod względem soundtracku i gameplayu. Graficznie też bdb, cząsteczki robią wrażenie a brak rozdzielczości natywnej można przeboleć :) Nigdy nie zginąłem z winy konsoli. Jak wrócę do Krakowa pobiorę jeszcze go na PS3, zobaczę jak tam gra wygląda :)

 

Poza tym, apropo cząstek - przypadkiem nie miało być tak, że to PS4 jest takie mocarne i genialne, że takie efekty cząsteczkowe są dostępne na tym systemie? A tu widzimy, że jest to też możliwe na PS3 i Vicie - oczywiście w okrojonej lekko wersji ale jednak.

 

Powiedzcie mi jeszcze tylko, czy ta wersja na PS3/Vitę ma inne trofea niż ta na PS4? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

Poza tym, apropo cząstek - przypadkiem nie miało być tak, że to PS4 jest takie mocarne i genialne, że takie efekty cząsteczkowe są dostępne na tym systemie? A tu widzimy, że jest to też możliwe na PS3 i Vicie - oczywiście w okrojonej lekko wersji ale jednak.

wersja vitowa oprawą nie umywa sie do tej z ps4, ale kto by zwracał uwagę na takie szczegóły jak miód tak samo smakuje :)

Odnośnik do komentarza

do mnie wersja vitowa jest trudniejsza niz ta z ps4 - za maly ekran i brak natywnej rozdzielczosci przy tym co dzieje sie na ekranie i zbyt czesto przypadkowo bo czegos nie zauwaze co w duzej wersji mi sie nie zdarzalo

Bo nie grales na najwyzszym poziomie trudnosci i nie calakowales. Jak dla mnie weteran, poziom mistrzowski jest znacznie latwiejszy, przez mniejsza ilosc obiektow na ekranie - na PS4 ludzie czesto sie ustawiali sie we dwojke, zeby w ogole niektore osiagniecia zaliczyc...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

RESOGUN Defenders will land on your PS4 on Feb 17th (US) or 18th (EU). Free for Season Pass holders, $4.99/€4.99/£3.99 for all the others.

http://www.housemarque.com/resogun-defenders-lands-on-feb-17th18th-challengers-is-the-new-free-content-patch/

 

The Order sobie poczeka na swoją kolej :kaz:

 

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wow, wyzwania dały drugie życie tej grze - szpilania na kilkadziesiąt godziny. Jedyny minus, to brak wyzwań co-opowych, bo nie widzę niczegodo zrobienia wyłącznie w multi. Może dojdzie taka opcja z patchem? Może będą w defendersach? Nadal uważam, że jest to najlepszy szpil na PS4, a teraz stał się jeszcze lepszy. Acha - brakuje mi podglądu progresu wyzwań w pause menu. Wbicie 50 poziomu doświadczenia, może się okazać dość trudnym wyzwaniem. Ciekawe, czy aby zdobyć to trofeum trzeba zrobić wszystkie wyzwania na złoto? Ach, nie mogę się doczekać środy!

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że dopiero jak pobierzemy dodatek Defenders pojawią się jakieś co-opowe wyzwania, tryb PvP może dostarczyć sporo funnu i beki, to jest dopiero drugie DLC, a ma być jeszcze jedno :fsg:

 

Już się nie mogę doczekać Alienation :czezky::sir::banderas:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Kurde, kiedyś to było na PS4 w Plusie, prawda? Teraz na swoim koncie nie mogę tego kupić, bo "You already own Resogun". No fajnie, ale pobrać nie mogę, a w Download List też nie mam. Wkurzający ten PS+ czasami :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...