Skocz do zawartości

Gry na PSN


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Chciałem ostatnio zagrać sobie w Driveclub. Tak się złożyło, że jakiś czas temu gra wleciała z dysku. Znalazłem ją w Bibliotece, ale nie mogę ściągnąć, jest tylko cena dla plusowiczów 63pln. Super, tylko, że już to kiedyś miałem i grałem. Znalazłem też zakładkę, w której znajdują się wszystkie dodatki i przy każdym z nich jest napisane "zainstalowano", a ta strzałeczka do ściągania nie podświetla się. Oczywiście wszystko z DC zostało kiedyś usunięte.

Co prawda nie pamiętam już czy ta wersja to była dla plusowiczów, czy też może kiedyś ją kupiłem. Pytanie dlaczego nie mogę ponownie pobrać tej gry?

Odnośnik do komentarza

Wrócę do tematu Driveclub'a. Przywrócenie licencji nic nie dało. Napisałem do Sony. Okazało się, że kiedyś kupiłem DC. Jakiś czas później gra pojawiła się w plusie i tak się złożyło, że "klepnąłem" tę wersję. Z jakiegoś powodu system "napisał" plusową nad kupioną wersję. Nie wiadomo tylko dlaczego zablokował mi do niej dostęp. Sony nie wyjaśniło, ale przynajmniej szybki naprawili :)

 

4theplayers ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, jeśli nie to proszę o przeniesienie posta. 

 

Czy będzie ktoś może zamawiał dzisiaj: https://limitedrungames.com/products/limited-run-70-oceanhorn-ps4?utm_source=Limited+Run+Games+Newsletter&utm_campaign=af33a18bf7-EMAIL_CAMPAIGN_2017_07_24&utm_medium=email&utm_term=0_5a5b46cbe7-af33a18bf7-198089717&mc_cid=af33a18bf7&mc_eid=14d5e063e6

 

Niestety nie mogę wtedy być przy komputerze i chętnie dorzuciłbym się "na drugiego" do czyjegoś zamówienia :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich.

 

Ściągnąłem kilka dni temu z PS Store Metro 2033 Redux na PS4. Po jej włączeniu (gram zaledwie 2 minuty) konsola całkowicie się wyłącza. Po ponownym uruchomieniu następuje sprawdzenie pamięci masowej. Ponowne zainstalowanie gry, przywrócenie ustawień fabrycznych konsoli nic nie daje. Napisałem do supportu PlayStation i odpowiedzieli, że muszę się skontaktować bezpośrednio z wydawcą, bo to błąd gry i oni nie pomogą. Czy możliwe, że muszę napisać aż do Deep Silver? Z góry dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...