Skocz do zawartości

Black Desert (czyli next-genowe MMO)


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

mhm ta jasne.

 

Przetestowalem narazie Wizarda, spodobal mi sie i wbilem lvl 15, ale wyglad mi sie nie podoba wiec moze rerollne i zrobie od nowa. Gralem tez Rangerem ale nuda, teraz Sorceress sobie przetestuje.

 

Co do gry mam mieszane uczucia, co chwila mam mix "wow" z "bleh", ale niczym nie skrepowwane zwiedzanie swiata jest na plus. Dodatkowo doznan dodaje to ze drzewa maja liscie a padajace slonce i cienie sprawiaja ze czasem czlowiek ma ochote poprostu posiedziec w lesie i popatrzec a nie tluc moby.

 

Flagowanie na pvp i karma system nadal mi sie nie podoba, ale z tego co czytalem Daum tez nie jest do konca zadowolone i maja cos tam robic jak pojawi sie Valencia.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Recenzja BDO w CD-Action to ocena 5/10 :D

 

Spodziewalem sie obszernej tresciwej recenzji a co dostalem to kilka linijek tekstu na pół strony, autor debil, który napisal ze idziemy przed siebie i wciskamy "F" caly czas do rozmowy z NPC (a tak naprawde uzywa sie innego przycisku wiec to juz mialem podejrzenia do czego idiota dąży) i tylko klepiemy questy zeby expic postac Naturalnie nie napisal ze za questy nie dostaje sie zbyt duzo expa a jedynie contribution points, które służa do czego innego (o tym tez nie napisal bo po co?).

 

Nie wspomnial o niczym co mozna w tej grze znalezc, nie wspomnial o systemie Amity, nie wspomnial o interakcji z NPC'ami o inwestycji w Nody i tworzeniu sobie szlaków handlowych...w sumie to o niczym nie wspomnial pozatym ze ladna grafika i sie zabija potwory i kazdy moze miec swoj dom. Za to co chwila wspominal o tym jaki Archeage jest fajny, ze gra w archeage, ze poleca archeage. No i smial pyskować ze w BDO mozna kupic w cash shopie stroje i inventory sloty co jest straszne, ale o tym ze całe Archeage bez wykładania grubych dolarów mija sie z celem to juz nie.

 

Na koniec recenzji dorzucil, że wraca grac w Archeage. Kupilem ta gazete dla Sins of Solar Empire i z ciekawosci co do recenzji BDO, ale pewnie juz wiecej nie wyłoże tych ciezko uzbieranych 16zł na tę gazetkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Recenzja BDO w CD-Action to ocena 5/10 :D

 

Spodziewalem sie obszernej tresciwej recenzji a co dostalem to kilka linijek tekstu na pół strony, autor debil, który napisal ze idziemy przed siebie i wciskamy "F" caly czas do rozmowy z NPC (a tak naprawde uzywa sie innego przycisku wiec to juz mialem podejrzenia do czego idiota dąży) i tylko klepiemy questy zeby expic postac Naturalnie nie napisal ze za questy nie dostaje sie zbyt duzo expa a jedynie contribution points, które służa do czego innego (o tym tez nie napisal bo po co?).

 

Nie wspomnial o niczym co mozna w tej grze znalezc, nie wspomnial o systemie Amity, nie wspomnial o interakcji z NPC'ami o inwestycji w Nody i tworzeniu sobie szlaków handlowych...w sumie to o niczym nie wspomnial pozatym ze ladna grafika i sie zabija potwory i kazdy moze miec swoj dom. Za to co chwila wspominal o tym jaki Archeage jest fajny, ze gra w archeage, ze poleca archeage. No i smial pyskować ze w BDO mozna kupic w cash shopie stroje i inventory sloty co jest straszne, ale o tym ze całe Archeage bez wykładania grubych dolarów mija sie z celem to juz nie.

 

Na koniec recenzji dorzucil, że wraca grac w Archeage. Kupilem ta gazete dla Sins of Solar Empire i z ciekawosci co do recenzji BDO, ale pewnie juz wiecej nie wyłoże tych ciezko uzbieranych 16zł na tę gazetkę.

Jakbyś zobaczył ile tam gimbusów teraz pracuje to odniósłbyś to czasopismo z powrotem do kiosku. To już nie to CDA co kiedyś. O Elite Dangerous napisali, że to mmo (łączymy się z innymi poprzez p2p = mmo xddd) i tak samo parę linjek na jedną stronę "recenzji". 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To coś szybko by to było? Od premiery za wiele przecież nie minęło.Co to się dzieje z tymi mmo,kiedyś to nawet po paru latach mogło się zalogować i w byle średniaku z tego gatunku było całkiem sporo ludków.

A gierka mi pasuje bo klimacik spoko,tak jak i system walki, płacisz raz i grasz, do tego genialny edytor postaci. Może kupię sobie na jesień i pozwiedzam krainę,porobię fajny sprzęt. Ja tam zawsze grałem solo więc brak ludków mi nie powinien przeszkadzać. Chyba...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...