Skocz do zawartości

Black Desert (czyli next-genowe MMO)


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre, ciężko to porównać do wowa czy guild wars, jest inne. Dla mnie to prawdziwe MMORPG, tłumaczę dlaczego: nie ma soulboundow i można sprzedawać najlepsze itemy na AH. Ceny są ustalone z góry (min i max) i nie można się wymieniać z innymi graczami co eliminuje gold sellerów. Jest to o tyle istotne, że tutaj za złoto, właściwie srebro można zrobić naprawdę dużo. I tu pojawia się największa zaleta gry, ja lubię combat system i walkę z mobami to farmuję różne spoty i robię gildyjne kill questy, ale np. wczoraj rozmawiałem z kolesiem, który ma chyba z 30 lvl i sobie biega i zbiera konie do stajni. Efekt z tego jest taki, że już ma stadninę wartą kilka milionów srebra, jak to sprzeda to będzie mógł sobie kupić świetne eq i nie będzie w plecy w stosunku do ludzi, którzy mocno grindowali moby. To tylko jeden przykład, ta gierka jest tak rozbudowana, że ciężko ją tak na szybko. Dla mnie to straszny pożeracz czasu i najlepsze mmo w jakie grałem od czasu TBC w wowie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dolaczylem do gildii rzemieslnikow, wiekszosc jest w czolowce w jakiejs dziedzinie. Ja w łowieniu i handlu, zalozyciel w łowieniu i gotowaniu, mamy tez hodowce koni itd. Przy łowieniu zwykly exp troche leci, wiec az tak zle nie jest, plus zarobilem juz mala fortune. No a ze klasa ktora chce grac ma wyjsc dopiero przy pierwszej wiekszej aktualizacji to skupiam sie na kasie. Jak juz wyjdzie Blader to na 1lvl ubiore go w topowy sprzet, bo nie ma wymagan co do poziomu, no a zdobyty majatek i nieruchomosci jest wspolny dla kazdej postaci o tym samym nazwisku i to jest super, bo nie marnuje czasu na alt postaci tylko sobie przygotowuje wszystko pod maina.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

. wczoraj rozmawiałem z kolesiem, który ma chyba z 30 lvl i sobie biega i zbiera konie do stajni. Efekt z tego jest taki, że już ma stadninę wartą kilka milionów srebra, jak to sprzeda to będzie mógł sobie kupić świetne eq i nie będzie w plecy w stosunku do ludzi, którzy mocno grindowali moby.

Jak życie :obama:

Odnośnik do komentarza

kusi chyba sobie po ślubie spróbuje na razie na to co obecnie wychodzi mam kłopot z czasem i nadrabiam zaległości z półki aby sprzedać :D To zobaczymy kto z was w okolicy maja będzie jeszcze grał a do niego dołączę. Ty velius grasz też ?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dzięki Teddy za guesta , chyba jestem jedynym na forum któremu gra nie podeszła . Po 2 godzinach gry za bardzo wszystko zajeżdżało mi Azjatyckim mmo . Liczyłem że będzie trochę bardziej mrocznie jak chociażby w Dragons Dogmie ale jednak bliżej grze do Vindicusa czy innych tego typu gier. Na plus grafika i ciekawy system walki ale Ja dalej czekam na jakiegoś fajnego mmo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...