Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 Mój ojciec ładnie to opisał dzisiaj jak z nim rozmawiałem o serialach (ogląda namiętnie wszystkie nowości w tv) .   Cytuje  : "Cały sezon mnie zmęczył i był bez sensu. Kompletna strata czasu"  

 

Podpisuję się pod tym .... Dopiero wczoraj obejrzałem ostatni odcinek bo z panną po prostu nie mieliśmy ochoty tego oglądać :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość ragus

 

After two years off the air and plenty of speculation about its future, HBO’s True Detective is making some progress behind the scenes toward a new season.

EW has exclusively learned that creator Nic Pizzolatto has penned at least the first two episodes for a potential third edition of the acclaimed anthology crime drama.

We have also learned that Emmy-winning writer-producer David Milch — the mind behind dramas such as Deadwood and NYPD Blue — is coming on board to work with Pizzolatto.

The extent of Pizzolatto and Milch’s collaboration is still early days and not yet formalized. Obviously, Milch’s experience as a writer will be a key component, but for the record he’s not expected to serve as the True Detective showrunner (at this stage, there is no specified season 3 showrunner). Also keep in mind a third season has also not yet been greenlit, so new episodes are far from certain.

 

coś tam niby ruszuło za kulisami z 3 sezonem. człowiek picca tym razem będzie miał do pomocy Davida Milcha od Deadwooda.

 

Detektyw Al na tropie złoczyńców

ian-mcshane-deadwood.jpg?quality=100&w=6

 

Oraz jego pomagier, pan Wu:

 

I6cYieL.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Przy okazji tego newsa, przypomniał mi się pierwszy sezon i to jaką atomówką się okazał :banderas:

 

Ten klimacik, przytłaczająca atmosfera, Matthew, dialogi pomiędzy Matthew i Harrelsonem, scena w murzyńskiej dzielnicy czy tekst Harrelsona na temat przemijania. No a później przyszedł drugi sezon i szok, że można tak spier,dolić taki serial :/ I Vince Vaughn jako jeden z głównych bohaterów, do dzisiaj wydaje mi się, że to nie wydarzyło się naprawdę.

 

W trzecim sezonie będą musieli się bardzoooo mocno postarać żeby odpokutować drugi sezon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon True Detective, to majstersztyk napompowany tak klimatem, że banie rozwala. I moim zdaniem nic już tego widowiska raczej nie przebije w tej serii.

Owszem będzie lepiej lub gorzej, ale pierwszemu sezonowi nic już nie dorówna.

Przypomina mi sie sytuacja z American Horror Stroy gdzie pierwszy sezon, to był masakrator, a kolejne, to już tylko poprawne.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Akurat w przypadku AHS, to znakomita większość ludzi twierdzi, że Asylum jest lepsze od Murder House.

Tam śmiesznie wygląda sprawa jakości sezonów, bo IMHO idzie to tak, zaczynając od pierwszego:

bardzo dobry-> zajebisty -> guwno straszne -> przyzwoity -> dobry plus

 

Dalej już zlałem ciepłymi jszczynami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...