Skocz do zawartości

Resogun


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie cała idea jest prosta - musisz słuchać, kiedy lektor powie "keepers detected", wtedy wypatrujesz na ekranie przeciwników z mocna, zielona poświata. Po zabiciu wszystkich, z ostatniego leci zielona "rakieta", ktora uwalnia ludzika z klatki. On sobie biega po ziemi, a Ty musisz podleciec, chwycić go i umieścić w "zielonej" bazie na gorze. Są takie dwie. W taki sam sposób to działa z każdym z 10 ludzików na mapie. Tylko jednostki, które ich odblokowuja sie zmieniają.

Wypatruj zielonej strzałki wokół Twojego statku. Jeżeli ludzik utknął w klatce, tzn. ze nie rozwaliles wszystkich przeciwników zaznaczonych na zielono.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nie do końca. Są jeszcze ludziki za odpowiedni mnożnik w odpowiednim momencie etapu. Przykładowo zaczyna się faza trzecia i jeśli masz mnożnik >3 to ludzik zostaje uwolniony, jeżeli nie to umiera, bez żadnych komunikatów (nie ma wtedy komunikatu o keeperach). Ważne jest też obserwowanie zielonych poświat w okół keeperów. Nie zawsze wystarczy wybić wszystkich, niekiedy trzeba to zrobić w odpowiedniej kolejności (bić w tego który ma aktualnie zieloną poświatę) przy zaburzeniu kolejności ludzik umiera.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie zaliczyłem platynę. Męczyłem się z tym kilka dni, ale wszystko zrobione solo - weteran dał mi mocno popalić, ale o dziwo też długo męczyłem się z przejściem 1CC na doświadczonym - za każdym razem robiłem coś źle w ostatniej planszy. Tak czy siak, genialna gra i z przyjemnością wbiłem tutaj wszystkie trofea. Niesamowicie wciąga :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

 

Przedstawiciele studia Housemarque poinformowali, że dostępna jest już darmowa aktualizacja strzelanki Resogun na PlayStation 4. Wprowadza do gry między innymi tryb lokalnej kooperacji.

We wspólnej zabawie może wziąć udział dwóch użytkowników. Podczas rozgrywki wszystkie zdobywane bonusy, ulepszenia i przedmioty są przyznawane obydwu graczom.

Aktualizacja wprowadza też do gry kreator statków. Każdy może zbudować własny kosmiczny myśliwiec, wzorując się chociażby na kultowym X-Wingu z „Gwiezdnych Wojen”.

Projektanci dodali również kilka nowych Trofeów, „halę sławy” dla najlepszych graczy oraz szereg różnych poprawek i usprawnień. Pełną listę nowości można znaleźć na oficjalnej stronie Housemarque.

Warto przypomnieć, że już w środę zadebiutuje płatne rozszerzenie Resogun: Heroes. Wprowadzi między innymi dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki dla jednego gracza.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-23-resogun-z-kreatorem-statkow-i-trybem-lokalnej-kooperacji-dla-dwoch-graczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...